ISSN 1336-6491 | Online: 1079 | Redakcia

Intenzívne brzdím oboma brzdami: 60% (15768)

Video-Foto Galéria - Regionálny pohár Západ - Motorado cup 2015 - Gbely

Prečítajte si článok priradený k tejto Galérii:

Regionálny pohár Západ - Motorado cup 2015 - Gbely

Zobrazujem obrázky 1 až 32 z cekového počtu: 7.

06.05.2015 - radoBUTAS

MX4, vo vedení 1. Robert Flendrovský/511, 2. Peter Pipich/9 a 3. Róbert Zigo/123. V tomto poradí dokončili prvú rundu, v druhej sa poradie na prvých troch priečkach premiešalo a dopadlo to takto: 1. Zigo, 2. Flendrovský, 3. Pipich a v konečnom poradí vyhral 1. Flendrovský, 2. Zigo a tretí skončil napokon Pipich. Za zmienku stojí tiež, že so stratou desať bodov na tretie miesto skončil na 4. mieste predseda miestneho klubu MX Gbely Peter Kovárik/98.

MX1 Hobby, v čele Lukáš Marek/619, Alexander Kučes/30, Peter Šujan/202 a Jan Golian/8.

Najmenšie kubatúry MX65 a MX85 štartovali spolu. Šesticu MX 65 uzatvára Jozef Suchomel/33 a vľavo sa naťahujú Daniel Mihálik/32 a Šimon Chamraz/46.

Druhá finálová runda - MX2 Hobby. štvoricu vedie Dušan Bečár/143, Peter Horinka/23, David Mach/214 benčára v čele o kolo dobieha Patrig Šurga/1.

MX Junior - O 10. a 11. miesto medzi sebou súperia David Diamant/54 a Filip Benčík/77. Benčík túto doťahovačku nakoniec vyhrá a získa 10. miesto v 2. finálovej runde; v celkovom hodnotení oboch rozjázd 9. Benčík/77, 10. Diamant/54.

MX Junior - Marek Ladický/74 ešte pred Leou Idešicovou/444, v konečnom poradí Idešicová strácala na vedúceho Vöröša 2 kolá a mala priemerku 43 km/h, Ladický/74 bol síce rýchlejší a s priemerom 45,86 km/h mal trochu navrch, na víťaza tejto rundy však stratil tri kolá a skončil za Idešicovou. V celkovom hodnotení sa Marek Ladický/74 umiestnil na 12. a Lea Idešicová/444 na 14. mieste.

MX Junior - Vöröšov únik štartovnému poľu hneď v úvode 2. finálovej rundy. Trať si zjavne užíval, pri skokoch sa trochu pohral aj s motorkou. Posledných troch jazdcov prekrúžil o tri kolá, v priemere pálil 51 km/h. Druhý Antalič/44 na Vöröša strácal takmer 8 sekúnd, tretí skončil Kolaja/231 so stratou 15,84 sekundy. Toto poradie sa odzrkadlilo aj v celkovom hodnotení, kde si udržali pozíciu lídrov kategórie.