motoride.sk - Body záujmu, trasy a tipy na výlet - Server pre všetkých motorkárov http://motoride.sk motoride.sk - Body záujmu, trasy a tipy na výlet - Server pre všetkých motorkárov http://motoride.sk http://motoride.sk/images/ad/icon1.gif sk-sk Tue, 16 Jul 2019 20:23:14 +0200 Kde si zajazdiť: Trasa: Krupec - Odžaci, Bosna a Hercegovina http://motoride.sk/w/2682/trasa-krupec-odzaci.html Wed, 10 Jul 2019 08:07:36 +0200 ]]> KaTeM Ubytovanie: Ubytovňa ozdravovne Železnô, Slovensko http://motoride.sk/w/2681/ubytovna-ozdravovne-zelezno.html Sat, 06 Jul 2019 08:15:59 +0200 ]]> radol Tip na Výlet: Zatopený lom Rudabanya, Maďarsko http://motoride.sk/w/2680/zatopeny-lom-rudabanya.html Fri, 05 Jul 2019 08:11:44 +0200 ]]> Bobvfe Kde si zajazdiť: Cesta R435 - Nevesinje - Boračko jazero, Bosna a Hercegovina http://motoride.sk/w/2679/cesta-r435-nevesinje-boracko-jazero.html Thu, 04 Jul 2019 08:01:56 +0200 ]]> KaTeM Kde si zajazdiť: Trasa Zavidoviči - Olovo, Bosna a Hercegovina http://motoride.sk/w/2678/trasa-zavidovici-olovo.html Wed, 03 Jul 2019 10:43:59 +0200 ]]> KaTeM Tip na Výlet: Priehrada Belmeken, Bulharsko http://motoride.sk/w/2676/priehrada-belmeken.html Wed, 26 Jun 2019 08:14:10 +0200 ]]> flame4fun Tip na Výlet: Nestville Park, Hniezdne, Slovensko http://motoride.sk/w/2677/nestville-park-hniezdne.html Mon, 24 Jun 2019 14:25:21 +0200 ]]> Awia Jedlo: Bar 47, Malé Hoste, Slovensko http://motoride.sk/w/2671/bar-47-male-hoste.html Sat, 22 Jun 2019 08:06:25 +0200 ]]> westwind Tip na Výlet: Zákruta nad kaňonom, ak nedobrzdíš treba padák ;-), Bosna a Hercegovina http://motoride.sk/w/2674/zakruta-nad-kanonom-ak-nedobrzdis-treba-padak-.html Thu, 20 Jun 2019 08:08:00 +0200 ]]> Awia Tip na Výlet: Orlovačko jazero, Bosna a Hercegovina http://motoride.sk/w/2675/orlovacko-jazero.html Wed, 19 Jun 2019 21:00:14 +0200 ]]> Awia Tip na Výlet: Vyhliadka na najväčší kaňon v Bosne z dedinky Lukomir, Bosna a Hercegovina http://motoride.sk/w/2673/vyhliadka-na-najvacsi-kanon-v-bosne-z-dedinky-lukomir.html Tue, 18 Jun 2019 18:13:59 +0200 ]]> Awia Tip na Výlet: Vyhliadka na Blatačko jazero, Bosna a Hercegovina http://motoride.sk/w/2672/vyhliadka-na-blatacko-jazero.html Tue, 18 Jun 2019 18:12:57 +0200 ]]> Awia Tip na Výlet: Zámok Antuana Jankoviča a strom Ginko, Daruvar, Chorvátsko http://motoride.sk/w/2670/zamok-antuana-jankovica-a-strom-ginko-daruvar.html Mon, 10 Jun 2019 08:39:53 +0200 ]]> guliverr Tip na Výlet: Dvojkríž - vyhliadka na kopci, Veľký Folkmár, Slovensko http://motoride.sk/w/2669/dvojkriz-vyhliadka-na-kopci-velky-folkmar.html Sat, 08 Jun 2019 08:16:36 +0200 ]]> Awia Kde si zajazdiť: Těrlický okruh, Česko http://motoride.sk/w/2668/terlicky-okruh.html Tue, 28 May 2019 10:31:49 +0200 Video: Havířovský zlatý kahanec Těrlicko