motoride.sk - Body záujmu, trasy a tipy na výlet - Server pre všetkých motorkárov http://motoride.sk motoride.sk - Body záujmu, trasy a tipy na výlet - Server pre všetkých motorkárov http://motoride.sk http://motoride.sk/images/ad/icon1.gif sk-sk Fri, 23 Feb 2018 14:52:39 +0100 Kde si zajazdiť: Trasa západným brehom soľného jazera Chott el Djerid, Tunisko http://motoride.sk/w/2432/trasa-zapadnym-brehom-solneho-jazera-chott-el-djerid.html Tue, 13 Feb 2018 08:23:10 +0100 ]]> Awia Kde si zajazdiť: Oberaar Panoramastrasse, Švajčiarsko http://motoride.sk/w/2431/oberaar-panoramastrasse.html Thu, 01 Feb 2018 08:05:08 +0100 ]]> DDD452 Tip na Výlet: Soľné jazero Chott el-Gharsa, Tunisko http://motoride.sk/w/2430/solne-jazero-chott-el-gharsa.html Tue, 30 Jan 2018 08:13:59 +0100 ]]> Awia Tip na Výlet: Kaňon Midès, Tunisko http://motoride.sk/w/2429/kanon-mids.html Mon, 29 Jan 2018 08:04:44 +0100 ]]> Awia Tip na Výlet: Kulisy z natáčania Star Wars (Mos Espa), Tunisko http://motoride.sk/w/2327/kulisy-z-natacania-star-wars-mos-espa.html Sun, 28 Jan 2018 08:15:07 +0100 ]]> Awia Tip na Výlet: Oáza Tamerza (vodopád), Tunisko http://motoride.sk/w/2318/oaza-tamerza-vodopad.html Sat, 27 Jan 2018 08:05:20 +0100 ]]> Awia Kde si zajazdiť: Rommelova cesta (Piste Rommel), Tunisko http://motoride.sk/w/2315/rommelova-cesta-piste-rommel.html Fri, 26 Jan 2018 10:00:00 +0100 ]]> Awia Tip na Výlet: Vrch Velika Klekovačka, Bosna a Hercegovina http://motoride.sk/w/2428/vrch-velika-klekovacka.html Thu, 25 Jan 2018 09:37:02 +0100 ]]> tolan Ubytovanie: Ongajok Mountain Lodge, Nórsko http://motoride.sk/w/2427/ongajok-mountain-lodge.html Wed, 24 Jan 2018 08:27:10 +0100 ]]> chrumka Tip na Výlet: Hora Plješevica, Chorvátsko http://motoride.sk/w/2425/hora-pljesevica.html Wed, 24 Jan 2018 08:05:50 +0100 ]]> tolan Tip na Výlet: Letecká základňa Željava, Bosna a Hercegovina http://motoride.sk/w/2424/letecka-zakladna-zeljava.html Tue, 23 Jan 2018 08:05:53 +0100 ]]> tolan Tip na Výlet: Bulla Regia - rímske vykopávky, podzemné domy, Tunisko http://motoride.sk/w/2423/bulla-regia-rimske-vykopavky-podzemne-domy.html Mon, 22 Jan 2018 08:20:06 +0100 ]]> Awia Tip na Výlet: Vodopád Štrbački buk, Bosna a Hercegovina http://motoride.sk/w/2426/vodopad-strbacki-buk.html Sun, 21 Jan 2018 16:07:00 +0100 ]]> tolan Tip na Výlet: Mys Cap Serrat, Tunisko http://motoride.sk/w/2422/mys-cap-serrat.html Sun, 21 Jan 2018 08:06:25 +0100 ]]> Awia Tip na Výlet: Cape Angela (Ras Angela) - najsevernejší bod Afriky, Tunisko http://motoride.sk/w/2419/cape-angela-ras-angela-najsevernejsi-bod-afriky.html Sat, 20 Jan 2018 08:14:21 +0100 ]]> Awia Tip na Výlet: Vrak lode Ydra pri Bizerte, Tunisko http://motoride.sk/w/2421/vrak-lode-ydra-pri-bizerte.html Fri, 19 Jan 2018 08:04:21 +0100 ]]> Awia Tip na Výlet: Vyhliadka z hrebeňa Raf Raf, Tunisko http://motoride.sk/w/2420/vyhliadka-z-hrebena-raf-raf.html Thu, 18 Jan 2018 08:12:32 +0100 ]]> Awia Tip na Výlet: Veľké Slemence - dedina ktorú po II. svetovej vojne rodelili na polovicu, Slovensko http://motoride.sk/w/2418/velke-slemence-dedina-ktoru-po-ii-svetovej-vojne-rodelili-na-polovicu.html Fri, 12 Jan 2018 09:57:19 +0100 ]]> Awia Tip na Výlet: Jabal Toubkal (4167m n.m.) - najvyšší vrch Maroka, Maroko http://motoride.sk/w/2417/jabal-toubkal-4167m-nm-najvyssi-vrch-maroka.html Thu, 28 Dec 2017 10:15:47 +0100 ]]> matus Tip na Výlet: Aguinane, Maroko http://motoride.sk/w/2416/aguinane.html Wed, 27 Dec 2017 21:43:22 +0100 ]]> matus