motoride.sk - Body záujmu, trasy a tipy na výlet - Server pre všetkých motorkárov http://motoride.sk motoride.sk - Body záujmu, trasy a tipy na výlet - Server pre všetkých motorkárov http://motoride.sk http://motoride.sk/images/ad/icon1.gif sk-sk Sun, 27 May 2018 17:41:40 +0200 Tip na Výlet: Skalná ihla, Chmeľnica, Slovensko http://motoride.sk/w/2513/skalna-ihla-chmelnica.html Sat, 26 May 2018 08:14:05 +0200 ]]> Awia Tip na Výlet: Rozhladňa Europawarte St. Benedikt, Rakúsko http://motoride.sk/w/2510/rozhladna-europawarte-st-benedikt.html Mon, 07 May 2018 14:49:50 +0200 ]]> Slavo13 Ubytovanie: Horsky hotel Tatran, Kováčová, Slovensko http://motoride.sk/w/2509/horsky-hotel-tatran-kovacova.html Tue, 01 May 2018 21:58:39 +0200 ]]> radol Tip na Výlet: Tech Moto (BMW), Bratislava, Slovensko http://motoride.sk/w/2508/tech-moto-bmw-bratislava.html Sun, 29 Apr 2018 11:10:01 +0200 ]]> Awia Tip na Výlet: Pamírske plató - Strecha sveta, Tadžikistan http://motoride.sk/w/2495/pamirske-plato-strecha-sveta.html Fri, 27 Apr 2018 05:20:00 +0200 ]]> MaAT Kde si zajazdiť: Priesmyk Kegety Ashuu, Kirgizsko http://motoride.sk/w/2494/priesmyk-kegety-ashuu.html Thu, 26 Apr 2018 20:14:00 +0200 ]]> MaAT Tip na Výlet: Lom v Skrabskom, Slovensko http://motoride.sk/w/2504/lom-v-skrabskom.html Wed, 25 Apr 2018 08:25:13 +0200 ]]> Awia Tip na Výlet: Kontaktná zoo, Liptovská Mara, Slovensko http://motoride.sk/w/2501/kontaktna-zoo-liptovska-mara.html Wed, 25 Apr 2018 08:05:03 +0200 ]]> Mareeek12 Tip na Výlet: Dom naopak, Liptovská Mara, Slovensko http://motoride.sk/w/2500/dom-naopak-liptovska-mara.html Tue, 24 Apr 2018 08:05:10 +0200 ]]> Mareeek12 Kde si zajazdiť: Prírodný okruh Varsselring, Hengelo, Holandsko http://motoride.sk/w/2514/prirodny-okruh-varsselring-hengelo.html Mon, 23 Apr 2018 10:15:23 +0200 ]]> Awia Tip na Výlet: Vyhliadka na Tatry, Lysá Polana, Poľsko http://motoride.sk/w/2499/vyhliadka-na-tatry-lysa-polana.html Mon, 23 Apr 2018 08:07:44 +0200 ]]> Mareeek12 Tip na Výlet: Vyhliadka Hladovka, Slovensko http://motoride.sk/w/2498/vyhliadka-hladovka.html Sun, 22 Apr 2018 19:17:46 +0200 ]]> Mareeek12 Tip na Výlet: Bibi Fatima - Yamchun Fort, Tadžikistan http://motoride.sk/w/2486/bibi-fatima-yamchun-fort.html Sat, 21 Apr 2018 08:11:47 +0200 ]]> MaAT Kde si zajazdiť: Priesmyk Kargush pass, Tadžikistan http://motoride.sk/w/2485/priesmyk-kargush-pass.html Fri, 20 Apr 2018 08:09:57 +0200 ]]> MaAT Kde si zajazdiť: Priesmyk Karakol Ashuu, Kirgizsko http://motoride.sk/w/2484/priesmyk-karakol-ashuu.html Thu, 19 Apr 2018 08:04:16 +0200 ]]> MaAT Kde si zajazdiť: Priesmyk Tuz Ashuu, Kirgizsko http://motoride.sk/w/2483/priesmyk-tuz-ashuu.html Wed, 18 Apr 2018 06:09:48 +0200 ]]> MaAT Kde si zajazdiť: Priesmyk MELS (Marx Engels Lenin Stalin) Ashuu, Kirgizsko http://motoride.sk/w/2482/priesmyk-mels-marx-engels-lenin-stalin-ashuu.html Tue, 17 Apr 2018 08:07:11 +0200 ]]> MaAT Kde si zajazdiť: Circuito Monteblanco, Španielsko http://motoride.sk/w/2497/circuito-monteblanco.html Sun, 15 Apr 2018 08:31:42 +0200 ]]> Awia Tip na Výlet: Tash Rabat, Kirgizsko http://motoride.sk/w/2481/tash-rabat.html Sun, 15 Apr 2018 08:00:37 +0200 ]]> MaAT Kde si zajazdiť: Trať Čalovec, Slovensko http://motoride.sk/w/2512/trat-calovec.html Sat, 14 Apr 2018 16:32:09 +0200 Awia