motoride.sk - Body záujmu, trasy a tipy na výlet - Server pre všetkých motorkárov http://motoride.sk motoride.sk - Body záujmu, trasy a tipy na výlet - Server pre všetkých motorkárov http://motoride.sk http://motoride.sk/images/ad/icon1.gif sk-sk Thu, 18 Oct 2018 13:15:32 +0200 Tip na Výlet: Jazero Batak, Bulharsko http://motoride.sk/w/2592/jazero-batak.html Thu, 18 Oct 2018 08:05:53 +0200 ]]> erbe Tip na Výlet: Jaskyňa Prochodna, Karlukovo, Bulharsko http://motoride.sk/w/2591/jaskyna-prochodna-karlukovo.html Mon, 15 Oct 2018 08:19:00 +0200 ]]> erbe Ubytovanie: Motocamp Bulgaria, Idilevo, Bulharsko http://motoride.sk/w/2590/motocamp-bulgaria-idilevo.html Sun, 14 Oct 2018 08:03:13 +0200 ]]> erbe Kde si zajazdiť: Bonneville Salt Flats International Speedway, USA http://motoride.sk/w/2576/bonneville-salt-flats-international-speedway.html Sat, 13 Oct 2018 08:06:50 +0200 ]]> Awia Kde si zajazdiť: Závodný okruh Monza + slávna klopená zákruta curva sopraelevata, Taliansko http://motoride.sk/w/2589/zavodny-okruh-monza-slavna-klopena-zakruta-curva-sopraelevata.html Fri, 12 Oct 2018 08:00:43 +0200 ]]> janciii Tip na Výlet: Pobiti kamani - Kamenná púšť, Bulharsko http://motoride.sk/w/2588/pobiti-kamani-kamenna-pust.html Wed, 10 Oct 2018 08:10:00 +0200 ]]> erbe Tip na Výlet: Pamätník 1300 rokov Bulharska, Bulharsko http://motoride.sk/w/2587/pamatnik-1300-rokov-bulharska.html Mon, 08 Oct 2018 08:12:43 +0200 ]]> erbe Ubytovanie: Kempovacie miesto, Zagrody, Poľsko http://motoride.sk/w/2584/kempovacie-miesto-zagrody.html Sat, 06 Oct 2018 08:17:47 +0200 ]]> erbe Ubytovanie: Kempovacie miesto, Policzne, Poľsko http://motoride.sk/w/2585/kempovacie-miesto-policzne.html Sat, 06 Oct 2018 08:03:17 +0200 ]]> erbe Ubytovanie: Kempovacie miesto, Kocierz Moszczanicki, Poľsko http://motoride.sk/w/2583/kempovacie-miesto-kocierz-moszczanicki.html Thu, 04 Oct 2018 08:01:57 +0200 ]]> erbe Tip na Výlet: Skalný kláštor Krepča, Bulharsko http://motoride.sk/w/2586/skalny-klastor-krepca.html Wed, 03 Oct 2018 11:05:36 +0200 ]]> erbe Tip na Výlet: Hrad Šomoška a Kamenný vodopád, Slovensko http://motoride.sk/w/2574/hrad-somoska-a-kamenny-vodopad.html Sat, 29 Sep 2018 08:00:31 +0200 ]]> Slavo13 Tip na Výlet: Múzeum Dr. Emila Holuba, Holice, Česko http://motoride.sk/w/2577/muzeum-dr-emila-holuba-holice.html Fri, 28 Sep 2018 08:01:29 +0200 ]]> Awia Jedlo: Motorest Motostop, Brezno, Slovensko http://motoride.sk/w/2580/motorest-motostop-brezno.html Mon, 24 Sep 2018 18:31:30 +0200 kajoha Tip na Výlet: Pevnosť Dobrošov, Česko http://motoride.sk/w/2575/pevnost-dobrosov.html Mon, 24 Sep 2018 08:14:58 +0200 ]]> Slavo13 Tip na Výlet: Vodný mlyn Bohunice, Slovensko http://motoride.sk/w/2562/vodny-mlyn-bohunice.html Sat, 22 Sep 2018 08:02:28 +0200 ]]> Luky993 Kde si zajazdiť: Ilava - Nitrianske Rudno, Slovensko http://motoride.sk/w/2556/ilava-nitrianske-rudno.html Thu, 20 Sep 2018 09:29:05 +0200 ]]> Tomasito Tip na Výlet: Lokomotiv Jaroslavľ – miesto leteckej havárie, Rusko http://motoride.sk/w/2570/lokomotiv-jaroslavl-miesto-leteckej-havarie.html Tue, 18 Sep 2018 08:37:00 +0200 ]]> matoj Kde si zajazdiť: MX a CC trať Trhovište, Slovensko http://motoride.sk/w/2572/mx-a-cc-trat-trhoviste.html Sun, 16 Sep 2018 09:28:00 +0200 Video: MX trať Trhovište - kolečko