motoride.sk - Body záujmu, trasy a tipy na výlet - Server pre všetkých motorkárov http://motoride.sk motoride.sk - Body záujmu, trasy a tipy na výlet - Server pre všetkých motorkárov http://motoride.sk http://motoride.sk/images/ad/icon1.gif sk-sk Wed, 22 Nov 2017 17:07:29 +0100 Ubytovanie: Camping Golden Beach Thassos, Grécko http://motoride.sk/w/2397/camping-golden-beach-thassos.html Sat, 04 Nov 2017 10:34:00 +0100 ]]> kiko11 Tip na Výlet: Jazero Iskanderkul (2195 m n. m.), Tadžikistan http://motoride.sk/w/2340/jazero-iskanderkul-2195-m-n-m.html Thu, 02 Nov 2017 10:47:00 +0100 ]]> erbe Ubytovanie: Privat v Slovenskom meste Kovačica, Srbsko http://motoride.sk/w/2396/privat-v-slovenskom-meste-kovacica.html Mon, 30 Oct 2017 16:08:56 +0100 ]]> kiko11 Ubytovanie: Hotel Harmonija, Macedónsko http://motoride.sk/w/2395/hotel-harmonija.html Mon, 30 Oct 2017 15:54:04 +0100 ]]> kiko11 Ubytovanie: Kemp Vrachos, Kastraki (Meteora), Grécko http://motoride.sk/w/2394/kemp-vrachos-kastraki-meteora.html Mon, 30 Oct 2017 14:33:34 +0100 ]]> kiko11 Tip na Výlet: Námestie Registan, Samarkand , Uzbekistan http://motoride.sk/w/2339/namestie-registan-samarkand.html Sun, 29 Oct 2017 12:33:00 +0100 ]]> erbe Tip na Výlet: Motoshop INEJ, Novalja, Chorvátsko http://motoride.sk/w/2393/motoshop-inej-novalja.html Thu, 26 Oct 2017 12:08:45 +0200 ]]> 94mato Tip na Výlet: Taškent, Uzbekistan http://motoride.sk/w/2337/taskent.html Thu, 26 Oct 2017 10:08:00 +0200 ]]> erbe Tip na Výlet: Múzeum Letectva, letisko Košice, Slovensko http://motoride.sk/w/1423/muzeum-letectva-letisko-kosice.html Sun, 22 Oct 2017 07:58:00 +0200 ]]> Pilgrim Tip na Výlet: Hrad Regéc, Maďarsko http://motoride.sk/w/2384/hrad-regec.html Sat, 21 Oct 2017 08:12:00 +0200 ]]> Awia Tip na Výlet: Bajkonur, Kazachstan http://motoride.sk/w/2336/bajkonur.html Thu, 19 Oct 2017 19:57:00 +0200 ]]> erbe Tip na Výlet: Aktolagay - vápencové skaly, Kazachstan http://motoride.sk/w/2334/aktolagay-vapencove-skaly.html Wed, 18 Oct 2017 19:36:00 +0200 ]]> erbe Tip na Výlet: Vyhliadka Mirador Roc Del Quer, Andorra http://motoride.sk/w/2390/vyhliadka-mirador-roc-del-quer.html Wed, 18 Oct 2017 10:39:41 +0200 guliverr Tip na Výlet: Múzeum kozmonautiky v meste Toulouse, Francúzsko http://motoride.sk/w/2389/muzeum-kozmonautiky-v-meste-toulouse.html Wed, 18 Oct 2017 10:33:41 +0200 ]]> guliverr Tip na Výlet: Le Mont-Saint-Michel (UNESCO), Francúzsko http://motoride.sk/w/2388/le-mont-saint-michel-unesco.html Wed, 18 Oct 2017 10:20:47 +0200 ]]> guliverr Tip na Výlet: Pláž Omaha (operácia Overlord), Francúzsko http://motoride.sk/w/2387/plaz-omaha-operacia-overlord.html Wed, 18 Oct 2017 10:10:17 +0200 ]]> guliverr Tip na Výlet: Slonie skaly, Étretat, Francúzsko http://motoride.sk/w/2386/slonie-skaly-etretat.html Wed, 18 Oct 2017 10:01:54 +0200 ]]> guliverr Tip na Výlet: Socha Krista nad dedinou Tarcal, Tokaj, Maďarsko http://motoride.sk/w/2382/socha-krista-nad-dedinou-tarcal-tokaj.html Mon, 16 Oct 2017 22:02:55 +0200 ]]> Awia Tip na Výlet: Kamenný lom s jazerom nad dedinou Tarcal, Tokaj, Maďarsko, Maďarsko http://motoride.sk/w/2383/kamenny-lom-s-jazerom-nad-dedinou-tarcal-tokaj-madarsko.html Mon, 16 Oct 2017 22:00:30 +0200 ]]> Awia Tip na Výlet: Mešita Beket-Ata, Kazachstan http://motoride.sk/w/2333/mesita-beket-ata.html Sun, 15 Oct 2017 08:44:00 +0200 ]]> erbe