motoride.sk - Body záujmu, trasy a tipy na výlet - Server pre všetkých motorkárov http://motoride.sk motoride.sk - Body záujmu, trasy a tipy na výlet - Server pre všetkých motorkárov http://motoride.sk http://motoride.sk/images/ad/icon1.gif sk-sk Thu, 24 Jan 2019 01:00:34 +0100 Tip na Výlet: Maják Slettnes Fyr, Nórsko http://motoride.sk/w/2618/majak-slettnes-fyr.html Sun, 13 Jan 2019 08:04:26 +0100 ]]> erbe Kde si zajazdiť: Trasa Douz - Ksar Ghilane po pistách, Tunisko http://motoride.sk/w/2436/trasa-douz-ksar-ghilane-po-pistach.html Tue, 08 Jan 2019 08:00:49 +0100 Café pri pevnosti...
]]>
Awia
Tip na Výlet: Orheiul Vechi, Moldavsko http://motoride.sk/w/2615/orheiul-vechi.html Sun, 25 Nov 2018 08:08:05 +0100 ]]> MajoKE Tip na Výlet: Pevnosť Chotyn, Ukrajina http://motoride.sk/w/2614/pevnost-chotyn.html Sat, 24 Nov 2018 08:12:48 +0100 ]]> Awia Tip na Výlet: Focul viu - Živý oheň, Rumunsko http://motoride.sk/w/2616/focul-viu-zivy-ohen.html Fri, 23 Nov 2018 19:58:52 +0100 ]]> Awia Tip na Výlet: Platoul Salin Meledic - Slaná náhorná plošina Meledic, Rumunsko http://motoride.sk/w/2613/platoul-salin-meledic-slana-nahorna-plosina-meledic.html Fri, 23 Nov 2018 19:28:11 +0100 ]]> MajoKE Tip na Výlet: Mys Tarchankut - najzápadnejš bod Krymu, Rusko http://motoride.sk/w/2612/mys-tarchankut-najzapadnejs-bod-krymu.html Thu, 22 Nov 2018 08:04:34 +0100 ]]> erbe Tip na Výlet: Krymský most, Rusko http://motoride.sk/w/2611/krymsky-most.html Wed, 21 Nov 2018 08:04:22 +0100 ]]> erbe Tip na Výlet: Arménska abeceda, Arménsko http://motoride.sk/w/2608/armenska-abeceda.html Mon, 19 Nov 2018 08:12:21 +0100 ]]> erbe Tip na Výlet: Khor Virap - kláštor, Arménsko http://motoride.sk/w/2607/khor-virap-klastor.html Sun, 18 Nov 2018 08:13:05 +0100 ]]> erbe Tip na Výlet: Kláštor Noravank, Arménsko http://motoride.sk/w/2606/klastor-noravank.html Sat, 17 Nov 2018 08:05:49 +0100 ]]> erbe Kde si zajazdiť: Priesmyk Meghri, Arménsko http://motoride.sk/w/2605/priesmyk-meghri.html Fri, 16 Nov 2018 08:10:23 +0100 ]]> erbe Tip na Výlet: Zorats Karer, Arménsko http://motoride.sk/w/2604/zorats-karer.html Thu, 15 Nov 2018 08:05:09 +0100 ]]> erbe Tip na Výlet: Ruiny kláštora Arates, Arménsko http://motoride.sk/w/2603/ruiny-klastora-arates.html Wed, 14 Nov 2018 08:04:03 +0100 ]]> erbe Tip na Výlet: Orbelian karavanserai, Arménsko http://motoride.sk/w/2602/orbelian-karavanserai.html Tue, 13 Nov 2018 08:12:32 +0100 ]]> erbe Tip na Výlet: Kláštor Akhtala, Arménsko http://motoride.sk/w/2601/klastor-akhtala.html Sun, 11 Nov 2018 08:11:02 +0100 ]]> erbe Tip na Výlet: Kláštor Haghpat (UNESCO), Arménsko http://motoride.sk/w/2600/klastor-haghpat-unesco.html Sat, 10 Nov 2018 08:10:01 +0100 ]]> erbe Kde si zajazdiť: Kamenná cesta Kemaliye, Turecko http://motoride.sk/w/2598/kamenna-cesta-kemaliye.html Fri, 09 Nov 2018 10:15:00 +0100 ]]> erbe Tip na Výlet: Kamenná svadba, Bulharsko http://motoride.sk/w/2597/kamenna-svadba.html Thu, 08 Nov 2018 08:01:18 +0100 ]]> erbe Tip na Výlet: Podobizne na kameňoch, Primorsko, Bulharsko http://motoride.sk/w/2595/podobizne-na-kamenoch-primorsko.html Sun, 04 Nov 2018 08:05:41 +0100 ]]> erbe