Tu nájdete všetky reakcie návštevníkov Motoride.sk na jednotlivé články...

Pravidlá správania sa na diskusnom fóre motoride.sk

Pridaj novú diskusiuMotoshop Žubor XL Enduro Cup 2018 poradie seriálu pred posledným pretekom - Diskusné fórum

Hodnotenie: (4 hodnotení)

Diskusia k článku: Motoshop Žubor XL Enduro Cup 2018 poradie seriálu pred posledným pretekom

Ikona

Prosim skontrolujte si to. Sme len ludia, aj je niekde chyba, opravíme!

11.09.2018 9:41

Landal
 Edvenčr

Ikona

už sa našla jedna moja chyba z contec rally. Opravené, Johnyho som zle klasifikoval a podstatným spôsobom sa mení poradie v open kategórii.

Pardon za zmätky.

11.09.2018 10:04

Správca
Ikona

Výsledky opravené. Jano Hudák mal omylom Contec rally započítané v kat 1V600 aj keď jazdil Open. Po zmene do správnej kategórie sa upravili výsledky 1V600 a Open.

11.09.2018 10:43

matus

Ikona

nemalo by pri zhodnom pocte bodov zavazit lepsie jednotlive umiestnenie? Neviem ake su FIM pravidla, ale spravodlivejsie sa mi zda, keby Dodo bol nad Landom a Cacho nadomnou. Lebo obaja boli vitazi a to sa mi zda byt viac ako viac dobrych umiestneni.

11.09.2018 10:54

Filip Kalka - Masochista
 Kávičkár

Ikona

Re: matus: zatial to predpokladam nikto neriesil, kedze o nic nejde.

"V prípade rovnosti bodov na konci šampionátu XL Cup-u, jazdec ktorý má najviac víťazstiev (zo všetkých pretekov kde sa zúčastnil) bude umiestnený prvý. Ak rovnosť zostáva, jazdec s najväčším počtom druhých miest bude prvý a tak ďalej až pokiaľ sa rovnosť nevyrieši. Ak ani toto rovnosť nevyrieši, tak víťazom je jazdec, ktorý sa lepšie umiestnil v poslednom preteku."

Ikona

Pravidlá používame z FIM - už od začiatku seriálu. Tak ako to vyššie Masochista citoval. Teraz ale keďže je poradie len priebežné tak sme rovnosť bodov neriešili. To budeme zoraďovať po Tuhrinej a ak bude rovnosť bude sa riešiť presne podľa FIM pravidiel.

Pridať príspevok môže len registrovaný používateľ, člen Motoride Klubu.