Pneumatiky AVON TREKRIDER AV84/AV85 - skúsenosti - Diskusné fórum

Tu nájdete všetky reakcie návštevníkov Motoride.sk na jednotlivé články...

Pravidlá správania sa na diskusnom fóre motoride.sk

Pridaj novú diskusiuPneumatiky AVON TREKRIDER AV84/AV85 - skúsenosti - Diskusné fórum

Hodnotenie: (4 hodnotení)

Diskusia k článku: Pneumatiky AVON TREKRIDER AV84/AV85 - skúsenosti

OO Zruš sledovanie Pridaj nový príspevok 
04.11.2020 8:37

Pneumatiky AVON TREKRIDER AV84/AV85 - skúsenosti

Tomáš Hajduch - Awia
Darca Krvi  Edvenčr 
Správca
Ikona
Hodnotenie: Dobré

Tak si im dal zabrať, 18000 km... Z foto mám dojem že to dali tie pneu so cťou ten km náklad, jazdné vlastnosti neviem samozrejme.


04.11.2020 9:13

Re: Pneumatiky AVON TREKRIDER AV84/AV85 - skúsenosti

Vidicon
 Geriatrik 

Ikona
Hodnotenie: Dobré

Super test!
Zaujimave citat o type pneumatik, do ktorych sa vobec nevyznam, takze moj nasledovny nazor berte s rezervou. Ten dezen vyzera ako prerasteny dezen terenneho skutru. Pripada mi,ze na vode asi nic moc, ale v blate ako doma. Podla posekanej gumy mi to pripada, akoby to bol cestna zmes, len inak rezana. Uplne chapem, ze nad 120 riadne huci a ze moze s motorkou dost plavat (v porovnani z cestnou gumou). Cize moj zaver: skor take imidzovky.


04.11.2020 9:27

Re: Pneumatiky AVON TREKRIDER AV84/AV85 - skúsenosti

matus
Darca Krvi  Edvenčr 

Ikona
Hodnotenie: Dobré

taka ani ryba ani rak. Najdolezitesie info je na konci clanku - uz ich nekupi. To hovori za vsetko.

Kazdopadne vdaka za detailny test [dobre]


04.11.2020 10:54

Re: Pneumatiky AVON TREKRIDER AV84/AV85 - skúsenosti

raptor
Darca Krvi  Turista 

Ikona

vidicon - v blate ako doma to si sa IMHO sekol dost ale je ti odpustene lebo ty tento segment nejazdis a teda nepoznas

do blata jedine stuple, ten dezen ma blizsie k asfaltovej ceste ako ku blatovemu terenu...


30.04.2025 22:56

Re: Pneumatiky AVON TREKRIDER AV84/AV85 - skúsenosti

LOFTY
 Turista 

Ikona
Hodnotenie: Dobré

No neviem?! Že 18 000km na Avonkách. A to ako?! Jazdiť max. 60km/hod?! Nie som žiadny jogurťák, však mám 66rokov, ale ak mi pneumatiky vydržia nájazd viac ako 5 000km, tak som úplne nadšený a to som vyskúšal všetko možné. Zadná ešte ako tak, ale predná v náklonových hranách zjazdená i keď stred by ešte vydržal. Je to možno aj tým, že človek vyhľadáva cesty aby podľa možnosti padal zo zákruty do zákruty, nech to za niečo stojí, keď už do tohoto koníčka toľko investujeme. 8-) :-D A verím, že to takto vidí veľa motoriďákov i keď to tu nezverejnia. [ciel]



Pridať príspevok môže len registrovaný používateľ, člen Motoride Klubu.