Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Dobre

ISSN 1336-6491 | Online: 593 | Redakcia

motoride.sk :: Články | Videá | Tipy | Foto | Klub | Inzercia | Firmy | Fórum | Kalendár

VR46 - motosvet.sk

Anketa:

Tvoja prvá motorka bola:

Pre vás:

Povinné zmluvné poistenie - vyber si najlepšiu cenu!

ALPSKÉ DOBRODRUŽSTVO II - 2017 - Motoakcie, Stretnutia - Kalendár Moto-Akcí Pridaj akciu

pošli na vybrali.sme.sk

Motoakcie, Stretnutia - ALPSKÉ DOBRODRUŽSTVO II - 2017

Kedy:10.08.2017 10:00 až 13.08.2017 19:00
Kde:Rakúsko
Kto:Braňo (custom999) vás pozýva
Kontakt: customchoppers.sk@gmail.com, +421 905617 524
Po veľmi úspešnom výjazde APSKÉ DOBRODRUŽSTVO I. sme pre Vás pripravili pokračovanie výjazdu pod názvom ALPSKÉ DOBRODRUŽSTVO II. ktorý ponúka zaujímavé zákruty a veľmi kvalitnú vozovku.
Korutánsko je krajinou južných alpských straní. Slnko tu svieti až 2000 hodín ročne a je obkolesené krásnymi horami. Čaká tu na Vás doslova vodný raj s vyše 200 jazerami s príjemnou teplotou vody na kúpanie. Korutánsko je centrum motorkárov, každoročne sa v mestečku Velden pri Wörthersee, v jednom z najkrajších stredísk na jazere, stretávajú motorkári. Láka ich najmä priaznivá klíma. Okrem priaznivcov motocyklov Harley Davidson je vo Veldene ležiacom v západnej zátoke jazera, možné vidieť aj mnoho automobilových veteránov.

PROGRAM:
Celá trasa má približne 1800 km mimo diaľnic. Čakajú na Vás dva okruhy.
1.okruh - ŠPAGETOVÉ ZÁKRUTY PRE NÁROČNÝCH, dĺžka okruhu má 253 km. Pôjdeme smerom na Pontebbu v Taliansku. Pokračovať budeme zaujímavou cestou Val d‘Aupa v smere Moggia a Tolmeyyo na Ampezzo. Cesta sa nám zmení na veľmi úzku a kľukatú, s čiastočne osvetlenými tunelmi pozdĺž kaňonu Lumi až k Saurisu, ktorý je obcou s najvyššou nadmorskou výškou vo Furlansku(1400 m). Prejdeme cez Sella di Razzo smerom k mestu Prato, neskôr Comegliansa Paluzza. Cesta potom pokračuje smerom k Timau cez kľukovitý Plöckenpass vo výške 1360 m do Kötschach-Mauthen.

2.okruh – HISTORICKÁ JAZDA, okruh má 215 km. Prejdeme cez Wurzenpass, ktorý je známy svojimi úzkymi a kľukatými cestami, ktoré dosahujú až 18 % sklon. Táto cesta ponúka dokonalý pôžitok z jazdy. Pozdĺž Sava začína cesta do Vršič Pass, je to najvyššie položený horský prechod v Slovinsku. Poskytuje spojenie medzi Kransjka Gora a Trentou. Všetkých 48 serpentín sa nachádza v severnej časti prechodu. Na Vršic Passe sa nám naskytne čarovný pohľad na Triglavský národný park. Pokračovať budeme ku Soči a Predelau, do Talianska.

Viac informácií na www.customchoppers.sk

Diskusia:

OO Zruš sledovanie Pridaj nový príspevok 

Značky: Výlet.

07.08.2017 9:50

Alpské dobrodružstvo II - 2017

peto51
 Turista 

Ikona

Ahoj,
teším sa...,tiež som sa prihlásil.Kto ešte ide z okolia PP,alebo vychodu? 8-)


07.08.2017 22:08

Alpské dobrodružstvo II - 2017

Re: peto51: [dobre] tešíme sa


Pridať príspevok môže len registrovaný používateľ, člen Motoride Klubu.

Vyhraj Harley-Davidson Iron 883 za jedinú esemesku!

Adamoto T9 125

Tričko Motoride.sk

Tričko a šiltovka pre všetkých priaznivcov servera MotoRide...
Zasielanie tovaru obnovené!

Tričko

Šiltovka motoride.sk.
Šiltovka

Vtip

Pridal: FesterNZ
Traja kamaráti vylovia zlatú rybku. Ako to tak býva, každý dostane tri želania:
Prvý hneď vyhŕkne: "Chcel by som miliardu euro!". V sekunde mu zapípa mobil a na účte v banke má miliardu euro, tridsaťpäť centov.
Druhý sa zamyslí a povie: "Chcel by som byť najbohatší človek na svete!". Bums, v ruke drží certifikát o tom, že jeho netto hodnota je niekoľko sto miliárd eur.
Tretí sa uškrnie a hovorí: "Ja by som chcel, aby sa moja ľavá ruka vkuse točila dozadu." Rybka sa začuduje, ale okej, ruka sa mu krúti dokola.
"Počúvam druhé želania", hovorí rybka.
"Chcem mať za ženu tú najväčšiu šupu na svete!". Tak sa aj stane, zrazu je okolo neho omotaná strašná buchta a zamilovane na neho pozerá.
Druhý premýšľa a hovorí: "Chcel by som byť tak charizmatický a šarmantný, aby ma chcela každá žena na svete." . Tak je. Prvého žena sa v momente otočí na neho a žmurkne.
Tretí sa potmehúdsky usmieva a hovorí: "Chcem, aby moja pravá ruka vkuse rotovala dopredu!" Rybka si poškrabe plutvičkou hlavu, ale budiž, týpkovi sa točia ruky jak ventilátor.
Rybka prehovorí: "Dobre si to rozmyslite, toto je vaše posledné želanie!"
Prvý si pošrkiabe bradu a hovorí: "Chcem mať železnú imunitu, nikdy nič zlomené a byť úplne zdravý do konca života". Bum, jeho jebáky zmizli, skolióza nikde, zahodí okuliare a vybavené.
Druhý: "Chcel by som naveky mať 29 rokov, aby som nezostarol ani deň!"
Tretí sa udrbáva a hovorí: "Chcel by som, aby sa mi furt kyvkala hlava dopredu-dozadu jak retardovanému ďatľovi!".
Rybka už ani nepremýšľa a splní mu to, zatočí sa a zmizne.
Po rokoch sa všetci traja stretnú a referujú si, ako sa im žije.
Prvý neskrýva nadšenie: "Chalani, som zahojený na X generácií dopredu, vrátane najširšej rodiny. Doteraz som ani nezakašlal a tuto Ivana je v posteli jedna nenásytná štetka!!!"
Druhý pokýve hlavou: "Ja som založil niekoľko desiatok charít a ani sa to neodrazilo na mojich peniazoch. Pomáham svetu a som aj tak najbohatší široko ďaleko, plus ma ľudia lúbia. A hej, Ivana je celkom šupa v posteli, môžem potvrdiť..."
Obaja pozrú na tretieho, ktorý vchádza do miestnosti, kýve rukami jak ringišpíl a mykajúc hlavou hovorí:
"Chalani, ja som to asi dojebal... "

Ďalšie vtipy »