Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Dobre

ISSN 1336-6491 | Online: 675 | Redakcia

motoride.sk :: Články | Videá | Tipy | Foto | Klub | Inzercia | Firmy | Fórum | Kalendár

VR46 - motosvet.sk

Anketa:

Tvoja prvá motorka bola:

Pre vás:

Povinné zmluvné poistenie - vyber si najlepšiu cenu!

Hodnotenie: (1 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (19)  [Verzia pre tlač] Tlač

Aktivity Motoride Klubu

pošli na vybrali.sme.sk

Pridané: 20.12.2005 Autor: Tomáš Hajduch - Awia
[Novinky - O motoride.sk]

Od vzniku Motoride sa na ňom vystriedalo mnoho ľudí, názorov a nápadov. Niektoré z nich sa podarilo realizovať a dokonca sa z niektorých stali pravidelné akcie.

Na tomto mieste nájdete vždy aktuálne informácie o pripravovaných akciách, ako aj zoznam už uskutočnených akcií pod záštitou Motoride. Táto stránka bude pre vás odteraz vždy ľahko dostupná priamo z hlavného menu: Motoride Klub => Aktivity.

Verím, že si z našej ponuky vyberiete a podporíte akcie Motoride Klubu svojou účasťou. Ak máte nápad, na akúkoľvek novú aktivitu, ktorú by ste chceli zorganizovať, dajte nám vedieť.

Najbližšie akcie:

Tu vždy nájdete akcie, ktoré aktuálne pripravujeme:

Od - do:Akcia:
15.09.2017 až 17.09.2017
začína o: 24 dní

vCal
Enduro:

Motoride XL Enduro Rally 2017

Miesto: Tuhrina, Slovensko
Pridal: Awia (Awia) Kontakt: motoride.sk

Už tradičná akcia - preteky pre XL endurá.

Video: Motoride XL Enduro Rally 2016, Tuhrina - reportážPretek je súčasťou seriálu Motomix XL Enduro Cup 2017
Motomix XL Enduro Cup 2017 - Novinky a termíny pretekov

Foto: Motomix XL Enduro Cup 2017

Viac info » Diskusia

Zoznam všetkých akcií Motoride Klubu


Akcie pre deti

Nasledujúce akcie mali za cieľ potešiť detičky. Nie všetky akcie v tomto zozname sme zorganizovali, no väčšiny z nich sme sa zúčastnili. Poďakovanie patrí ľuďom, ktorý neváhali obetovať svoj čas a zorganizovať stretnutie motorkárov s deťmi.

Finančná zbierka pre pozostalých po Rasťovi a Mariane

Motoride.sk v druhej polovici augusta zorganizoval finančnú zbierku pozostalých po Rasťovi a Mariane, ktorým nebolo dopriané prežiť haváriu na motocykli. Zbierka sa stretla s pochopením čitateľov a postupne sa rozšírila aj do Českej republiky. Do štvrtka 9. 11., kedy bola zbierka ukončená, sa vyzbieralo úžasných 260 000 Sk!


Motoride na snehu

Allain pre nás zorganizovala prvú zimnú akciu na snehu:

Máš depku zo zimy? Trápia ťa nočné mory, že zima bude trvať celý rok? Zahoď svoje starosti za hlavu a príď sa zabaviť na super motorkársku lyžovačku do Kremnice. Príď a uvidíš, že motorkári sa vedia zabávať aj v zime.


Symbolický kríž...
Symbolický kríž na Šturci

Jazda za zosnulých motorkárov

Množstvo príspevkov v diskusnom fóre v rubrike Nehody priviedlo slave-a k nápadu zorganizovať spomienkovú jazdu za zosnulých motorkárov. Nápadu sa organizačne chopili Peter Herghott Fischer a Tomáš Hajduch - Awia. Slave vyrobil kríž, ktorý sme sa rozhodli umiestniť na vrchole Šturca. Prvého ročníka spomienkovej jazdy sa zúčastnilo napriek nepriaznivému počasiu vládnucemu na celom Slovensku približne 100 motoriek.


Motodarovačky krvi

S nápadom organizovať Motodarovačky krvi prišiel ako prvý roentgen. Nechajme ho teda, aby svoju akciu predstavil:

Sú situácie, keď sa musíme spoľahnúť jeden na druhého. Tento rok bol nešťastný, stratili sme veľa kamarátov. A tí, ktorí, ktorí mali viac šťastia a utrpeli „len“ zranenia rôzneho druhu a potrebovali transfúzie krvi, sa museli spoľahnúť na to, že niekto tú krv daroval. Ale vtedy asi na to nepomysleli...

Prvá darovačka prebehla v Bratislave a v Košiciach. Dnes už chodíme darovať krv pravidelne každé 4 mesiace a daruje sa v 4 slovenských mestách: Bratislava (roentgen), Košice (Tomáš Hajduch - Awia), Žilina (dominator), Liptovský Mikuláš (beal).

Články:

Foto z Darovačiek:


Honda je Honda...
1.miesto - Moto a dievča

Fotosúťaže

Motorkárske fotosúťaže priniesol na Motoride TTom. Váš záujem o súťaž a množstvo kvalitných fotografií nás presvedčilo, že to bol ten správny nápad. Máme za sebou 3 úspešné fotosúťaže a tiež súťaž Motomiss, ktorú sme pripravili v spolupráci s klubom Reddevils. rozhodne budeme v tejto aktivite pokračovať.


 Odznak prvej akcie
Odznak prvej akcie

Zimné stretnutia

V roku 2003 prišla Natalka s nápadom zorganizovať zimné stretnutia. Založila v Bratislave tradíciu, ktorá trvá dodnes. K Bratislave sa čoskoro pridali aj Košice, a tak sa pravidelne každú zimu raz mesačne stretávame. V nasledujúcom článku nájdete informácie a aj foto ku každej akcii.

Počas zimy 2005/2006 vytvorili draciatko a amazonka66 tradíciu zimných stretnutí aj na Kysuciach a v Trenčíne. Stretávajú sa pravidelne každý mesiac, raz v Trenčíne a raz na Kysuciach.

Ak aj vy organizujete podobné zimné stretnutia, dajte nám vedieť, radi vás sem pridáme.


 Nálepka z prvého stretka
Nálepka z prvého stretka

Stretnutia Motoride-ákov

Už pri prvých narodeninách servra Motoride sme prisľúbili, že zorganizujeme stretnutie pre jeho priaznivcov. Prvýkrát sme sa stretli v roku 2002 v Rajeckých Tepliciach. Odvtedy sa pravidelne stretávame každý rok na inom mieste, nielen na Slovensku. Cieľom Motoride stretka je stretnúť sa, spoznať sa osobne a okrem toho si dobre zajazdiť.


Petičná akcia a protestná jazda na diaľniciach

Začiatkom sezóny 2002 nás oslovil jeden z členov vtedy mladého Motoride Klubu hektor s nápadom zrealizovať motopetíciu s cieľom zrušiť nezmyselné obmedzenie 90 km/h na slovenských diaľniciach. Petícia prebiehala celú sezónu, zapojili sa do nej slovenské moto shopy, moto servisy a tiež moto puby. Na jeseň sme však dostali zamietavú odpoveď z Prezídia policajného zboru.

Nevzdali sme to a pustili sme sa do prípravy protestnej akcie na slovenských diaľniciach. Samotná akcia na oboch koncoch republiky bola veľmi úspešná, keď sme aj s vašou pomocou dokázali spojiť motorkárov z celého Slovenska. Netrvalo dlho a slovenskí poslanci nám vyhoveli.

Pridané: 20.12.2005 Autor: Tomáš Hajduch - Awia pošli na vybrali.sme.sk

Súvisiace články:

Ďalšie články tohto autora:

Hodnotenie: (1 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (19)  [Verzia pre tlač] Tlač

Galéria ku článku:

Galéria

Galéria

Adamoto T9 125

Kawasaki Banská Bystrica

Tričko Motoride.sk

Tričko a šiltovka pre všetkých priaznivcov servera MotoRide...
Zasielanie tovaru obnovené!

Tričko

Šiltovka motoride.sk.
Šiltovka

Vtip

Pridal: FesterNZ
Traja kamaráti vylovia zlatú rybku. Ako to tak býva, každý dostane tri želania:
Prvý hneď vyhŕkne: "Chcel by som miliardu euro!". V sekunde mu zapípa mobil a na účte v banke má miliardu euro, tridsaťpäť centov.
Druhý sa zamyslí a povie: "Chcel by som byť najbohatší človek na svete!". Bums, v ruke drží certifikát o tom, že jeho netto hodnota je niekoľko sto miliárd eur.
Tretí sa uškrnie a hovorí: "Ja by som chcel, aby sa moja ľavá ruka vkuse točila dozadu." Rybka sa začuduje, ale okej, ruka sa mu krúti dokola.
"Počúvam druhé želania", hovorí rybka.
"Chcem mať za ženu tú najväčšiu šupu na svete!". Tak sa aj stane, zrazu je okolo neho omotaná strašná buchta a zamilovane na neho pozerá.
Druhý premýšľa a hovorí: "Chcel by som byť tak charizmatický a šarmantný, aby ma chcela každá žena na svete." . Tak je. Prvého žena sa v momente otočí na neho a žmurkne.
Tretí sa potmehúdsky usmieva a hovorí: "Chcem, aby moja pravá ruka vkuse rotovala dopredu!" Rybka si poškrabe plutvičkou hlavu, ale budiž, týpkovi sa točia ruky jak ventilátor.
Rybka prehovorí: "Dobre si to rozmyslite, toto je vaše posledné želanie!"
Prvý si pošrkiabe bradu a hovorí: "Chcem mať železnú imunitu, nikdy nič zlomené a byť úplne zdravý do konca života". Bum, jeho jebáky zmizli, skolióza nikde, zahodí okuliare a vybavené.
Druhý: "Chcel by som naveky mať 29 rokov, aby som nezostarol ani deň!"
Tretí sa udrbáva a hovorí: "Chcel by som, aby sa mi furt kyvkala hlava dopredu-dozadu jak retardovanému ďatľovi!".
Rybka už ani nepremýšľa a splní mu to, zatočí sa a zmizne.
Po rokoch sa všetci traja stretnú a referujú si, ako sa im žije.
Prvý neskrýva nadšenie: "Chalani, som zahojený na X generácií dopredu, vrátane najširšej rodiny. Doteraz som ani nezakašlal a tuto Ivana je v posteli jedna nenásytná štetka!!!"
Druhý pokýve hlavou: "Ja som založil niekoľko desiatok charít a ani sa to neodrazilo na mojich peniazoch. Pomáham svetu a som aj tak najbohatší široko ďaleko, plus ma ľudia lúbia. A hej, Ivana je celkom šupa v posteli, môžem potvrdiť..."
Obaja pozrú na tretieho, ktorý vchádza do miestnosti, kýve rukami jak ringišpíl a mykajúc hlavou hovorí:
"Chalani, ja som to asi dojebal... "

Ďalšie vtipy »