Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Dobre

ISSN 1336-6491 | Online: 581 | Redakcia

motoride.sk :: Články | Videá | Tipy | Foto | Klub | Inzercia | Firmy | Fórum | Kalendár

Anketa:

Ako na núdzové brzdenie v krízovej situácii?

Spolu odpovedi: 1686
Intenzívne brzdím oboma brzdami: 60% (1010)
Brzdím iba prednou brzdou aby som nedostal šmyk: 40% (676)

Pre vás:

Povinné zmluvné poistenie - vyber si najlepšiu cenu!

Hodnotenie: (6 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (9)  [Verzia pre tlač] Tlač

Splnomocnenie na použitie vozidla do zahraničia v 5 jazykoch

pošli na vybrali.sme.sk

Pridané: 13.06.2019 Autor: Tomáš Hajduch - Awia
Čitatelia: 7583 [Technika - Dobré Rady]

Cestuješ do zahraničia na motorke ktorá nie je tvoja, je napísaná napríklad na firmu, alebo ju máš požičanú. Na niektorých hraniciach to môže byť problém. Priprav si pred cestou toto splnomocnenie a vyhni sa tak problémom.

Viac krát som cestoval do zahraničia na testovacích motorkách. Neboli napísané na mňa ale napríklad na importéra danej značky. Cestoval som do Ruska aj do Afriky a preto takéto splnomocnenie bola jednoducho nutnosť.

Samozrejme ak ideš do rakúska, pohybuješ sa v EU, v šengene tak to asi nie je nutnosť. Ale už taká Ukrajina, Bosna, Albánsko, Turecko a podobne sú krajiny, kde by som si len pre istotu tento dokument so sebou zobral. Nakoniec ak ho nepoužiješ nič sa nestane.

Splnomocnenie na použitie vozidla do zahraničia v 5 jazykoch
Splnomocnenie na použitie vozidla do zahraničia v 5 jazykoch

Toto splnomocnenie som priebežne dopĺňal a mám ho teraz v piatich jazykoch: slovensky, anglicky, francúzsky, rusky a arabsky. Stiahnuť si ho môžeš ako DOC alebo PDF. Vyplniť aj v počítači vytlačiť, a hlavne podpísať a opečiatkovať majiteľom vozidla - vrátane firmnej pečiatky.

Sťahuj tu:

Splnomocnenie poskytujeme bez záruky, je to formulár voľne použiteľný, ale nemusí byť 100% zárukou, že ho bude akceptovať každý policajt / úradník od Bogoty až po Vladivostok :-)

Prajeme príjemné cestovanie bez administratívnych naťahovačiek.

Pridané: 13.06.2019 Autor: Tomáš Hajduch - Awia pošli na vybrali.sme.sk

Ďalšie články tohto autora:

Hodnotenie: (6 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (9)  [Verzia pre tlač] Tlač

Galéria ku článku:

Galéria

UM motorcycles

Tričko Motoride.sk

Tričko a šiltovka pre všetkých priaznivcov servera MotoRide...
Zasielanie tovaru obnovené!

Tričko

Šiltovka motoride.sk.
Šiltovka

Vtip

Pridal: hruso25
Přijde voják do cizinecké legie v poušti. Jeho nadřízený ho tam provádí a říká: "Tady je jídelna, tady jíme a tady je společenská místnost, sem se chodíme dívat na televizi." A voják se ptá: "A jak je to tady se ženskejma, máte tu nějaký?" "No, ženský tu nejsou, ale od toho máme tamhle v ohradě velbloudici." "Fuj, to nikdy!" A tak žije voják v poušti, je tam měsíc, dva měsíce a už je pořádně nadrženej a tak jde za velitelem, jestli by mu nepůjčil klíč od tý ohrady s tou velbloudicí. Tak tam jde a za hodinu přijde pořádně pokopanej a pokousanej a ptá se velitele: "To mi řekněte, jak to s tou velbloudicí děláte?" "No, sednem na ni a jedem za ženskejma do města."

Ďalšie vtipy »