ISSN 1336-6491 | Online: 1388 | Redakcia

motoride.sk :: Články | Videá | Tipy | Foto | Klub | Inzercia | Firmy | Fórum | Chat | Kalendár | MG Trip

Motor-Sports.at SK racing www.rossi.sk www.norcobikes.sk/ www.motomaxx.sk fotovideoshop-mgtrip-2013 motokufry-am-cz-2013 www.chopperstyle.sk

hd-ba-test-ride-05-2013

 

Do chorvátska v apríli 2012 :-) - Diskusné fórum - Len Tak

Diskusia len tak o všetkom okolo motoriek...

Hľadáte odpoveď na Vašu otázku súvisiacu s motorkami? Ste na správnom mieste. V tomto diskusnom fóre už bolo zodpovedaných mnoho otázok a vyriešených mnohom problémov.

Preto si prečítajte najskôr toto:

  • Skúste najprv vyhľadať čo Vás zaujíma v diskusnom fóre. Možno tak nájdete riešenie problému okamžite. Vyhľadávanie je vpravo hore. Napr. chcete zistiť niečo o oleji zadajte vyhľadávanie v Diskusnom Fóre a vložte slovo "olej" do vyhľadávacieho políčka.
  • Ak hľadáte základné technické parametre nejakej motorky skúste našu Databázu motoriek.
  • Ak hľadáte nejakú službu, servis, alebo obchod - kliknite na Adresár motofiriem.
  • Ak chcete niečo kúpiť alebo predať pozrite si Inzerciu.
  • Ak Vás zaujímajú skúseností ľudí s nejakou motorkou alebo alebo hľadáte tip na moto-dovolenku, prelistuje si Články.
  • Ak Vám nič z predchádzajúcich bodov nepomohlo tak zadajte Vašu otázku do Diskusného fóra. Nezabudnite však uviesť všetky potrebné detaily presný typ, obsah a rok výroby motocykla a tiež odkiaľ ste, aby vám ostatní neradili "odskoč si do Viedne", keď ste z Popradu.

Pravidlá správania sa na diskusnom fóre motoride.sk

28.04.2012 17:28

Do chorvátska v apríli 2012 :-)

pror1
 Jogurťák 

Ikona

www.pluska.sk/magazin/zaujimavosti/zaujimavosti...
;-)



Pridať príspevok môže len registrovaný používateľ, člen Motoride Klubu.