Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Dobre

ISSN 1336-6491 | Online: 1412 | Redakcia

motoride.sk :: Články | Videá | Tipy | Foto | Klub | Inzercia | Firmy | Fórum | Kalendár

Motozem.sk

Anketa:

Ako na núdzové brzdenie v krízovej situácii?

Spolu odpovedi: 25051
Intenzívne brzdím oboma brzdami: 61% (15175)
Brzdím iba prednou brzdou aby som nedostal šmyk: 39% (9876)
Hodnotenie: (22 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (108)  [Verzia pre tlač] Tlač

Jesenné novinky na motoride.sk

 Zdieľať

Pridané: 22.10.2007 Autor: Tomáš Hajduch - Awia
Čitatelia: 8865 [Novinky - O motoride.sk]

Nové prehľadnejšie menu, tematické rozdelenie hlavnej stránky, seriály článkov, pozadia (wallpapers) z našej produkcie a nová rubrika Bleskovky. Toto všetko vám prinášame.

Na jesenný čas sme pripravili menšiu dávku vylepšení na motoride.sk. Poďme sa im pozrieť na zúbky:

Nové prehľadnejšie menu

 Nové menu
Nové menu

Nové menu si si už asi všimol. Množstvo funkcií tejto stránky sa postupne tak rozrástlo, že staré menu na výšku veľmi narástlo a znemožnilo nám tak pridávať do neho ďalšie užitočné odkazy. Zachováva si pôvodné a dobre známe rozloženie s tým rozdielom, že podsekcie sa teraz skrývajú vo vyskakovaciom podmenu. Ušetrené miesto nám umožnilo pridať do menu ďalšie položky, ako napríklad:

Začíname Užitočné Ďalšie

Do týchto podsekcií samozrejme budeme priebežne dopĺňať odkazy na užitočné články pre začiatočníkov, ale aj pre skúsených bikerov. Okrem týchto položiek pribudlo niečo aj v iných častiach, však sa pozri sám.

 Rozdelenie hlavnej stránky
Rozdelenie hlavnej stránky

Tematické rozdelenie hlavnej stránky

Hlavným cieľom bolo umiestniť na hlavnú stránku viac informácií a prehľadne ich zotriediť. Teraz už majú vlastnú rubriku testy motocyklov a príslušenstva a novinky zo sveta motoriek. Pribudla nová rubrika Bleskovky, o ktorej sa dočítaš nižšie. Mototuristiku sme rozdelili na cestopisy, výlety a akcie a tipy na výlety. Športový prehľad bude odteraz rozdelený na asfaltové a off-roadové športy. A posledný prehľadový stĺpec bude obsahovať vaše stroje, techniku a históriu.

Jednotlivé sekcie sa zobrazujú v podobe záložiek tak, že každú hodinu sú predvolené iné záložky. Kedykoľvek tak prídeš na hlavnú stránku, uvidíš iný obsah. Samozrejme, záložky si môžeš prepínať.

Seriály článkov

Menšia funkcia, ktorú si už tí pozornejší z vás mohli všimnúť. Odteraz môžeme súvisiace články spojiť do uceleného seriálu článkov. Takto sme spojili známe seriály ako Poradíme, pomôžeme, Daruj Krv, História Harley-Davidson, Kniha: Na mopedu k beduínům alebo seriál článkov z výstavy v Paríži 2008. Okrem toho si prehľad seriálov môžeš pozrieť na tejto stránke. Na konci každého článku v seriáli máš odkaz na predchádzajúci alebo nasledujúci článok v seriáli.

Pozadia (wallpapers) z našej produkcie na stiahnutie

 Pozadia
Pozadia

Ak sa ti páčili niektoré fotografie z našej produkcie, odteraz si vybrané z nich budeš môcť stiahnuť vo forme pozadia na svoju pracovnú plochu. Tie najlepšie fotografie budeme poskytovať v dvoch rozlíšeniach a vysokej kvalite. Pozadia budeme do tejto novej rubriky postupne pridávať aj z našich starších testov.

Pozri: Video-foto galéria - pozadia

Rubrika Bleskovky

Nová rubrika má jediný cieľ - prinášať krátke, ale aktuálne správy so sveta motocyklov. Bleskovka je správa menšieho rozsahu, samozrejme môže obsahovať aj obrázky. Je k nej pripojená diskusia ako ku každému článku.

A čo je najlepšie, bude to ďalšia rubrika, do ktorej tvorby sa môžeš zapojiť aj ty. Každý, kto bude mať záujem, bude môcť nové bleskovky pridávať sám. Zo začiatku dostane možnosť ich písať a ak sa osvedčí, tak aj možnosť bleskovky zaraďovať bez kontroly redakcie. Takže ak máš záujem, neváhaj a ozvi sa nám. Ak natrafíš na zaujímavú novinku so sveta dvoch kolies, dáš správe diakritiku, tak nemusíš písať len do fóra, ale pustiť to von so všetkou parádou priamo na hlavnú stránku motoride.sk!

Kontakt: redakcia

Pridané: 22.10.2007 Autor: Tomáš Hajduch - Awia Zdieľať

Ďalšie články tohto autora:

Hodnotenie: (22 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (108)  [Verzia pre tlač] Tlač

Incheba-2024-side

Tričko Motoride.sk

Tričko a šiltovka pre všetkých priaznivcov servera MotoRide...
Zasielanie tovaru obnovené!

Tričko

Šiltovka motoride.sk.
Šiltovka

Vtip

Pridal:
Nasol som vcera na chodniku bugilar a v nim 300 evri. Hvarim sebe 'co bi asi v totej situacii zrobil Jezis?' , ta som ju premenil na vino

Ďalšie vtipy »