Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Dobre

ISSN 1336-6491 | Online: 890 | Redakcia

motoride.sk :: Články | Videá | Tipy | Foto | Klub | Inzercia | Firmy | Fórum | Kalendár

Živé sledovanie Dakar 2018::

» Dakar 2018 - 14. etapa

18:09 - V autách vyhráva svoj druhý Dakar Carlos Sainz na Peugeote, v kamiónoch patrí titul Kamazu a Eduardovi Nikolajevovi.

16:27 - Tak jazdcov máme v cieli: 1. Kevin Benavides vyhráva poslednú etapu Dakaru, naviac v rodnej krajine a získava druhé miesto. Druhý v etape Toby Price si zaistil 3. miesto celkovo. Matthias Walkner jazdiaci na istotu prišiel do cieľa so stratou 5m38s a stáva sa víťazom Dakaru 2018!

Sumoto Brno MOTOQUAD www.foxracing.sk DS auto Indian - www.klasikmoto.sk VR46 - motosvet.sk choppermania.sk

Anketa:

Tvoja prvá motorka bola:

Pre vás:

Povinné zmluvné poistenie - vyber si najlepšiu cenu!

Hodnotenie: (22 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (108)  [Verzia pre tlač] Tlač

Jesenné novinky na motoride.sk

pošli na vybrali.sme.sk

Pridané: 22.10.2007 Autor: Tomáš Hajduch - Awia
Čitatelia: 6926 [Novinky - O motoride.sk]

Nové prehľadnejšie menu, tematické rozdelenie hlavnej stránky, seriály článkov, pozadia (wallpapers) z našej produkcie a nová rubrika Bleskovky. Toto všetko vám prinášame.

Na jesenný čas sme pripravili menšiu dávku vylepšení na motoride.sk. Poďme sa im pozrieť na zúbky:

Nové prehľadnejšie menu

 Nové menu
Nové menu

Nové menu si si už asi všimol. Množstvo funkcií tejto stránky sa postupne tak rozrástlo, že staré menu na výšku veľmi narástlo a znemožnilo nám tak pridávať do neho ďalšie užitočné odkazy. Zachováva si pôvodné a dobre známe rozloženie s tým rozdielom, že podsekcie sa teraz skrývajú vo vyskakovaciom podmenu. Ušetrené miesto nám umožnilo pridať do menu ďalšie položky, ako napríklad:

Začíname Užitočné Ďalšie

Do týchto podsekcií samozrejme budeme priebežne dopĺňať odkazy na užitočné články pre začiatočníkov, ale aj pre skúsených bikerov. Okrem týchto položiek pribudlo niečo aj v iných častiach, však sa pozri sám.

 Rozdelenie hlavnej stránky
Rozdelenie hlavnej stránky

Tematické rozdelenie hlavnej stránky

Hlavným cieľom bolo umiestniť na hlavnú stránku viac informácií a prehľadne ich zotriediť. Teraz už majú vlastnú rubriku testy motocyklov a príslušenstva a novinky zo sveta motoriek. Pribudla nová rubrika Bleskovky, o ktorej sa dočítaš nižšie. Mototuristiku sme rozdelili na cestopisy, výlety a akcie a tipy na výlety. Športový prehľad bude odteraz rozdelený na asfaltové a off-roadové športy. A posledný prehľadový stĺpec bude obsahovať vaše stroje, techniku a históriu.

Jednotlivé sekcie sa zobrazujú v podobe záložiek tak, že každú hodinu sú predvolené iné záložky. Kedykoľvek tak prídeš na hlavnú stránku, uvidíš iný obsah. Samozrejme, záložky si môžeš prepínať.

Seriály článkov

Menšia funkcia, ktorú si už tí pozornejší z vás mohli všimnúť. Odteraz môžeme súvisiace články spojiť do uceleného seriálu článkov. Takto sme spojili známe seriály ako Poradíme, pomôžeme, Daruj Krv, História Harley-Davidson, Kniha: Na mopedu k beduínům alebo seriál článkov z výstavy v Paríži 2008. Okrem toho si prehľad seriálov môžeš pozrieť na tejto stránke. Na konci každého článku v seriáli máš odkaz na predchádzajúci alebo nasledujúci článok v seriáli.

Pozadia (wallpapers) z našej produkcie na stiahnutie

 Pozadia
Pozadia

Ak sa ti páčili niektoré fotografie z našej produkcie, odteraz si vybrané z nich budeš môcť stiahnuť vo forme pozadia na svoju pracovnú plochu. Tie najlepšie fotografie budeme poskytovať v dvoch rozlíšeniach a vysokej kvalite. Pozadia budeme do tejto novej rubriky postupne pridávať aj z našich starších testov.

Pozri: Video-foto galéria - pozadia

Rubrika Bleskovky

Nová rubrika má jediný cieľ - prinášať krátke, ale aktuálne správy so sveta motocyklov. Bleskovka je správa menšieho rozsahu, samozrejme môže obsahovať aj obrázky. Je k nej pripojená diskusia ako ku každému článku.

A čo je najlepšie, bude to ďalšia rubrika, do ktorej tvorby sa môžeš zapojiť aj ty. Každý, kto bude mať záujem, bude môcť nové bleskovky pridávať sám. Zo začiatku dostane možnosť ich písať a ak sa osvedčí, tak aj možnosť bleskovky zaraďovať bez kontroly redakcie. Takže ak máš záujem, neváhaj a ozvi sa nám. Ak natrafíš na zaujímavú novinku so sveta dvoch kolies, dáš správe diakritiku, tak nemusíš písať len do fóra, ale pustiť to von so všetkou parádou priamo na hlavnú stránku motoride.sk!

Kontakt: redakcia

Pridané: 22.10.2007 Autor: Tomáš Hajduch - Awia pošli na vybrali.sme.sk

Súvisiace články:

Ďalšie články tohto autora:

Hodnotenie: (22 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (108)  [Verzia pre tlač] Tlač
Get Adobe Flash player

Adamoto KTM

Tričko Motoride.sk

Tričko a šiltovka pre všetkých priaznivcov servera MotoRide...
Zasielanie tovaru obnovené!

Tričko

Šiltovka motoride.sk.
Šiltovka

Vtip

Pridal: HDPOLICE

Přečtěte si vyprávění o statečnosti ženy s malým revolverem, jakou prokázala z očí do očí vůči floridskému aligátorovi. Jaký malý kalibr ji zachránil? Byla to Beretta Jetfire… Ale nechejme ji příběh vyprávět vlastními slovy:

"Šla jsem se svým manželem, se kterým jsem v rozvodovém řízení, po břehu kanálu na okraji města Fort Lauderdale (oblast známá výskytem aligátorů) a diskutovali jsme otázky majetkového vyrovnání. Najednou z kalné vody vyběhl 5metrový aligátor a řítil se na nás se široce rozevřenou tlamou s ostrými zuby. Musela to být samice, která zde měla své
hnízdo s vejci.

Kdybych s sebou neměla svou malou pistoli značky ráže 6,35 mm, už bych zde nebyla. Stačil ale jeden výstřel do kolena mého exmanžela,… Aligátor se ho zmocnil a odtáhl ho z cesty do vody. Mohla jsem zrychlenou chůzí odejít. Musím říci, že je to skutečně výborná zbraň. Zachránila mne, a když k tomu připočtu i ušetřené výlohy za soud a rozvodového advokáta, nemohu jí dostatečně blahořečit."

Ďalšie vtipy »