Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Dobre

ISSN 1336-6491 | Online: 1004 | Redakcia

motoride.sk :: Články | Videá | Tipy | Foto | Klub | Inzercia | Firmy | Fórum | Kalendár

Motozem.sk

Anketa:

Ako na núdzové brzdenie v krízovej situácii?

Spolu odpovedi: 9470
Intenzívne brzdím oboma brzdami: 58% (5510)
Brzdím iba prednou brzdou aby som nedostal šmyk: 42% (3960)
Hodnotenie: (5 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (8)  [Verzia pre tlač] Tlač

Suzuki XF650 Freewind zraz Planinka 2012

 Zdieľať

Pridané: 04.03.2013 Autor: mgilan
Čitatelia: 6820 [Mototuristika - Západné Slovensko - Moto-akcia]

Je večer a dosť dobrá zima. Niet sa čo diviť veď je február a ja kráčam s kamarátom do miestnej krčmy. Spolu preberáme ako by bolo dobre sa zas povoziť na moto, že absťák dosahuje už hornú hranicu. V tom my kamarát hovorí "už by si konečne mohol spracovať to video zo zrazu."

To je pravda,to by som fakt mohol. Ako správny motorkár som sa cez leto vozil a kašlal na nejaké to videjko. Potom cez prvú zimnú dekádu zvíťazil názor, že oveľa potrebnejšie je hranie gamesiek ktorého výsledkom je aj tak iba záver, že je potrebné zaobstarať si výkonnejšiu grafiku.

Ale poďme k veci. Čo je to za video, kde vzniklo a kto sa zúčastnil. Video zachytáva už v poradí ani neviem koľký Suzuki XF650 Freewind zraz ktorý sa tento raz konal po prvý krát na Slovensku v rekreačnom zariadený Planinka neďaleko obce Dobrá Voda. Zraz pre nás zorganizoval bývalí Freewinďák, Motoride-ák tu známi ako kankoXF ktorý teraz sedlá bielu Kawu Versys.

Tohtoročný Freewind zraz bol obohatený o Off-road vložku ktorá sa konala v piatok. Išlo o to, že niektorý sme si chceli vyskúšať jazdu v piesku a vzhľadom na to, že do sobotňajšieho výjazdu by sa to nezmestilo organizátor (kankoXF) to dal na piatok. Preto sa aj pieskovania nezúčastnili všetci ale len tí čo mali voľno a nervy hádzať svoje moto do piesku. Účasť bola pestrá keďže Freewindy menia svojich majiteľov (ako napríklad aj ja) ale zrazu sa zúčastňujeme naďalej lebo je tu super atmosféra a super ľudia. Mimochodom môj Freewind (teda môj bývalí Freewindn) sa tiež zúčastnil.Sobotňajší výjazd sa už niesol v duchu pohodového jazdenia po okolí so zástavkami v Košariskách kde sme bratom Čechom ukázali múzeum M.R.Štefánika. Ďalej sme im ukázali Štefánikovú Mohylu, hrad Červený kameň a nakoniec sme si trocha zašantili na Pezinskej Babe.

Možno sa vám niektorým zdá, že vidíte dvojmo alebo zažívate nejaké de ja vú ale môžem vás ubezpečiť že chyba nie je v prijímači ani v nadmernej konzumácii alkoholu. Tento zraz mal tú česť, že ho proste sfilmovali dvaja ľudkovia. Tým myslím mňa a Jana alias Humusáka. On sem svoje video už pridal a ja svoje pridávam teraz.Video je trocha dlhšie a ani neviem ako sa my to tak podarilo. A to som strihal ako maniak. V každom prípade odporúčam ísť si spraviť pukance vopred alebo odskočiť na vecko.

Video: Suzuki XF 650 Freewind meeting Planinka 2012

Prajem príjemné sledovanie.

Pridané: 04.03.2013 Autor: mgilan Zdieľať

Ďalšie články tohto autora:

Hodnotenie: (5 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (8)  [Verzia pre tlač] Tlač
Advertisement
Moto Guzzi

Tričko Motoride.sk

Tričko a šiltovka pre všetkých priaznivcov servera MotoRide...
Zasielanie tovaru obnovené!

Tričko

Šiltovka motoride.sk.
Šiltovka

Vtip

Pridal: Dottore
Kontrolovaný řidič k policajtovi: „Měli byste si to lépe zorganizovat. Jeden policajt mi včera sebere řidičák a dnes druhý mi chce dát pokutu za to, že ho nemám.“

Ďalšie vtipy »