Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Dobre

ISSN 1336-6491 | Online: 721 | Redakcia

motoride.sk :: Články | Videá | Tipy | Foto | Klub | Inzercia | Firmy | Fórum | Kalendár

Anketa:

Ako na núdzové brzdenie v krízovej situácii?

Spolu odpovedi: 1737
Intenzívne brzdím oboma brzdami: 60% (1037)
Brzdím iba prednou brzdou aby som nedostal šmyk: 40% (700)

Pre vás:

Povinné zmluvné poistenie - vyber si najlepšiu cenu!

Hodnotenie: (4 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (7)  [Verzia pre tlač] Tlač

Pozvánka: Hellas Rally - Zažite skutočné rally dobrodružstvo na vlastnej koži

pošli na vybrali.sme.sk

Pridané: 14.03.2014 Autor: Redakcia Motoride.sk
Čitatelia: 2770 [Novinky - PR článok]

Spoločnosť Touratech Slovensko v spolupráci s organizátorom Hellas Rally a Touratech Grécko pre Vás ponúka nevšedný a jedinečný zážitok. Účasť na gŕeckej Hellas Rally, ktorá je súčasťou FIM Cross Country Rally, s profesionálnym doprovodom.

Touratech Slovensko ponúka možnosť zúčastniť sa Hellas Rally v špeciálnej nesúťažnej kategórii TOURATECH ADVENTURE RAID, ktorá bola vytvorená presne pre nás a naše ťažké turistické endurá.

O čo vlastne ide?

Zažite na vlastnej koži atmosféru profesionálneho rally preteku a prejdite si trasy po ktorých sa budú preháňať profesionáli v danom obore. Seriál pretekov, ktorého vyvrcholením je samotná Rally Dakar je na dosah Vašich rúk.

Napriek tomu, že grécka Hellas Rally je ozajstná rally pre ostré a ľahké rally špeciály, organizátor vytvoril po konzultáciách s Touratech AG turistickú, nesúťažnú kategóriu. Účastníci TOURATECH ADVENTURE RAID sú počas celého diania rally v bivaku, zúčastňujú sa všetkých sprievodných podujatí, majú možnosť byť v najbližšom kontakte so súťažiacimi, byť na štarte, byť v cieli, a byť v samotnom centre diania celej Hellas Rally.

Hellas Rally Grécko Touratech Adventure Raid
Hellas Rally Grécko Touratech Adventure Raid
Hellas Rally Grécko Touratech Adventure Raid
Hellas Rally Grécko Touratech Adventure Raid

Z hlavného bivaku budete mať možnosť absolvovať denne 150 – 250 km výjazdy s rovnomerným podielom asfalt/ľahké šotolinové cesty/ľahký terén, ktorý je vždy zjazdný pre ťažké motocykle. Trasa TOURATECH ADVENTURE RAID bude v určitých miestach pretínať trasu rally, čím budete mať možnosť denne vidieť a povzbudzovať profesionálnych pretekárov. TOURATECH ADVENTURE RAID sa nejazdí na čas, napriek tomu budú od organizátora k dispozícii GPS trasy, čím si každý môže absolvovať stanovenú trasu individuálne. TOURATECH ADVENTURE RAID je takpovediac dovolenka avšak s poriadnym nádychom ozajstnej rally! Zaručené sú úžasné výhľady z gréckych hôr!

Čo ponúka Touratech Slovensko?

Odvoz motocyklov zo Slovenska až do bivaku v Nafpaktos, ktorý sa nachádza na južnom gréckom pobreží v oblasti korintského zálivu. Motocykle sa prevezmú a naložia 1.mája v centrále Touratech Slovensko. Zabezpečený je bezpečný odvoz doprovodným vozidlom až do miesta diania. Vy sa môžete dopraviť do Grécka letecky tesne pred rally, čím ušetríte niekoľko dní transportu, alebo môžete využiť možnosť absolvovať trasu v doprovodnom vozidle. Počas celej rally Touratech zabezpečí všetky organizačné procesy od prihlásenia a registrácie účastníkov, ubytovania, stravovania, pohybu v bivaku, správy GPS zariadení, uploadu trackov a samotným výjazdom spolu so skúseným sprievodcom. Detto platí aj po skončení rally, kedy budú Vaše motocykle opäť prevezené na Slovensko. Vy môžete využiť služby chartrových letov z Grécka, čím opäť ušetríte množstvo času.

Hellas Rally Grécko Touratech Adventure Raid

Fakty:

Trasy sú kombináciou asfaltu a ľahkých ofroadových trackov v gréckych horách podľa vopred pripravených gps trás. Nutné allterrain obutie v podobe napr. Continental TKC80. Denne cca. 150 – 250 km hviezdicové výjazdy z bivaku a späť. Možnosť absolvovať denné výjazdy individuálne alebo pod vedením sprievodcu.

Ubytovanie:

Ubytovanie zabezpečujeme v dvojposteľových izbách v miestnych hoteloch v európskom štandarde troch alebo štyroch hviezdičiek.

Stravovanie:

V cene ponúkame raňajky, ostatné stravovanie je individuálne, spoločná večera v hoteloch, príp. bivaku.

Doplnkové služby:

Kompletná servisná starostlivosť v prípade technických problémov, technická pomoc priamo na trati rally, kompletná lekárska starostlivosť na maximálnej možnej úrovni (lekár v offroad aute, lekár na motocykli, pohotovostná helikoptéra)...

Sprievodca:

Marián Krolák (majiteľ TouratechSK)

Termín:

5.5. – 11.5.2014 (7 dní) - rezervácia možná najneskôr do 31. marca 2014
1.5. 2014 nakladanie motocyklov, vykladanie motocyklov individuálne po 13.5.2014

Viac informácii a registračný formulár nájdete na www.touratech.sk/tours-and-events/hellas-rally

Pridané: 14.03.2014 Autor: Redakcia Motoride.sk pošli na vybrali.sme.sk

Súvisiace články:

Ďalšie články tohto autora:

Hodnotenie: (4 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (7)  [Verzia pre tlač] Tlač

Galéria ku článku:

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria