Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Dobre

ISSN 1336-6491 | Online: 1227 | Redakcia

motoride.sk :: Články | Videá | Tipy | Foto | Klub | Inzercia | Firmy | Fórum | Kalendár

Motozem.sk

Anketa:

Ako na núdzové brzdenie v krízovej situácii?

Spolu odpovedi: 16132
Intenzívne brzdím oboma brzdami: 56% (9101)
Brzdím iba prednou brzdou aby som nedostal šmyk: 44% (7031)

Pridaj videoTest Porovnanie KTM 1190 R vs KTM 990 Touratech SK titulky - Video

 Zdieľať

Pridané: 07.03.2014 Pridal: Redakcia
Čitatelia: 5591 [Oficiálne videá - Touratech] Dĺžka: 06:37

Príchod nového Adventure od KTM bol plný očakávaní. Aký bude nový model KTM 1190 Adventure R nahrádzajúci legendu KTM 990 Adventure?

KTM 1190 Adventure R je vybavená tými najlepšími komponentami - elektronicky ovládaným podvozkom WP, trakčnou kontrolou s náklonovým senzorom, inteligentným ABS s módom pre off-road jazdu a elektronickým plynom s palivovými mapami - to je len krátky výber základných parametrov dobrodruha s prívlastkom „R". Iain Glynn a Paul Guillien z Touratech USA vzali tieto dva ostré „edvenčre" na offroad porovnávačku do hôr na niekoľkodňové testovanie za účelom nájsť rozdiely medzi legendou a horúcou novinkou. Práve takéto porovnanie zoči-voči dokáže presne odhaliť v čom je nová motorka lepšia ako tá stará, či dokonca naopak, v čom vyniká lepšie overená 990tka voči novej 1190tke.

Bližšie informácie o KTM nájdete na tomto odkaze : KTM 1190 R Adventure

Ďalšie videá od tohto autora:

Súvisiace články:

Diskusia:

Zobrazujem diskusiu k videu: Test Porovnanie KTM 1190 R vs KTM 990 Touratech SK titulky

OO Zruš sledovanie Pridaj nový príspevok 
11.03.2014 10:10

Test Porovnanie KTM 1190 R vs KTM 990 Touratech SK titulky

vmax
 Edvenčr 

Ikona

Ej bisťu duša piští .... [dobre]


12.03.2014 18:55

Test Porovnanie KTM 1190 R vs KTM 990 Touratech SK titulky

Sano
 Edvenčr 

Ikona

mnam [dobre]. Vyborne pozeranie [dobre] [dobre] [dobre]


10.04.2019 17:44

Test Porovnanie KTM 1190 R vs KTM 990 Touratech SK titulky

picaso
 Edvenčr 

Pekne videjko

990 sa mi ale lubi viac


Pridať príspevok môže len registrovaný používateľ, člen Motoride Klubu.

Advertisement

Súvisiace videá:

HD-11-2023-side

Tričko Motoride.sk

Tričko a šiltovka pre všetkých priaznivcov servera MotoRide...
Zasielanie tovaru obnovené!

Tričko

Šiltovka motoride.sk.
Šiltovka

Vtip

Pridal:
Pidze za otcom 5-ročny syn a pyta še, čo je politika. -Jak by som ci to vyšvetlil.,- rozdumuje ocec. "Popač synu, to je jak u nas doma: Ja som kapitalizmus, ja zarabiam peneži a nošim jich domu. Mamka, to je vlada.Tota mi peneži zobere, daco sebe a co ostane ,rozdzeli podľa vlastnoho uvažeňa. Naša služka, to je robotnicka trieda.Tota robi a my ju placime. Dzedko, to s odbory. Ten dava pozor, žeby robotnicka trieda nebola vykorisťovana. Ty sam si ľud. Pre tebe to šicko šicke robime A tvujj maly braček, tak to je naša spoločna buducnojsc. Rozumeš tomu?" Chlapčik še dluho zaduma a potom hutori: "zateľ ište neznam. Necham sebe to cez noc pejsc cez hlavu." V noci še prebudzi pre zapach, zatože joho maly bracik še pokakal. Zajdze teda do izby rodičoch.Tam špi len matka a neda še zobudzic.Chlapec idze potom do izby služky a tam vidzi otca, jak sebe so služku akurat paradne uživa. Ani jeden sebe malej postavičky nevšimne. Chlapček še smutne otoči a za rohom vidzi dzedka, jak so zaujmom sleduje cez oblak oca so služku.Ani dzedko sebe ho nevšimne.Chlapček še rozplače a idze sebe lehnuc. Rano še ho ocec pyta: "Ta už znaš, čo je to tota politika?" Chlapec mu smutne odpoveda:"Už to znam, ale je to kus inšak, jak ši mi to včera vyšvetľoval" "A jak je to ,vyšvetli mi to prošim ce?" "No, kapitalizmus zneuživa robotnicku triedu. Odbory še tomu nečinne prižiraju, zatieľ , co vlada tvardo špi. Ľud je šickym ukradnuty a naša spoločna buducnosc leži v sračkoch!"

Ďalšie vtipy »