motoride.sk :: Články | Videá | Tipy | Foto | Klub | Inzercia | Firmy | Fórum | Kalendár

[] Živé sledovanie Dakar 2021::

» Dakar 2021 - 12. etapa

20:30 - V článku nájdete video zhodnotenie dnešnej etapy aj celého Dakaru 2021.

11:34 - Martin Michek dostal po dnešnej etape penalizáciu a kvôli nej prišiel o 9 miesto a Dakar 2021 skončí na 10. mieste. Napriek tomu veľká gratulácia!

Anketa:

Ako na núdzové brzdenie v krízovej situácii?

Spolu odpovedi: 2565
Intenzívne brzdím oboma brzdami: 59% (1519)
Brzdím iba prednou brzdou aby som nedostal šmyk: 41% (1046)

Pre vás:

Povinné zmluvné poistenie - vyber si najlepšiu cenu!

Články - Šport - MotoGP

Zobrazujem články 1 až 15 z cekového počtu: 194.

19.11.2020 - Redakcia Motoride.sk Čitatelia: 1583 [Šport - MotoGP]

-

Gas Gas vstupuje do Moto3

Značka Gas Gas ide kolesami na asfalt a to rovno do seriálu majstrovstiev sveta kategórie Moto3 s tímom Aspar Moto3.

15.11.2020 - Tomáš Hajduch - Awia Čitatelia: 2064 [Šport - MotoGP]

-

Majstrom sveta MotoGP je Joan Mir! Suzuki získalo titul po 20 rokoch

Od roku 2000, kedy získal Kenny Roberts ml. titul majstra sveta pre Suzuki, táto značka čakala na triumf v celkovom poradí šampionátu majstrovstiev sveta. V tejto sezóne jej to znovu splnil 23-ročný španiel Joan Mir a získal šiesty titul pre značku Suzuki.

06.03.2020 - Redakcia Motoride.sk Čitatelia: 4639 [Šport - MotoGP]

-

Valentino Rossi zaujímavé fakty - o jeho prezývkach, nápisoch a kurčati Osvaldo

46 € na poistku kyvačky, Doktorko, kurča Osvaldo a " Viva La Figa" :) Na dlhé upršané večery ...

23.02.2020 - Tomáš Hajduch - Awia Čitatelia: 3165 [Šport - MotoGP]

-

Nová Aprilia RS-GP pre MotoGP 2020 - čo na ňu hovoríš?

Inžinieri v Aprilii makali naplno a predstavili úplne nový a prekopaný stroj do MotoGP - Aprilia RS-GP 2020.

10.10.2019 - Redakcia Motoride.sk Čitatelia: 1751 [Šport - MotoGP]

-

Marc Marquez získal 8. titul majstra sveta

Marc Marquez (Repsol Honda Team RC213V) sa stal majstrom sveta FIM*1 v MotoGP pre rok 2019 už v 15. kole, Grand Prix v Thajsku (ktorá sa konala 6. októbra na okruhu Chang International Circuit v Burirame). Ide o Marquezovo štvrté víťazstvo za sebou v najvyššej triede. Počas svojej kariéry vyhral šampionát MotoGP už šesťkrát.

09.04.2018 - Tomáš Hajduch - Awia Čitatelia: 6396 [Šport - MotoGP]

-

MotoGP 2018: Šialená veľká cena v Argentíne vystrájal Marquez, vyhral Cal Crutchlow

Veci sa začali diať už na štarte keď jazdci začali meniť motorky na čo bol štart odložený. VC vyhral Cal Crutchlow, ktorý vedie v seriáli no a Marc Márquez poslal Rossiho k zemi...

12.11.2017 - Peter Fischer Čitatelia: 2285 [Šport - MotoGP]

-

MotoGP 2017 - VC Valencie - majstrom sveta je po napínavých pretekoch Marc Marquez!

Priatelia, dnešné preteky boli mega napínavé. Tak ako bolo všetko naklonené Marcovi Marquezovi, tak sa k nemu počas pretekov všetko naklonilo ešte viac - jeho najväčší súper Dovizioso spadol.

11.11.2017 - Peter Fischer Čitatelia: 2250 [Šport - MotoGP]

-

MotoGP 2017 - Marquez verzus Dovizioso - zajtra sa rozhodne o majstrovi sveta

A všetko je naklonené Španielovi na Honde - Marquez si vyjazdil pole position, kým jeho najväčší súper Dovizioso bude štartovať až z deviateho miesta.

29.10.2017 - Peter Fischer Čitatelia: 2650 [Šport - MotoGP]

-

MotoGP 2017 - VC Malajzie - Dovizioso vyhral, ale o majstrovi sa rozhodne o dva týždne

Opäť sme tu mali mokré preteky, a opäť boli niečím nezvyčajné. Na pódiu skončili dve továrenské Ducati a žiadna Honda, značný čas viedol Zarco a Lorenzo. Marquez dokončil štvrtý, a to znamená, že o majstrovi sveta sa bude rozhodovať o dva týždne vo Valencii.

22.10.2017 - Peter Fischer Čitatelia: 2041 [Šport - MotoGP]

-

MotoGP 2017 - VC Austrálie - Marquez vyhráva a uteká Doviziosovi, Rossi druhý

V Austrálii sa dneš išlo veľmi na kontakty. Často sa predbiehalo a až nečakane sa menilo poradie. Rozdiely v cieli sa rátali na maličké tisíciny. Zvučné mená ako Dovizioso, Pedrosa a Lorenzo skončili až vzadu. Iannone na Suzuki šiel ešte lepšie než v Japonsku.

15.10.2017 - Peter Fischer Čitatelia: 2293 [Šport - MotoGP]

-

MotoGP 2017 - VC Japonska - vyhráva opäť Dovizioso, Pedrosa a Rossi nedokončili

Voda znova priniesla kopec prekvapení, napríklad Zarca na pole position, obe KTM netypicky vpredu na štarte, alebo dve Suzuki na štvrtom a piatom mieste v cieli. S maličkým náskokom vyhral Dovizioso pred Marquezom, tretí bol s väčším odstupom Petrucci.

24.09.2017 - Peter Fischer Čitatelia: 2037 [Šport - MotoGP]

-

MotoGP 2017 - VC Aragónu - v Španielsku traja Španieli na debni, Rossi so zlomenou nohou piaty

Tie emócie, o ktoré nás pripravil dážď v San Marine, sa v rozpálenom Španielsku ukázali naplno. Lorenzo dlho viedol, ale o víťazstvo ho pripravili obe továrenské Hondy. Rossi išiel so zlomenou nohou neskutočne dobre, nakoniec dojazdil piaty.

12.09.2017 - Peter Fischer Čitatelia: 2458 [Šport - MotoGP]

-

MotoGP 2017 - VC San Marina - nuda a prekvapenia na vode, vyhráva Marquez

Mohla to byť ďalšia emotívna veľká cena, keby od rána nepršalo. Svoj životný výkon predviedol Petrucci, ktorý takmer celý čas viedol, v poslednom kole si ho však vychutnal Marquez. Zarco motorku do cieľa dotlačil a aj tak nebol posledný.

27.08.2017 - Peter Fischer Čitatelia: 3189 [Šport - MotoGP]

-

MotoGP 2017 - VC Veľkej Británie - Rossi išiel neuveriteľne, vyhral však opäť Dovizioso

Ešte tri kolá pred cieľom to na anglických ostrovoch vyzeralo tak, že Rossi to dá systémom štart-cieľ. Keby sa Dovizioso krásnym výkonom nepresekal zo šiesteho miesta na prvé. Marquezovi sa pokazila motorka, Dovizioso sa tak opäť vracia do vedenia šampionátu.

13.08.2017 - Peter Fischer Čitatelia: 2864 [Šport - MotoGP]

-

MotoGP 2017 - VC Rakúska - opäť infarktový pretek s dvoma Španielmi na debni, vyhráva však Talian na Ducati

V Ducati sa v týchto chvíľach určite bujaro oslavuje, pretože Dovizioso tento rok po tretíkrát vyhral. Vydýchnuť mu nedal druhý Marquez, tretí dojazdil Pedrosa. Informácie a fotky priebežne dopĺňame.