Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Dobre

ISSN 1336-6491 | Online: 839 | Redakcia

motoride.sk :: Články | Videá | Tipy | Foto | Klub | Inzercia | Firmy | Fórum | Kalendár

Živé sledovanie Dakar 2018::

» Dakar 2018 - 14. etapa

18:09 - V autách vyhráva svoj druhý Dakar Carlos Sainz na Peugeote, v kamiónoch patrí titul Kamazu a Eduardovi Nikolajevovi.

16:27 - Tak jazdcov máme v cieli: 1. Kevin Benavides vyhráva poslednú etapu Dakaru, naviac v rodnej krajine a získava druhé miesto. Druhý v etape Toby Price si zaistil 3. miesto celkovo. Matthias Walkner jazdiaci na istotu prišiel do cieľa so stratou 5m38s a stáva sa víťazom Dakaru 2018!

Sumoto Brno MOTOQUAD www.foxracing.sk DS auto Indian - www.klasikmoto.sk VR46 - motosvet.sk choppermania.sk

Anketa:

Tvoja prvá motorka bola:

Pre vás:

Povinné zmluvné poistenie - vyber si najlepšiu cenu!

Hodnotenie: (9 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (9)  [Verzia pre tlač] Tlač

Pozvánka: Mikuláš na motorkách 2007 nielen v Bratislave a Košiciach!

pošli na vybrali.sme.sk

Pridané: 22.11.2007 Autor: Tomáš Hajduch - Awia
Čitatelia: 14481 [Bleskovky - Novinky]

Popularita Mikuláškych jázd stúpa. Po tradičnej Bratislavskej akcii sa po jednoročnej odmlke stretneme aj v Košiciach.

Seriál článkov - Mikuláš na motorke:

Bratislava, 1.12.2007

RED DEVILS MC SLOVAKIA: Srdečne vás pozývame na Mikulášsku party v DEVILS PLACE (Rebel). Tento rok sa kolóna mikulášov a čertov do centra Bratislavy pohne o 13.00 spred DEVILS PLACE (Rebel) na Antolskej ulici 3 (Petržalka). V clubhause bude pripravený guláš, čaj, varené víno, samozrejme zdarma. Tento rok pre zábavu prihodíme aj live koncertík + prekvapenie. Každý je vítaný! Takže čerti a mikuláši, na 1. 12. 2007 si pripravte motorky, prevleky, masky. A nezabudnite: "Radšej prvý v pekle, ako posledný v nebi!" Dido - president RDMC.

Minulé ročníky:


Košice, 1.12.2007

Čermeľský Kvet CASSOVIA Vás pozýva na Mikulašsky výjazd, ktorý bude prebiehať od STOPKY pod Jahodnou o 14.00 hod a pôjde sa na Maratónca, kde počkáme ostatných do 15.00 hod. Odtiaľ už pôjdeme ku Imatrikulate pod stromček. Tam Moto Mikuláš porozdáva slatkosti detičkám. Nezabudnite si masky čertov a anielikov, vyzdobené motorky sú samozrejmosťou.

Čermeľský kvet CASSOVIA Vám všetkým zučasneným po odnesení motoriek pripravil darček v jednom dobrom pubiku pri mekáči. Tak dúfam, že nás tam bude v hojnom pocte aby tie detičky mali z nás radosť.

Minulé ročníky:

 Košice 2005
Košice 2005

Záhorie, 8.12.2007

Kraken CCC 999 vás všetkých pozýva na prvú mikulášsku jazdu na Záhorí. Príďte spolu s nami potešiť detičky dňa 8. 12. 2007. Odjazd od 13:00 spred nášho clubhousu na Janíčkoch smer Kúty. Večerný program: koncert kapely REQUIEM, striptíz, tombola o minibike, sútaž o najkrajší mikulášsky prevlek a veľa iného. V tento večer prezradíme aj program letného zrazu 2008. Máte sa na čo tešiť.

Diskusia v rubrike výjazdy

Šamorín, 9.12.2007

9.12.2007 na Sv. Mikuláša sa v Šamoríne bude konať Mikulášska spoločná jazda šamorínskych motorkárov a motorkárov z blízkeho okolia, ktorú organizujú členovia motorkárskeho klubu Dark Riders Šamorín. Stretnutie sa uskutoční pred kaviarňou TITI (kto nevie tak by sme sa stretli na pumpe pred 13:00 a ja Vás doprovodím) o 13:00 hod., odkiaľ motorkári pôjdu spoločne do liečebného ústavu v Čilistove a vrátia sa späť na námestie k vianočnému stromčeku cca o 15:00 hod. (akcia sa bude konať len za dobrého počasia)

Minulé ročníky:

 Šamorín 2006
Šamorín 2006

Seriál článkov: Mikuláš na motorke

Na motoride.sk sme zriadili nový seriál článkov s názvom: Mikuláš na motorke. Tam nájdeš vždy pekne spolu všetky tieto články.

Pridané: 22.11.2007 Autor: Tomáš Hajduch - Awia pošli na vybrali.sme.sk

Seriál článkov - Mikuláš na motorke:

Súvisiace články:

Ďalšie články tohto autora:

Hodnotenie: (9 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (9)  [Verzia pre tlač] Tlač

Adamoto skútre

Motoshop Žubor.sk

Tričko Motoride.sk

Tričko a šiltovka pre všetkých priaznivcov servera MotoRide...
Zasielanie tovaru obnovené!

Tričko

Šiltovka motoride.sk.
Šiltovka

Vtip

Pridal: HDPOLICE

Přečtěte si vyprávění o statečnosti ženy s malým revolverem, jakou prokázala z očí do očí vůči floridskému aligátorovi. Jaký malý kalibr ji zachránil? Byla to Beretta Jetfire… Ale nechejme ji příběh vyprávět vlastními slovy:

"Šla jsem se svým manželem, se kterým jsem v rozvodovém řízení, po břehu kanálu na okraji města Fort Lauderdale (oblast známá výskytem aligátorů) a diskutovali jsme otázky majetkového vyrovnání. Najednou z kalné vody vyběhl 5metrový aligátor a řítil se na nás se široce rozevřenou tlamou s ostrými zuby. Musela to být samice, která zde měla své
hnízdo s vejci.

Kdybych s sebou neměla svou malou pistoli značky ráže 6,35 mm, už bych zde nebyla. Stačil ale jeden výstřel do kolena mého exmanžela,… Aligátor se ho zmocnil a odtáhl ho z cesty do vody. Mohla jsem zrychlenou chůzí odejít. Musím říci, že je to skutečně výborná zbraň. Zachránila mne, a když k tomu připočtu i ušetřené výlohy za soud a rozvodového advokáta, nemohu jí dostatečně blahořečit."

Ďalšie vtipy »