Anketa:
Kombinézy na motorku 4SR
ZdieľaťPridané: 03.06.2014 Autor: Redakcia Motoride.sk
Čitatelia: 6617 [Bleskovky - PR bleskovka]
For Street Racing rozširuje svoju ponuku o nové kožené moto kombinézy - reč je samozrejme o nových kombinézach z kolekcie 2014. Vychádzajú z modelov používaných pri svetových súťažiach a ponúkajú oproti predchodcom radu vylepšení. To, že sú tieto motokombinézy dobrou voľbou, potvrdzuje aj nemecký časopis Motorrad Magazin MO, ktorý kombinézam z edície Evo udelil ocenenie pri porovnávaní cena/výkon.
Motokombinéza RR Edition Reflex Evo, ktorá je farebne inšpirovaná kombinézou Lukáša Peška z Moto GP sezóny 2013, má závodný strih a je vyrobená, rovnako ako ostatné kombinézy, z vrchnej vrstvy hovädzej kože tzv. Full Grain. Táto koža má vďaka starostlivému spracovaniu vyššiu výdrž než klokania koža, je veľmi príjemná a pružná na dotyk. Pasívna bezpečnosť je zvýšená použitím fluorescenčných farieb a reflexných prvkov.
Novinkou je taktiež dvojdielna motokombinéza s lokálnou perforáciou – model SPEED, ktorá sa vyrába v čiernobielej kombinácií s detailmi v reflexnej červenej. Kombinéza má ramenné ochranné slidery, pod ktorými sú naviac umiestnené viscoelastické chrániče Sas-Tec. Okrem celkovej bezpečnosti je nemenej dôležitá flexibilita a celkový komfort. Nový strih je prispôsobený tak, aby neobmedzoval v pohybe, preto je použité veľké množstvo kevlarovej streče a flexibilných prvkov.
4SR identické výrobky pre zákazníkov aj pretekárov! Kombinézry For Street Racing - určené bežným zákazníkom sú vyrobené zo zhodného materiálu, na ich šitie je použitá totožná technológia a sú vybavené identickými protektormi ako výrobky pre závodníkov. Nemusíte si tak priplácať vysoké sumy za nadštandardné materiály či vybavenie kombinéz. Dostanete to isté, ako závodní jazdci prestížnych súťaží.
Viac info nájdete v eshope www.4sr.sk alebo u predajcov značky 4SR – For Street Racing.
![]() |
Pridané: 03.06.2014 Autor: Redakcia Motoride.sk Zdieľať
Súvisiace články:
Ďalšie články tohto autora:
- Kawasaki Z650 S 2026 – ostrejší, elegantnejší naháč s väčšou kapotážou
- 2 zlatá a bronz z ME enduro 2025 pre Slovensko! Thomas Hostinský majster Európy
- Honda sa rozširuje modelový rad o retro model CB1000F
- Taliansky projekt „Hachimaan“ sa stal víťazom súťaže Honda Customs 2025
- MM SR enduro a country cross Brezno 2025
- GOES predstavuje modely na rok 2026
- Slováci ovládli grécku rely, Štefan Svitko absolútny víťaz
- Triumph predstavil TF 450-X pre rok 2026
- GASGAS predstavuje nový radikálny vzhľad pre modelový rad 2026!
- Honda potvrdila plán výroby a hlavné parametre modelu Honda WN7 – prvého elektrického motocykla
- ... zobraz všetky články od tohto autora













