Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Dobre

ISSN 1336-6491 | Online: 2022 | Redakcia

motoride.sk :: Články | Videá | Tipy | Foto | Klub | Inzercia | Firmy | Fórum | Kalendár

Motozem.sk

Anketa:

Ako na núdzové brzdenie v krízovej situácii?

Spolu odpovedi: 27037
Intenzívne brzdím oboma brzdami: 60% (16236)
Brzdím iba prednou brzdou aby som nedostal šmyk: 40% (10801)
Diskusia Diskusia k článku (0)  [Verzia pre tlač] Tlač

Dizajnový úlet - Harley-Davidson predstavil inovované Street Glide a Road Glide v najvyššej verzii CVO

 Zdieľať

Pridané: 27.04.2023 Autor: Redakcia Motoride.sk
Čitatelia: 3900 [Novinky - Predstavujeme]

Harley-Davidson oznamuje príchod dvoch nových modelov CVO pre rok 2023 s exkluzívnym a výrazne prepracovaným dizajnom, pokročilou technológiou a dynamickým výkonom. Treba dodať, že dizajn bol prepracovaný naozaj dosť, na pomery americkej značky až nezvyčajne. Napríklad oba modely sú na vypletaných kolesách!

Dizajnový úlet - Harley-Davidson predstavil inovované Street Glide a Road Glide v najvyššej verzii CVO
Dizajnový úlet - Harley-Davidson predstavil inovované Street Glide a Road Glide v najvyššej verzii CVO

S uvedením nových modelov CVO Street Glide a CVO Road Glide sme úplne odznova spracovali dva z najikonickejších motocyklov Harley-Davidson a nanovo tak definovali hranice CVO,“ uviedol Jochen Zeitz, predseda predstavenstva, prezident a generálny riaditeľ spoločnosti Harley-Davidson. „Tým, že sme tieto dva modely prerobili od základu, zahajujeme novú éru inovácií, dizajnu, techniky a technológií a zároveň rozširujeme definíciu Harley-Davidson CVO a posúvame tak zážitok z motocyklov Grand American Touring na novú úroveň. Nové modely CVO Street Glide a CVO Road Glide búrajú zažité predstavy a nastavujú novú latku pre vrcholné zážitky z jazdy v štýle Harley-Davidson.

Tieto úplne nové modely a dizajny so zreteľným štýlom Harley-Davidson, sa vyznačujú jasnou a dynamickou líniou od predných blatníkov až po sedadlové brašne,“ komentoval dizajn nových motocyklov Brad Richards, viceprezident pre dizajn a kreatívny riaditeľ spoločnosti Harley-Davidson. „Dizajn týchto modelov CVO™ Street Glide® a CVO™ Road Glide® prináša výraznejší vizuálny posun než ktorákoľvek predchádzajúca generácia a je revolučným poňatím historického umenia evolúcie. Rovnako ako všetky motocykle Harley-Davidson® majú aj tieto nové modely za úlohu navodzovať pocit nadčasovej túžby.

Harley-Davidson CVO™ Street Glide® 2023

Harley-Davidson Street Glide CVO (2023)
Harley-Davidson Street Glide CVO (2023)

Nová kapotáž Batwing modelu 2023 CVO™ Street Glide® má moderný a aerodynamickejší tvar s viac vyklenutým predným štítom. Výrezy pod svetlometom sú teraz výraznejšie a smerovky sú integrované do kapotáže. Ikonický tvar „T“ kapotáže Batwing ostal zachovaný, silueta a grafické obrysy sú ale modernizované a majú novú povrchovú úpravu. Nová kapotáž ladí po dizajnovej stránke s palivovou nádržou, bočnými krytmi a sedadlovými brašňami. Svetlomet v tvare „omega“ dáva jasne najavo, že ide o nástupcu predchádzajúceho modelu. Smerovky sú integrované do prvkov ľavého a pravého svetla.

Harley-Davidson CVO™ Road Glide® 2023

Harley-Davidson Road Glide CVO (2023)
Harley-Davidson Road Glide CVO (2023)

Úplne nová kapotáž modelu CVO™ Road Glide® predstavuje agresívnu aktualizáciu „žraločieho“ dizajnu modelu MY22 a je integrovaná s palivovou nádržou, bočnými krytmi a sedadlovými brašňami. Jediný LED svetlomet má široký, horizontálny tvar, napriek tomu pôsobí dojmom dvoch svetiel, čo pripomína kľúčový prvok všetkých predchádzajúcich kapotáží modelu Road Glide®. Smerovky sú integrované do vnútorných častí svetla.

Oba modely obsahujú:

  • Dramaticky inovovanú vizuálnu podobu
  • Nový motor Milwaukee-Eight® VVT 121
  • Úplne nové odpruženie
  • Úplne nový infotainment
  • Dve farebné kombinácie

Podrobné informácie budú oznámené 7. júna 2023 pri oficiálnej premiére nových modelov CVO Street Glide® a CVO Road Glide® pre rok 2023. Ďalšie informácie nájdete na webe www.h-d.com/ourfutureisreal.

Pripomenieme, že verzie CVO (Custom Vehicle Operations) predstavujú vždy najprestížnejšiu podobu modelu. Ide o ambicióznu kolekciu motocyklov v limitovaných sériách, ktoré sa vyznačujú dokonalým štýlom, dizajnom, remeselným spracovaním a dôrazom na detail, ale aj špičkovým výkonom. V priebehu desaťročí konštruktéri a dizajnéri Harley-Davidson tieto motocykle vyvíjali, zavádzali ďalšie a ďalšie vylepšenia pre ešte lepší zážitok z jazdy a zároveň starostlivo rešpektovali ich dedičstvo a obľubu u fanúšikov po celom svete.

Pridané: 27.04.2023 Autor: Redakcia Motoride.sk Zdieľať

Súvisiace články:

Ďalšie články tohto autora:

Diskusia Diskusia k článku (0)  [Verzia pre tlač] Tlač
Motozem

Galéria ku článku:

Galéria

Galéria

Galéria

06-MG-Stevio-side

Harley-Davidson

Tričko Motoride.sk

Tričko a šiltovka pre všetkých priaznivcov servera MotoRide...
Zasielanie tovaru obnovené!

Tričko

Šiltovka motoride.sk.
Šiltovka

Vtip

Pridal:
Pridze Jean Claude Van Damme do Prešova nakrucac film a po calim dňu je lačni jak taki pes.Ta idze hladni do večerki sebe daco pod zub kupic. Predavačka na ňeho kukne a hvari mu: „Ta co vam dam?“

Ďalšie vtipy »