Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Dobre

ISSN 1336-6491 | Online: 1365 | Redakcia

motoride.sk :: Články | Videá | Tipy | Foto | Klub | Inzercia | Firmy | Fórum | Kalendár

Motozem.sk

Anketa:

Ako na núdzové brzdenie v krízovej situácii?

Spolu odpovedi: 15553
Intenzívne brzdím oboma brzdami: 56% (8747)
Brzdím iba prednou brzdou aby som nedostal šmyk: 44% (6806)

Pridaj videoCFMOTO 450MT 2023 - dvojvalcový kompaktný adventure bike - Video

 Zdieľať

Pridané: 07.11.2023 Pridal: Redakcia
Čitatelia: 695 [Oficiálne videá - CFMOTO] Dĺžka: 01:35

Úplne nové CFMOTO 450MT predstavený na EICMA 2023 rozširuje flotilu CFMOTO určených na akékoľvek dobrodružstvá.

07.11.2023 - Tomáš Hajduch - Awia Čitatelia: 2728 [Novinky - Predstavujeme]

-

EICMA 2023: CFMOTO ukázalo trojvalec a 2 novinky a 2 zaujímavé koncepty

CFMOTO má skvelo našliapnuté a z roka na rok viac prekvapuje. Predstavilo nám nový trojvalec, parádny offroadovo zameraný adventure bike 450MT s dvojvalcom, nový naháč a dva fakt zaujímavé koncepty.

 

Osvedčená a úspešná paralelná dvojvalcová pohonná jednotka CFMOTO s objemom 449 cm3 bola vyladená a vylepšená pre zábavu a vzrušenie z dobrodružnej jazdy. Ovládateľnosť na ceste aj v teréne je zaručená vysokou svetlou výškou a nastaviteľným pružením KYB a vďaka suchej hmotnosti 175 kg.
Ergonómia je jemne vyladená tak, aby poskytovala pohodlie pri jazde na veterných cestách, ale tiež zaručovala plnú kontrolu na tých najdrsnejších cestách s vysoko ohnutými riadidlami. A na zlepšenie terénnych schopností je možné dvojkanálový ABS BOSCH vypnúť na zadnom kolese pomocou špeciálneho tlačidla na riadidlách. BOSCH TCS je možné odpojiť aj cez 5” TFT farebný displej s pripojením Bluetooth.

Visit our web site: https://www.cfmoto.com/global.html

And follow us on our social media channels:

Facebook: https://www.facebook.com/CFMOTOOFFICIAL
Instagram: https://www.instagram.com/cfmotoofficial/
TikTok: https://www.tiktok.com/@cfmoto_official

#mototouring #multitouring #450MT #adventurebikes #offroad #eicma2023 #cfmoto

Ďalšie videá od tohto autora:

Diskusia:

Pridať príspevok môže len registrovaný používateľ, člen Motoride Klubu.

Advertisement

HD-11-2023-side

Tričko Motoride.sk

Tričko a šiltovka pre všetkých priaznivcov servera MotoRide...
Zasielanie tovaru obnovené!

Tričko

Šiltovka motoride.sk.
Šiltovka

Vtip

Pridal:
Pidze za otcom 5-ročny syn a pyta še, čo je politika. -Jak by som ci to vyšvetlil.,- rozdumuje ocec. "Popač synu, to je jak u nas doma: Ja som kapitalizmus, ja zarabiam peneži a nošim jich domu. Mamka, to je vlada.Tota mi peneži zobere, daco sebe a co ostane ,rozdzeli podľa vlastnoho uvažeňa. Naša služka, to je robotnicka trieda.Tota robi a my ju placime. Dzedko, to s odbory. Ten dava pozor, žeby robotnicka trieda nebola vykorisťovana. Ty sam si ľud. Pre tebe to šicko šicke robime A tvujj maly braček, tak to je naša spoločna buducnojsc. Rozumeš tomu?" Chlapčik še dluho zaduma a potom hutori: "zateľ ište neznam. Necham sebe to cez noc pejsc cez hlavu." V noci še prebudzi pre zapach, zatože joho maly bracik še pokakal. Zajdze teda do izby rodičoch.Tam špi len matka a neda še zobudzic.Chlapec idze potom do izby služky a tam vidzi otca, jak sebe so služku akurat paradne uživa. Ani jeden sebe malej postavičky nevšimne. Chlapček še smutne otoči a za rohom vidzi dzedka, jak so zaujmom sleduje cez oblak oca so služku.Ani dzedko sebe ho nevšimne.Chlapček še rozplače a idze sebe lehnuc. Rano še ho ocec pyta: "Ta už znaš, čo je to tota politika?" Chlapec mu smutne odpoveda:"Už to znam, ale je to kus inšak, jak ši mi to včera vyšvetľoval" "A jak je to ,vyšvetli mi to prošim ce?" "No, kapitalizmus zneuživa robotnicku triedu. Odbory še tomu nečinne prižiraju, zatieľ , co vlada tvardo špi. Ľud je šickym ukradnuty a naša spoločna buducnosc leži v sračkoch!"

Ďalšie vtipy »