Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Dobre

ISSN 1336-6491 | Online: 2609 | Redakcia

motoride.sk :: Články | Videá | Tipy | Foto | Klub | Inzercia | Firmy | Fórum | Kalendár

Motozem.sk

Anketa:

Ako na núdzové brzdenie v krízovej situácii?

Spolu odpovedi: 16223
Intenzívne brzdím oboma brzdami: 57% (9169)
Brzdím iba prednou brzdou aby som nedostal šmyk: 43% (7054)

Pre vás:

Povinné zmluvné poistenie - vyber si najlepšiu cenu!


Diskusia Diskusia (0)

Vodopád Gavarnie (422 m), Francúzsko - Bod záujmu - Tip na Výlet

Vodopád Gavarnie, Francúzsko - Bod záujmu

Najvyšší vodopád Francúzska - voda padá 422 metrov. Je to fakt sila postaviť sa vedľa dopadu vody - my sme sa dostali tak 100m odtiaľ a bližšie sa nedalo - silný vietor z padajúcej vody ženie mokrý chladný vzduch všetkými smermi.

Články:

Detaily:

Stiahni si bod:

LOC súbor (*.loc) - pre rôzne GPS programy
KML súbor (*.kml) - pre Google Earth
Krajina:Francúzsko
Región:Pyreneje
Typ:Vyhliadka
Pridal:matus 09.12.2013 (16:33)
Poloha:N 42.701 W 0.004
Približná poloha:nie
Čitatelia:10422
Nadmorská výška:2200.0 m n.m.
Povrch:pešo

Prístup:

Nie je to výlet v moto oblečení. Dole je kopec parkovísk (platených) - nám sa podarilo zaparkovať na parkovisku, kde sa dalo parkovné uhradiť nákupom suvenírov.
Je to niečo vyše hodiny pešo do kopca - nie je to však žiadna extrémna túra. Samozrejme sú to hory, takze treba byť pripravený.

Mapa: Zobraz miesta v okolí na Dynamickej Mape

Body v okolí:

Body vo vzdialenosti do 50 km. Zobraz body v okolí na mape.

Č.Názov:Typ:Vzdialenosť:
1.Col du Tourmalet, FrancúzskoPriesmyk26.1 km SV
2.Col d'Aubisque, FrancúzskoPriesmyk41.1 km SZ
3.N 260 - Eje Pirenaico, ŠpanielskoTrasa44.1 km JV
Advertisement

HD-11-2023-side

Tričko Motoride.sk

Tričko a šiltovka pre všetkých priaznivcov servera MotoRide...
Zasielanie tovaru obnovené!

Tričko

Šiltovka motoride.sk.
Šiltovka

Vtip

Pridal:
Pidze za otcom 5-ročny syn a pyta še, čo je politika. -Jak by som ci to vyšvetlil.,- rozdumuje ocec. "Popač synu, to je jak u nas doma: Ja som kapitalizmus, ja zarabiam peneži a nošim jich domu. Mamka, to je vlada.Tota mi peneži zobere, daco sebe a co ostane ,rozdzeli podľa vlastnoho uvažeňa. Naša služka, to je robotnicka trieda.Tota robi a my ju placime. Dzedko, to s odbory. Ten dava pozor, žeby robotnicka trieda nebola vykorisťovana. Ty sam si ľud. Pre tebe to šicko šicke robime A tvujj maly braček, tak to je naša spoločna buducnojsc. Rozumeš tomu?" Chlapčik še dluho zaduma a potom hutori: "zateľ ište neznam. Necham sebe to cez noc pejsc cez hlavu." V noci še prebudzi pre zapach, zatože joho maly bracik še pokakal. Zajdze teda do izby rodičoch.Tam špi len matka a neda še zobudzic.Chlapec idze potom do izby služky a tam vidzi otca, jak sebe so služku akurat paradne uživa. Ani jeden sebe malej postavičky nevšimne. Chlapček še smutne otoči a za rohom vidzi dzedka, jak so zaujmom sleduje cez oblak oca so služku.Ani dzedko sebe ho nevšimne.Chlapček še rozplače a idze sebe lehnuc. Rano še ho ocec pyta: "Ta už znaš, čo je to tota politika?" Chlapec mu smutne odpoveda:"Už to znam, ale je to kus inšak, jak ši mi to včera vyšvetľoval" "A jak je to ,vyšvetli mi to prošim ce?" "No, kapitalizmus zneuživa robotnicku triedu. Odbory še tomu nečinne prižiraju, zatieľ , co vlada tvardo špi. Ľud je šickym ukradnuty a naša spoločna buducnosc leži v sračkoch!"

Ďalšie vtipy »