Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Dobre

ISSN 1336-6491 | Online: 848 | Redakcia

motoride.sk :: Články | Videá | Tipy | Foto | Klub | Inzercia | Firmy | Fórum | Kalendár

[] Živé sledovanie Dakar 2021::

» Dakar 2021 - 12. etapa

20:30 - V článku nájdete video zhodnotenie dnešnej etapy aj celého Dakaru 2021.

11:34 - Martin Michek dostal po dnešnej etape penalizáciu a kvôli nej prišiel o 9 miesto a Dakar 2021 skončí na 10. mieste. Napriek tomu veľká gratulácia!

Anketa:

Ako na núdzové brzdenie v krízovej situácii?

Spolu odpovedi: 2570
Intenzívne brzdím oboma brzdami: 59% (1521)
Brzdím iba prednou brzdou aby som nedostal šmyk: 41% (1049)

Pre vás:

Povinné zmluvné poistenie - vyber si najlepšiu cenu!

Hodnotenie: (4 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (5)  [Verzia pre tlač] Tlač

Dakar 2010 začína

pošli na vybrali.sme.sk

Pridané: 31.12.2009 Autor: Feri Zubal - zeON
Čitatelia: 2501 [Šport - Rally]

32. ročník Dakaru je pre prvých pretekárov už realitou. Hlavne pre tých, ktorí už absolvovali technické prebierky. Po troch dňoch zhromažďovania a formalít sa jazdci a posádky vysporiadajú s prvou etapou práve na Nový rok.

Seriál článkov - Dakar 2010:

| Seriál článkov: Dakar 2010 |

Mnohí Argentínčania a Čilania už dali svoje stroje na prebierku. Čakajú už len na verdikt športových komisárov. Medzi nimi Marcos Patronelli, 2. miesto v kategórii Quad v roku 2009, predstavuje veľkú nádej na víťazstvo z krajiny slnka na modro bielej vlajke. Pre prvý deň, si už však môže robiť nárok na titul víťaza v súťaži o najviac rozhovorov a rozdaných autogramov.

 Delta Dock
Delta Dock

KM racing Team včera letecky dorazil do Buenos Aires. Začali s organizovaním svojho teamu a taktiež museli ísť vyzdvihnúť svoju techniku do prístavu vzdialeného 100km od Buenos Aires.

KM Racing Team:

„Vyzvednutí techniky ve 100km vzdáleném přístavu Delta Dock se k očekávání uskutečnil bez sebemenších problémů. Počasí je ovšem na tuto dobu obzvlášť nestálé a i místní nepamatují takové přívaly deště právě v tomto letním období. Nejsou zde výjimkou záplavy a s nimi spojená trápení místních obyvatel, což potvrdí každý, kdo s tímto živlem přišel v kontakt. Přejezd zpět do asistenčního parkoviště, který je umístěn jako minulý ročník v areálu místní Univerzity, se nevyvíjel příliš ohleduplně právě k našemu početnému motorkářskému týmu. 30km před cílem přejezdu z přístavu Delta Dock, nás přepadla průtrž mračen a kluci na "létajících strojích" byli na kůži promočeni, neboť kompletní závodnické oblečení bylo stále uzamčeno v asistenční "Liazce". Po příjezdu do asistenčního parku ovšem vše vynahradilo sluníčko, které až do západu vysušilo vše, co silný déšť stačil promáčet. Perfektně připravená technika ještě před samotným odjezdem nám nezabrala příliš času s oživováním a tak jsme provedli běžnou údržbu a kontrolu všeho potřebného, i tak toho je dosti, tak, abychom bez problémů absolvovali administrativní a technické přejímky. Ty proběhli dnes, 30. 12. 2009 od 10,00hod. Celkem nezáživné papírování a pobíhání od stolku ke stolku, nás přivedlo k samotné technické prověrce. Ta proběhla bez zaváhání a kompletní závodní technika je již v tuto chvíli uzamčena v Parc Ferme (uzavřeném parkovišti). Opět nás mile překvapilo místní "zapálené" obyvatelstvo, které nám dává svoji přízeň na každém kroku, a věřte, že Česká Republika jim není neznámou zemí. Program je na následující den, Silvestr 31.12. - volno a na Nový rok se začnou již naplno roztáčet kola gigantu jménem Dakar.“

Zdroj: www.dakar.com, http:// kmracing.cz

Pridané: 31.12.2009 Autor: Feri Zubal - zeON pošli na vybrali.sme.sk

Seriál článkov - Dakar 2010:

| Seriál článkov: Dakar 2010 |

Súvisiace články:

Ďalšie články tohto autora:

Hodnotenie: (4 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (5)  [Verzia pre tlač] Tlač

Galéria ku článku:

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Tričko Motoride.sk

Tričko a šiltovka pre všetkých priaznivcov servera MotoRide...
Zasielanie tovaru obnovené!

Tričko

Šiltovka motoride.sk.
Šiltovka

Vtip

Pridal: zefo
Syn si kúpil tričko s nápisom ,,Volím Igora Matoviča,,
Nemal ho na sebe ešte ani hodinu a už ho opľuli, nakopali ho do zadku, vynadali do retardov, a nalepili mu do vlasov žuvačku.
Som fakt zvedavý čo sa mu stane keď vyjde aj z domu.

Ďalšie vtipy »