Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Dobre

ISSN 1336-6491 | Online: 838 | Redakcia

motoride.sk :: Články | Videá | Tipy | Foto | Klub | Inzercia | Firmy | Fórum | Kalendár

Motozem.sk

Anketa:

Ako na núdzové brzdenie v krízovej situácii?

Spolu odpovedi: 9542
Intenzívne brzdím oboma brzdami: 58% (5547)
Brzdím iba prednou brzdou aby som nedostal šmyk: 42% (3995)
Hodnotenie: (12 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (22)  [Verzia pre tlač] Tlač

Nemecká značka HELD na Slovensku 1/2

 Zdieľať

Pridané: 17.06.2010 Autor: Redakcia Motoride.sk
Čitatelia: 16459 [Novinky - PR článok]

Napriek tomu, že nemecký výrobca motoodevov HELD sa na Slovensku udomácnil už pred viacerými rokmi, výrobky tejto značky ešte neboli slovenským motorkárom predstavené.

ČI JE LETO, ČI JE ZIMA, V HELDE SA VŽDY JAZDÍ PRÍMA

Na úvod začneme so stručným prehľadom historických faktov rodiny Heldovcov a míľnikmi tejto renomovanej značky.

Na prvej fotografii z roku 1946 je Bruno Helf s vnukom Erhardom, ktorý sa vypracoval na súčasného technického riaditeľa spoločnosti. Písal sa rok 1983 a Held v spolupráci s Tonim Mangom, najlepším nemeckým pretekárom všetkých dôb, vyvinuli prvú športovú rukavicu z kože realistických farieb. Orientácia firmy bola širokospektrálna a v roku 1985 vyrobila dieľňa Heldovcov prvý magnetický tankvak v Európe.

Ďalší dôležitý bod vo vývoji firmy je rok 1991, kedy sa na trhu objavujú prvé textilné motorkárske bundy a Held sa snaží byť jednýám z lídrov na trhu, keď o rok neskôr svoj sortiment obohacuje o prvé výrobky z klokanej kože.

Dlhé roky sa Held orientoval len na výrobu oblečenia a až v roku 1998 prenikol aj do segmentu prilieb. Súčasným míľnikom v oblasti turistického oblečenia tejto značky je používanie jedných z najkvalitnejších značkových materiálov Gore-tex vo svojich produktoch.

Po výrobe pracovných rukavíc HELD od roku 1975 svoju produkciu plne preorientoval na výrobu motorkárskych rukavíc.

Vďaka vášni a pochopeniu potrieb motorkárov, HELD svoj sortiment stále rozširoval v duchu filozofie kvalita/bezpečnosť, vzhľad/design, cena/funkčnosť.

 45% zamestnancov spoločnosti HELD jazdí na motorke
45% zamestnancov spoločnosti HELD jazdí na motorke

Dnes, v roku 2010 HELD svoj cieľ dosiahol

Pre motorkárov má HELD všetko. Ponúka kompletný sortiment výrobkov, od športových čižiem pre začiatočníkov, cez jedny z najlepších pretekárskych rukavíc na svete (4 x za sebou ocenenie za najlepší výrobok) až po športové kombinézy používané v MotoGP v sezóne 2010.

Cieľom firmy bolo, je a bude vyvíjať výrobky, s ktorými si môžete svojho koníčka, jazdu na motorke, užívať bezpečne, pohodlne a štýlovo.

To znamená, že HELD sa stará o výrobky a vy si len užívate jazdu.


Turistické oblečenie Quattrotempi s technológiou membrán GORE-TEX

Súčasné turistické oblečenie je na veľmi vysokej úrovni a výrobcovia využívajú rôzne patentované materiály a systémy, aby zabezpečili jazdcovi čo najväčší komfort a bezpečnosť. Popis a vysvetlenie označení jednotlivých materiálov, membrán a starostlivosti o ne nájdete tu.

Keďže v turistickom oblečení Held budeme jazdiť túto sezónu dvaja z redakcie - Awia a Cacao, detailne sa na neho pozrieme po prvých skúsenostiach a venujeme mu samostatný článok. Taktiež sa môžete tešiť na posezónne zhodnotenie dvoch turistických kompletov, ako obstáli v dennom používaní a taktiež na dlhších cestách v rôznom počasí.

V tejto kapitole sa však budeme venovať cenovo dostupnejším modelom určeným najmä začínajúcim jazdcom rôznych kategórií. Čítajte na ďalšej strane.


Dovozcom pre Slovenskú republiku je firma Petro a spol.

PETRO a spol.
Kontaktné údaje
Adresa:
Sabinovská 1/A
Prešov 080 01
tel.,fax: 051/77 21 144, 7710300
email: moto@petroaspol.sk

>

Pridané: 17.06.2010 Autor: Redakcia Motoride.sk Zdieľať

Ďalšie články tohto autora:

Hodnotenie: (12 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (22)  [Verzia pre tlač] Tlač
Advertisement

Tričko Motoride.sk

Tričko a šiltovka pre všetkých priaznivcov servera MotoRide...
Zasielanie tovaru obnovené!

Tričko

Šiltovka motoride.sk.
Šiltovka

Vtip

Pridal: Dottore
Kontrolovaný řidič k policajtovi: „Měli byste si to lépe zorganizovat. Jeden policajt mi včera sebere řidičák a dnes druhý mi chce dát pokutu za to, že ho nemám.“

Ďalšie vtipy »