Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Dobre

ISSN 1336-6491 | Online: 2470 | Redakcia

motoride.sk :: Články | Videá | Tipy | Foto | Klub | Inzercia | Firmy | Fórum | Kalendár

Sumoto Brno

Anketa:

Jazdil podľa teba Marc Márquez na VC Argentíny 2018 v súlade s predpismi:

Spolu odpovedi: 4876
Áno, bolo to v pohode: 49% (2391)
Nie, bolo to ďaleko za: 51% (2485)

Pre vás:

Povinné zmluvné poistenie - vyber si najlepšiu cenu!

Hodnotenie: (8 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (45)  [Verzia pre tlač] Tlač

Čitateľská anketa Bike roka 2012 a Motoshop roka 2011

pošli na vybrali.sme.sk

Pridané: 01.02.2012 Autor: Redakcia Motoride.sk
Čitatelia: 18286 [Novinky - Bike roka]

Rok ubehol, a my sme tu opäť s vašou čitateľskou anketou! Aj tento rok budete môcť zvoliť svoj Bike roka 2012, Motoshop roka 2011 a zahlasovať za svoj najobľúbenejší Test, Video, Foto a Cestopis roka 2011.

Seriál článkov - Bike roka 2012:

| Seriál článkov: Bike roka 2012 |

Aktuálne:

05.04.2012 - Redakcia Motoride.sk Čitatelia: 3528 [Novinky - Bike roka]

-

Výsledky ankety Cestopis roka 2011

S malým oneskorením prinášame článoček o vyhodnotení ankety Cestopis roka 2011. Víťazov sme vyhlásili už na výstave Motocykel 2012 v Bratislave. Kto nemal možnosť osobne vidieť odovzdávanie trofejí víťazom a koho zaujíma ktoré cestopisy získali v ankete najviac hlasov, nech číta ďalej.

 

17.03.2012 - Redakcia Motoride.sk Čitatelia: 6614 [Novinky - Bike roka]

-

Výsledky ankety Bike roka 2012 a Motoshop roka 2011

Ak ste neboli na výstave pri vyhlasovaní výsledkov, tak tu sa môžete dozvedieť, výsledky čitateľskej ankety, ktorá prebiehala na webw Motoride.sk počas mesiaca február 2012.

 

15.03.2012 - Redakcia Motoride.sk Čitatelia: 12268 [Bleskovky - Novinky]

-

Fotoreport: Výstava Motocykel 2012 v Bratislavskej Inchebe

Dnes ráno sa otvorili brány výstaviska v Bratislavskej Inchebe, prvým návštevníkom. Nasledujúce štyri dni tu budú patriť motorkám. Nájdete tu všetky moto novinky 2012, kopu doplnkov a príslušenstva a bohatý sprievodný program.

 

14.03.2012 - Redakcia Motoride.sk Čitatelia: 5531 [Novinky - Pozvánka]

-

Pozvánka na výstavu Motocykel 2012 - Program a sprievodné akcie

Radi by sme Vás pozvali na 12. ročník medzinárodnej výstavy motocyklov a príslušenstva MOTOCYKEL, ktorá sa uskutoční 15.3. – 18.3.2011 v priestoroch Incheba EXPO Bratislava.

 

13.03.2012 - Redakcia Motoride.sk Čitatelia: 4758 [Novinky - Bike roka]

-

Ceny pre víťazov ankety Cestopis roka 2011 a hlasujúcich v anketách

O najlepších bikoch a motoshopoch je už tento rok rozhodnuté. Výsledky sa dozviete už tento piatok v Bratislavskej Inchebe. O tom, že písať cestopisy a podeliť sa o svoje zážitky na cestách sa oplatí sa presvedčíte aj teraz. Tu sú ceny pre najlepších pisateľov cestopisov a tiež ceny do žrebovania pre ôsmych šťastných výhercov spomedzi hlasujúcich.

 

06.03.2012 - Redakcia Motoride.sk Čitatelia: 7713 [Novinky - Bike roka]

-

Výsledky ankety foto, video a test roka 2011

Ako každý rok, nechávame Vás, členov Motoride.sk, ohodnotiť prácu redaktorov v nasledujúcich anketách. Ktoré fotografie, testy a videá z produkcie redaktorského tímu Motoride.sk sa Vám najviac páčili, a ktorím ste pridelili najviac hlasov si môžete pozrieť v tomto súhrne.

 

Novinky:

Každý člen Motoride Klubu, ktorý zahlasoval do ktorejkoľvek z ankiet bol zaradený do žrebovania o zaujímavé ceny. Žrebovanie prebehne verejne na výstave Motocykel 2012. Žrebovať budú zástupcovia zúčastnených firiem. Žrebovacia listina: ankety_hlasy-2012.pdf.

Za čo môžeš hlasovať

Od 1.2.2012 do 29.2.2012 budú môcť všetci registrovaní členovia Motoride klubu zahlasovať v každej z uvedených ankiet.

V ankete Bike roka 2012 vyberáte vy motorkári, ľudia, ktorí k tomu majú najviac čo povedať, motorku ktorá je podľa vás najlepšou motonovinkou pre rok 2012. Veď o čom je hodnotenie takzvanej odbornej verejnosti, keď nakoniec v reálnom živote daný motocykel skoro ani nestretnete, prípadne sa váš názor podstatne líši? Kto iný by mal rozhodnúť ak nie vy, pre ktorých sa všetky tie dvojkolesové krásky vyrábajú?


V ankete Motoshop roka 2011 vyberáte firmu (obchod či servis), ktorá bola pre vás tou najlepšou v roku 2011. Novinkou je možnosť udeliť hlas až 4. firmám bez ohľadu nato v ktorom kraji sa nachádzajú. Ak vám v tejto kategórii chýba váš obľúbený obchod alebo servis z našej domoviny, kde míňate skoro všetky zarobené peniaze, nemajte strach, pretože ho môžete sami dodatočne nominovať a následne mu udeliť svoj hlas.


V ankete Cestopis roka 2011 vyberáte cestopis, ktorý vás v roku 2011 najviac zaujal. Nominované budú výtvory všetkých členov Motoride klubu, ktorí sa v minulom roku rozhodli podeliť s ostatnými o ich zážitky z kľukatých ciest z celého sveta a nenosiť ich len vo svojej hlave. Niektoré z nich sú skutočne špičkové a je hriech ich neprečítať.


V rámci Testu, Foto a Videa hodnotíte našu prácu za uplynulý rok 2011. Vždy sa snažíme dať do každej jednej veci maximum, aj keď nie každý raz sa vám to samozrejme páči, respektíve s nami nesúhlasíte. O spisovateľskú časť sa v tomto roku starali hlavne Tomáš Hajduch - Awia, Milan Mikulík - Mikulec a Dominik Cacao Juriš. Taktiež nové tváre Feri Zubal - zeON a VaranDriver07. Výkony Dominik Cacao Juriš-a za foťákom alebo Beal-a s videom stoja podľa nás skutočne za to, a každý z redakcie sa vždy pred nimi úctivo pokloní :-).


Kto môže hlasovať:

Hlasovať môžu iba členovia Motoride klubu zaregistrovaní pred začiatkom súťaže, pričom v každej kategórii je možné udeliť hlas len jednej motorke, rovnako cestopisu, fotke, testu alebo videu, avšak až dva hlasy v ankete Motofirma roka.

Kompletné pravidlá účasti v ankete nájdete tu

Tak a teraz je to len na vašom ukazováku pravej ruky, aby ste ním zaklikli tie správne políčka a vybrali, čo je podľa vás v každej ankete a kategórii najlepšie. Sami sme zvedaví, ako to všetko dopadne.

Hlasovať začni tu:

Hlasovať môžeš v každej z ankiet. V Bike Roka ešte hlasuješ v 8 kategóriách a v Motoshop roka môžeš udeliť hlasy dvom firmám. Celkovo tak môžeš odovzdať až 14 hlasov.

Čitateľskú anketu Motoride.sk podporili

www.styx.sk - Bunda MACNA a prilba Suomy:

Styx
Styx - Ceny do súťaže

BUNDA MACNA BARRIER - Nepremokavá textilná bunda odolná voči vetru, cena 209,95euro
Nepremokavá termoregulačná membrána a vnútorná termovložka - obe nezávisle vyberateľné v Sandwich sytéme, Krátky zips slúžia na zopnutie s nohavicami, Vyberateľné certifikované chrániče na ramenách a lakťoch, Vonkajšie vrecká, Vnútorné vrecko na mobil, Vzduchové prieduchy umožňujú vetranie bundy po odopnutí zipsov hrudi a na rukávoch, Sťahovacie popruhy na páse a rukávoch umožňujú nastaviť šírku bundy podľa Vašich potrieb, Bočné reflexné plochy SIDE EYE - bezpečnostný prvok na miestach kde niesú viditeľné svetlá motorky, Veľkosť XXL

PRILBA Suomy TRE - Vyklápacia prilba od talianskej firmy Suomy, cena 199,95
Vyrobená z termoplastu, Vetrací otvor na brade, Vetrací otvor na vrchu prilby, Zapínanie pomocou Click systému

web: www.styx.sk


www.motosvet.sk - UTAG I.C.E. - Identifikačná známka:

UTAG I.C.E.
WWW.MOTOSVET.SK

5 kusovUTAG I.C.E v hodnote á 30 € - USB kľúč ako osobná známka, ktorá môže zachrániť život. 
V prípade, nehody, keď nemôžete za seba hovoriť, môže UTAG identifikačná známka nosená na krku, poskytnúť nevyhnutné informácie nie len o Vašom zdravotnom stave...

 

Štýlová osobná známka je vlastne USB klúčom, na ktorý si uložíte do vopred zadanej šablóny tie informácie, ktoré v prípade núdze môžu zachrániť Váš život (krvná skupina, alergie, dlhodobo užívané lieky, choroby, atď.)

Vozidlá záchrannej služby sú vybavené čítacím zariadením pre tento USB kľúč. V prípade nehody, keď ste v bezvedomí a nie ste schopní komunikovať s ošetrujúcim lekárom v sanitke alebo na oddelení prvej pomoci je táto osobná známka Vaši hovorcom.

Zadávané informácie nie je možné svojvoľne meniť. Ich zmenu je možné vykonať len po zadaní Vami zvoleného hesla. Je navrhnutý tak, aby bol prvým styčným bodom v núdzových prípadoch. Uložené informácie zahrňujú:

  • Údaje o osobách, ktoré majú byť v prípade núdze kontaktované
  • Kontaktné údaje na všeobecného lekára
  • Údaje o krvnej skupine a kľúčové informácie o zdravotnom stave ako alergie, choroby, v súčasnosti užívané lieky, atď.
  • Údaje o zdravotnom poistení

Uložené informácie je možné automaticky preložiť do 7 svetových jazykov.

Súkromný adresár na ukladanie kódovaných kópií dôležitých dokumentov: vodičský preukaz, cestovný pas, cestovné dokumenty, poistné zmluvy, atď. Odolnosť voči vode a prachu: IP 57

web: www.motosvet.sk


Riders Pub Košice - 2x1l Jack Daniels:

Riders Pub Košice - 2x1l Jack Daniels:

Motorkársky podnik - Riders Pub Košice venuje výhercovi 2x1l Jack Daniels.

Viac o Riders Pube sa dočítaš tu: Rider's Pub Košice

web: www.riderspub.sk


BARRACUDA - Moto - 2 páry blinkrov QUADRA:

barracuda-ceny

Firma BARRACUDA - Moto venuje kompletnú sadu, 2 páry LED smeroviek QUADRA vrátane rezistorov na motorku.

Blinkr QUADRA má nezaměnitelnou linii!!. Materiál abs + hliník. Technologie LED. Homologované.

web: www.barracudamoto.cz


moped-slovakia.sk Prilba SHAD STRIP CROSS

moped-slovakia.sk Prilba SHAD STRIP CROSS

Motoshop moped-slovakia.sk venuje výhercovi cross prilbu značky SHAD.

Hmotnosť: 1350 g, Polykarbonátová škrupina, dve veľkosti škrupiny, 4 vzduchové filtre, neodnímateľné futro, rýchlo uvoľniteľné upínanie.

web: moped-slovakia.sk


MotocentrumKM Svit - Čižmy Alpinestars TECH 3 Black:

KM-cena

Firma MotocentrumKM Svit venuje výhercovi čižmy Alpinestars TECH 3 Black v hodnote 159 EUR.

Chrániče holenej kosti, členka, päty a prstov. PU- materiály, ktoré zabraňujú vniknutiu vody a špiny do čižiem. Vymeniteľná podrážka z pevného materiálu so zvýšenými lemami extra na špičke a päte. Elastické výstuhy na členkoch zvyšujú ochranu proti poraneniu nohy v členku. Zapínanie pomocou štyroch nastaviteľných praciek z pružného plastu s kovovými zámkami.

web: www.motocentrumkm.sk


Dunlop - Batohy, náradie a reklamné predmety:

dunlop-ceny2

Dunlop venuje výhercom 2x batoh Dunlop, 2x sadu náradia Dunlop a hrnčeky, kľúčenky a perá.

web: www.dunlopmotorcycle.eu


Buldog Moto - Poukážka Hels v hodnote 200 EUR:

buldog-ceny

Firma Buldog Moto venuje tovar od Nemeckého výrobcu Held podľa vlastného výberu v hodnote 200 EUR.

web: buldog.sk


Motomaxx - 3x poukážka na meranie výkonu na motorovej brzde Dynojet v hodnote 35 EUR:

mmax-logo

Firma Motomaxx Nové Zámky venuje 3 poukážky na zmeranie výkonu vašej motorky na modernej motorovej brzde značky Dynojet v hodnote 35 EUR.

web: motomaxx.sk


EAMoTo Košice venuje prilbu LS2 v hodnote 85,90 EUR:

EAmoto-cena

Firma EAMoTo Košice venuje výhercovi prilbu značky LS2 podľa vlastného výberu v hodnote 85,90 EUR. Môže to byť cross alebo integrálna prilba.

web: eamoto.sk


Pridané: 01.02.2012 Autor: Redakcia Motoride.sk pošli na vybrali.sme.sk

Seriál článkov - Bike roka 2012:

| Seriál článkov: Bike roka 2012 |

Súvisiace články:

Ďalšie články tohto autora:

Hodnotenie: (8 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (45)  [Verzia pre tlač] Tlač
Advertisement

Galéria ku článku:

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria