Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Dobre

ISSN 1336-6491 | Online: 1298 | Redakcia

motoride.sk :: Články | Videá | Tipy | Foto | Klub | Inzercia | Firmy | Fórum | Kalendár

Motozem.sk

Anketa:

Ako na núdzové brzdenie v krízovej situácii?

Spolu odpovedi: 15136
Intenzívne brzdím oboma brzdami: 56% (8489)
Brzdím iba prednou brzdou aby som nedostal šmyk: 44% (6647)
Hodnotenie: (30 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (63)  [Verzia pre tlač] Tlač

Pozvánka na výstavu Motocykel 2008

 Zdieľať

Pridané: 03.03.2008 Autor: Redakcia Motoride.sk
Čitatelia: 18208 [Novinky - Pozvánka]

Opäť sa blíži čas výstavy, ktorú máme tak radi. Motocykel sa začne vo štvrtok 13. marca a skončí v nedeľu 16. 3.

Pozorný čitateľ si možno všimol, že tento ročník výstavy sa začína o dva týždne skôr než predošlý. Je to však na dobro veci; počasie nám možno znova dovolí prísť na motorke.

 Mapka výstaviska Incheba
Mapka výstaviska Incheba

Čo tam bude, odkedy dokedy a za koľko

V halách B1 a B0 sa predstavia v podstate všetky novinky, ktoré boli k videniu na parížskej výstave alebo milánskej EICMA. Podľa našich informácií u nás uvidíme všetky dôležité novinky.

Na výstave Motocykel sa bude prezentovať viac ako 37 motocyklových značiek, ktoré obsadili halu B0, B1, Bstred a B2. Predstavia sa značky: HONDA, YAMAHA, SUZUKI, BMW, KTM, HARLEY DAVIDSON, DUCATI, MOTO GUZZI, KAWASAKI, URAL, CPI, MALAGUTI, BETA, MOTO MORINI, KYMCO, TM AGUSTA, GAS GAS, HUSQARNA, PIAGGO, VESPA, GILERA, DERBI, POLARIS, AEON, ARCTIC CAT, ATV, VONRAD, DINLI, LINHAI, MOTORRO, ACCES MOTOR, YUKI, YAMASAKI, KEEWAY, JWB, JL, BOMBARDIER...

Otváracie hodiny:
 • štvrtok 13. 3.: 12.00 - 17.00 (9.00 – 12.00 iba novinári + pozvánky)
 • piatok 14. - sobota 15. 3.: 9.00 - 19.30
 • nedeľa 16. 3.: 9.00 - 17.00
Vstupné:
 • Celý 100 Sk, zľavnený 50 Sk, rodinný 250 Sk, parkovné 100 Sk

Sprievodný program

Denne

 • Skúšobné jazdy na motocykloch rôznych značiek - skúšobná trať pred halou A2
 • Exhibičné vystúpenia mototrialistov - trialové prekážky pred halou A1
 • Prezentácia športových aktivít členov SMF - stánok SMF hala B0 č.33

13.3.2008

 • Autogramiáda "rally" jazdcov Katriňák, Jakeš - Org. Slovenská motocyklová federácia - stánok SMF hala B0 č.33
 • Prezentácia motokrosovej akadémie Org. Slovenská motocyklová federácia - stánok SMF hala B0 č.33
 • Prezentácia motokrosovej akadémie Org. Slovenská motocyklová federácia a zn.HONDA - stánok SMF hala B0 č.33 a stánok HONDA hala B1 č.12
 • 17.00 hod. Slávnostné vyhlásenie výsledkov ankety MOTOCYKEL ROKA - Org. Združenie POBYS, vydavateľ časopisu SVET MOTOCYKLOV - hala B stred

Ako sa tam dostať

Orientačná mapka okolia Incheby
Orientačná mapka okolia výstaviska Incheba (klikni)

Dôležité orientačné body: výšková budova Incheby (neprehliadnuteľná), reštaurácia Bystrica (známy pilier Nového mosta, tiež dobre viditeľný) a modrý nadchod cez diaľnicu na Einsteinovej ulici (má veľký modrý poloblúkový nosník).

Autom alebo na motorke zo smeru Žilina/Trnava (resp. mestským obchvatom): diaľnica ťa dostane priamo až na Prístavný most, na ktorom musíš odbočiť vpravo na Petržalku (v žiadnom prípade nechoď rovno smerom na Brno, navedie ťa to do vnútornej štvorprúdovky a otáčanie zaberie veľa času). Po chvíli budeš mať po pravej strane nákupné centrum Aupark, ktorého záchytné parkovisko je na skok od Incheby a je zadarmo. Ak chceš pokračovať až k platenému parkovisku Incheby, musíš za jej výškovou budovou odbočiť vpravo a obísť ju celú zozadu po Viedenskej ceste až k veľkému parkovisku tesne pod Bystricou.

Autom alebo na motorke zo smeru Brno/Kúty/Malacky (diaľnica): tunel Sitina ťa nasmeruje priamo na most Lafranconi. Po prejdení mosta choď vpravo (stále smer Petržalka) a tiež si daj po prejdení prípojky pozor, aby si sa nedostal do vnútornej štvorprúdovky smerujúcej na Prístavný most, inak sa budeš musieť otáčať. Až budeš prechádzať popod veľký Nový most, už uvidíš smerovky na záchytné parkovisko Aupark. Sleduj ich a môžeš parkovať, alebo sa napoj na Einsteinovu ulicu v opačnom smere než si na ňu prišiel a prejdi poza Inchebu po Viedenskej ceste k jej platenému parkovisku pod Bystricou.

MHD: priamo pred hlavným vstupom pre peších na Einsteinovej ulici je zastávka autobusov 80 a 88. Osemdesiatka je dôležitejšia pre tých, ktorí do Bratislavy pricestujú vlakom, pretože je to prestupná linka z Hlavnej stanice (tam nastúp na autobus 93 a na zastávke s názvom Zochova prestúp na 80, vystúp o zastávku ďalej priamo pred Inchebou). Linka 88 je lepšia pre tých, ktorí pricestujú autobusom, pretože stojí priamo na Autobusovej stanici Mlynské nivy a bez prestupu sa okružnou jazdou cez Petržalku dostaneš až k Inchebe. Hlavný vstup pre peších je v tesnej blízkosti modrého nadchodu nad diaľnicou.

Incheba sa teší na tvoju účasť.

Motocykel 2008

Pridané: 03.03.2008 Autor: Redakcia Motoride.sk Zdieľať

Súvisiace články:

Ďalšie články tohto autora:

Hodnotenie: (30 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (63)  [Verzia pre tlač] Tlač
Advertisement

Galéria ku článku:

Galéria

HD-11-2023-side

Tričko Motoride.sk

Tričko a šiltovka pre všetkých priaznivcov servera MotoRide...
Zasielanie tovaru obnovené!

Tričko

Šiltovka motoride.sk.
Šiltovka

Vtip

Pridal:
Pidze za otcom 5-ročny syn a pyta še, čo je politika. -Jak by som ci to vyšvetlil.,- rozdumuje ocec. "Popač synu, to je jak u nas doma: Ja som kapitalizmus, ja zarabiam peneži a nošim jich domu. Mamka, to je vlada.Tota mi peneži zobere, daco sebe a co ostane ,rozdzeli podľa vlastnoho uvažeňa. Naša služka, to je robotnicka trieda.Tota robi a my ju placime. Dzedko, to s odbory. Ten dava pozor, žeby robotnicka trieda nebola vykorisťovana. Ty sam si ľud. Pre tebe to šicko šicke robime A tvujj maly braček, tak to je naša spoločna buducnojsc. Rozumeš tomu?" Chlapčik še dluho zaduma a potom hutori: "zateľ ište neznam. Necham sebe to cez noc pejsc cez hlavu." V noci še prebudzi pre zapach, zatože joho maly bracik še pokakal. Zajdze teda do izby rodičoch.Tam špi len matka a neda še zobudzic.Chlapec idze potom do izby služky a tam vidzi otca, jak sebe so služku akurat paradne uživa. Ani jeden sebe malej postavičky nevšimne. Chlapček še smutne otoči a za rohom vidzi dzedka, jak so zaujmom sleduje cez oblak oca so služku.Ani dzedko sebe ho nevšimne.Chlapček še rozplače a idze sebe lehnuc. Rano še ho ocec pyta: "Ta už znaš, čo je to tota politika?" Chlapec mu smutne odpoveda:"Už to znam, ale je to kus inšak, jak ši mi to včera vyšvetľoval" "A jak je to ,vyšvetli mi to prošim ce?" "No, kapitalizmus zneuživa robotnicku triedu. Odbory še tomu nečinne prižiraju, zatieľ , co vlada tvardo špi. Ľud je šickym ukradnuty a naša spoločna buducnosc leži v sračkoch!"

Ďalšie vtipy »