Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Dobre

ISSN 1336-6491 | Online: 1416 | Redakcia

motoride.sk :: Články | Videá | Tipy | Foto | Klub | Inzercia | Firmy | Fórum | Kalendár

Motozem.sk

Anketa:

Ako na núdzové brzdenie v krízovej situácii?

Spolu odpovedi: 15920
Intenzívne brzdím oboma brzdami: 56% (8966)
Brzdím iba prednou brzdou aby som nedostal šmyk: 44% (6954)
Hodnotenie: (25 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (33)  [Verzia pre tlač] Tlač

Motoride na výstave v dvojnásobnom zastúpení - príď nás pozrieť (a rozšír náš tím)!

 Zdieľať

Pridané: 10.03.2008 Autor: Redakcia Motoride.sk
Čitatelia: 9571 [Novinky - O motoride.sk]

Po minuloročnom premiérovom účinkovaní na výstave Motocykel sa na nej Motoride ukáže znova. Zastav sa u nás a možno sa práve ty staneš novým členom nášho tímu!

Náš stánok bude stáť na rovnakom mieste ako minulý rok, teda v hale B1, číslo 16A (tesne pri schodisku smerujúceho od hlavného vchodu).

Novinky + čo u nás nájdeš

Horúcou novinku je spojenie redakcií časopisu Enduro Aktuál a magazínu Motoride Info - výsledkom je rozšírený časopis s názvom Enduro Aktuál Motoride. V čísle, ktoré rozbalíme na výstave, nájdeš okrem iného aj test novinky Honda XL 700 V Transalp.

 Titulná strana časopisu Enduro Aktuál Motoride
Titulná strana časopisu Enduro Aktuál Motoride

Okrem časopisu si u nás budeš môcť kúpiť tričko a šiltovku motoride.sk, čerstvé DVD zo zrušeného Dakaru + bonusy (za smiešnu cenu) a minuloročnú egyptskú knihu aj s DVD či plagát jazdcov z Dakaru 2007 a nástenný fotokalendár Enduro a rallye 2008. Zadarmo budú k rozchytaniu nálepky, vreckové kalendáriky a nejaké tie cukríky. Pre potešenie oka ukážeme Budhovu Kawu ZX-10R, ktorá celkom úspešne absolvovala minulý ročník Czech endurance cupu, na telke budú bežať naše DVD a vybrané fotky, náladu budú zlepšovať dve sympatické hostesky 8-)

Rozšír náš tím!

Áno, hľadáme nových ľudí, pretože práce je veľa a času málo - ak si šikovný a myslíš si, že nám vieš s niečím pomôcť, zastav sa u nás a hodíme reč. Hľadáme redaktorov, externých dopisovateľov, aj človeka so záujmom o marketing.

Pridané: 10.03.2008 Autor: Redakcia Motoride.sk Zdieľať

Súvisiace články:

Ďalšie články tohto autora:

Hodnotenie: (25 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (33)  [Verzia pre tlač] Tlač
Advertisement

Veľký predvianočný výpredaj zo zľavami až do 80% v Motoshop Žubor

HD-11-2023-side

Tričko Motoride.sk

Tričko a šiltovka pre všetkých priaznivcov servera MotoRide...
Zasielanie tovaru obnovené!

Tričko

Šiltovka motoride.sk.
Šiltovka

Vtip

Pridal:
Pidze za otcom 5-ročny syn a pyta še, čo je politika. -Jak by som ci to vyšvetlil.,- rozdumuje ocec. "Popač synu, to je jak u nas doma: Ja som kapitalizmus, ja zarabiam peneži a nošim jich domu. Mamka, to je vlada.Tota mi peneži zobere, daco sebe a co ostane ,rozdzeli podľa vlastnoho uvažeňa. Naša služka, to je robotnicka trieda.Tota robi a my ju placime. Dzedko, to s odbory. Ten dava pozor, žeby robotnicka trieda nebola vykorisťovana. Ty sam si ľud. Pre tebe to šicko šicke robime A tvujj maly braček, tak to je naša spoločna buducnojsc. Rozumeš tomu?" Chlapčik še dluho zaduma a potom hutori: "zateľ ište neznam. Necham sebe to cez noc pejsc cez hlavu." V noci še prebudzi pre zapach, zatože joho maly bracik še pokakal. Zajdze teda do izby rodičoch.Tam špi len matka a neda še zobudzic.Chlapec idze potom do izby služky a tam vidzi otca, jak sebe so služku akurat paradne uživa. Ani jeden sebe malej postavičky nevšimne. Chlapček še smutne otoči a za rohom vidzi dzedka, jak so zaujmom sleduje cez oblak oca so služku.Ani dzedko sebe ho nevšimne.Chlapček še rozplače a idze sebe lehnuc. Rano še ho ocec pyta: "Ta už znaš, čo je to tota politika?" Chlapec mu smutne odpoveda:"Už to znam, ale je to kus inšak, jak ši mi to včera vyšvetľoval" "A jak je to ,vyšvetli mi to prošim ce?" "No, kapitalizmus zneuživa robotnicku triedu. Odbory še tomu nečinne prižiraju, zatieľ , co vlada tvardo špi. Ľud je šickym ukradnuty a naša spoločna buducnosc leži v sračkoch!"

Ďalšie vtipy »