Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Dobre

ISSN 1336-6491 | Online: 1109 | Redakcia

motoride.sk :: Články | Videá | Tipy | Foto | Klub | Inzercia | Firmy | Fórum | Kalendár

Motozem.sk

Anketa:

Ako na núdzové brzdenie v krízovej situácii?

Spolu odpovedi: 10222
Intenzívne brzdím oboma brzdami: 58% (5902)
Brzdím iba prednou brzdou aby som nedostal šmyk: 42% (4320)
Hodnotenie: (4 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (5)  [Verzia pre tlač] Tlač

Pozvánka: Touratech Travel Event 2013 - oddych a zábava na jednom mieste

 Zdieľať

Pridané: 19.08.2013 Autor: Redakcia Motoride.sk
Čitatelia: 7134 [Novinky - Pozvánka]

Vážení nadšenci mototuristiky, dobrodruhovia na dvoch kolesách, ale aj občasní výletníci a hlavne priaznivci spoločnosti Touratech, pozývame Vás na 6. ročník Touratech Travel Eventu.

Tento krát sa stretneme na novom mieste, v novom areáli fantastického kempu Villa Betula v Liptovskej Sielnici 6. – 8. Septembra 2013.

Čo sme pre Vás pripravili tento rok?

Množstvo zaujímavých hostí, bohatý sprievodný program, súťaž GPS geocaching, pripravenú budú aj expedičné motocykle Touratech, non-stop premietanie zaujímavých fotografií/videí a množstvo iných zaujímavých vecí.

 Touratech Travel Event 2013
Touratech Travel Event 2013

Naši hostia

Na Touratech Travel Event 2013 sme pozvali zaujímavých hostí, ktorí Vám prídu porozprávať o svojich cestách a zážitkoch prežitých počas putovania svetom.

Martin Landl Lanďal – video/cestopis z Turecka
Viktor Musil – netradične na Fiate Panda cez Irán
Peter “Šišo” Šiška – cesta okolo Čierneho Mora
Martin Špirko – Pamír na štvorkolkách
Radek Vinárský – Tibet na Enfieldoch
Daniel Bučko – Síria, Jordánsko, Libanon
Milan Holý – Enduroškola
Ivan Sklenár - ivanxr125l– Albania Rally

Sprievodné podujatia

Non-stop premietanie filmov a videí: Počas celého víkendu (piatok a sobota) budú vo veľkokapacitnom stane premietané videocestopisy, fotogarafie a záznamy z ciest, expedícií a rally. Stan pojme viac ako 200 ľudí a bude zatemnený, tzn. že premietanie bude možné aj počas dňa. Večerné premietania a diskusie sa spustia o 19:00 hod.

 Pod veľkokapacitným stanom akciu neohrozí ani zlé počasie
Pod veľkokapacitným stanom akciu neohrozí ani zlé počasie

Večerné diskusie: Ako sme naznačili, naši hostia svetobežníci porozprávajú o svojich cestách/necestách naprieč zemeguľou. Nenechajte si ujsť pútavé rozprávania a fantastickú fotoshow s vynikajúcim ozvučením. Vstúpte do sveta turistiky na dvoch kolesách. Pýtajte sa našich hostí na ich zážitky, pocity, nechajte si poradiť pri výbere Vašej budúcej destinácie…

Vystavené motocykle: Priamo z Nemecka sme pre Vás zabezpečili špeciálne upravené expedičné motocykle z dielne Touratech AG Nemecko. Hlavným ťahákom bude určite nové vodou chladené BMW R 1200 GS K50, ale aj nové BMW F 800 GS Adventure. Celú paletu “edvenčr motoriek” doplnia aj lokálni predajcovia motocyklov…

 Prinieseme Vám zaujímavé motocykle, ktoré si budete môcť ohmatať
Prinieseme Vám zaujímavé motocykle, ktoré si budete môcť ohmatať

Geocaching: GPS súťaž na motocykli – to je hľadanie GPS bodov v okolí. Cieľom je na danom GPS bode nájsť „kešku“ – nádobu, v ktorej je niečo ukryté a zaznamenať potrebné údaje. Kešky sme rozmiestnili nielen v blízkom okolí, ale na hraniciach so susedným Poľskom. Je len na každom z Vás, koľko bodov budete chcieť nájsť a ktoré miesta navštívi. Odmenený však bude každý, kto sa vydá na geocaching! Novinkou pre tento rok bude prológ. Pred samotným výjazdom je možné absolvovať “enduro” alebo “fun” (pre účastníkov na asfaltovo zameraných motocykloch) prológ a získať tak body navyše. Neváhajte a spoznajte zaujímavou cestou okolitú krajinu. Kešky sme rozmiestnili tak aby ich pohodlne našli aj páry jazdiace na motocykli vo dvojici.

Enduroškola: Milan Holý z pražskej enduroškoly Vás uvedie do základov jazdy s ťažkým enduro motocyklom. Ukáže triky a tipy ako zvládnuť motocykel v stúpačkách, ako pracovať s rovnováhou, čo sa dá a čo nedá zvládnuť s naloženou expedičnou motorkou…

 Milan Holý Vám ukáže ako na to aj na Touratech Travel Evente 2013
Milan Holý Vám ukáže ako na to aj na Touratech Travel Evente 2013

Endurovýpravy: Predstavenie ponuky zájazdov netradičnej českej cestovnej agentúry Endurovýpravy.cz pod vedením Radka Vinárskeho. Ukážka špeciálnej doprovodnej techniky používanej nielen na expedíciách, ale dokonca aj na profesionálnych rally súťažiach ako napríklad intercontinental rally.

Predstavenie novej značky KLIM: Poznáte novú značku adventure motooblečenia z USA – KLIM Technical Riding Gear? Ešte nie? Veľmi radi Vám ukážeme prierez ponuky a vysvetlíme s čím novým prichádza tento americký výrobca na európsky trh. KLIM je spoločnosť, ktorá chápe požiadavky jazdcov adventure moto-turistiky a my zdieľame ich filozofiu a preto sme sa stali novým oficiálnym partnerom tejto značky na Slovensku. Predbežne si môžete prezrieť našu ponuku na webovej stránke www.klim.sk

 Adventure motooblečenie KLIM
Adventure motooblečenie KLIM

Kedy a kde

Touratech Travel Event 2013 začína 6. septembra (piatok) o 17:00 hod. v areáli kempu Villa Betula v Liptovskej Sielnici. Akcia potrvá do soboty 7.septembra cca. do 24:00 hod. Presný časový harmonogram zverejníme v najbližších dňoch.

Info o mieste konania – Villa Betula je top areál v nádhernom prostredí Liptovskej Mary pod úpätím Chočských vrchov. Je známy nadštandardnou kvalitou služieb a fantastickou kulinárskou kuchyňou!

 Areál Villa Betula
Areál Villa Betula

Najviac sa o tomto mieste dozviete na internetovej stránke prevádzkovateľa areálu www.villabetula.sk Rezervácie ubytovania sa zabezpečujú priamo na recepcii areálu alebo vopred telefonicky na 0907812327. Ubytovať sa môžete v samotnom penzióne Villa Betula alebo v chatkách, karavanoch či stanoch. Upozorňujeme, že kapacity štandardných ubytovacích miest (chatka, izba) sú limitované a je nutné rezervovať si ich vopred čo najskôr. Ceny ubytovania platia z aktuálneho cenníka zverejneného na stránkach Villy Betula.

Pozývame aj rodiny s deťmi! Areál je plný preliezok, šmýkaliek a disponuje domácou farmou so zvieratkami. Užite si víkend v kruhu rodiny a zároveň s priateľmi na akcii Touratech Travel Event 2013.

 Areál Villa Betula sa postará aj o Vaše ratolesti
Areál Villa Betula sa postará aj o Vaše ratolesti

Čo sme nepripravili: Dobrú atmosféru pretože veríme, že o tú sa postaráte práve Vy, účastníci Touratech Travel Eventu. Touratech Travel Event nie len o sprievodných podujatiach, je o rozhovoroch pri ohni, pivku... Touratech Travel Event je o stretnutí sa s priateľmi, ktorých stretávame len zriedka, je o spoznávaní a nadviazaní nových známostí a taktiež je o motivácii vyraziť na vlastnú zaujímavú cestu...

 Posedenie pri ohni skrátka musí byť .-)
Posedenie pri ohni skrátka musí byť .-)

Príďte prvý septembrový víkend na Touratech Travel Event 2013 a vychutnajte si atmosféru cestovania na dvoch kolesách! Nezáleží na tom či máte cestovné enduro alebo sa radi potulujete svetom na choppri či maxiskútri. Vítaný je každý kto má cestovanie v krvi.

Máte ďalšie otázky? Volajte na 0905 790 246 a pýtajte sa na všetko, čo Vás zaujíma!

Neviete sa rozhodnúť či máte prísť? Pozrite si fotogalériu z minulého ročníka na facebooku Touratech Slovakia.

Tešíme sa na Vašu účasť!!!

Marián Krolák
Touratech SK
touratech.sk

Pridané: 19.08.2013 Autor: Redakcia Motoride.sk Zdieľať

Súvisiace články:

Ďalšie články tohto autora:

Hodnotenie: (4 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (5)  [Verzia pre tlač] Tlač
Advertisement

Galéria ku článku:

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria