Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Dobre

ISSN 1336-6491 | Online: 1726 | Redakcia

motoride.sk :: Články | Videá | Tipy | Foto | Klub | Inzercia | Firmy | Fórum | Kalendár

Anketa:

Ako na núdzové brzdenie v krízovej situácii?

Spolu odpovedi: 1981
Intenzívne brzdím oboma brzdami: 60% (1180)
Brzdím iba prednou brzdou aby som nedostal šmyk: 40% (801)

Pre vás:

Povinné zmluvné poistenie - vyber si najlepšiu cenu!

Hodnotenie: (9 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (28)  [Verzia pre tlač] Tlač

Pozvánka: Touratech Travel Event + súťaž Travel Trophy 2011

pošli na vybrali.sme.sk

Pridané: 12.05.2011 Autor: Tomáš Hajduch - Awia
Čitatelia: 5256 [Novinky - Pozvánka]

Travel Event 2011 sa blíži. O necelé tri týždne v Haligovciach pri Červenom Kláštore sa stretnú nadšenci turistiky a cestovania na dvoch kolesách už po štvrtý krát.

Travel Eventy sa konajú pod záštitou firmy Touratech po celom svete. Schádzajú sa tu cestovatelia z okolitých krajín, premietajú sa cestopisné filmy, prebiehajú diskusie a ďalšie sprievodné podujatia.

Čo pripravili pre Vás organizátori pre tento rok?

- veľa dobrých filmov a foto-prezentácií. Priestor dostanú hlavne slovenskí cestovatelia a prostredníctvom ich rozprávaní sa budete môcť inšpirovať alebo aspoň na chvíľu preniesť do takých destinácií ako je Maroko, Tunis, Irán, či Pakistan. Tešiť sa môžete hlavne na cestopis z Maroka alebo rozprávanie o sólo ceste až do spomínaného Pakistanu.

- Touratech Travel Trophy – to je nová orientačná súťaž, ktorá sa bude konať počas celej soboty. Po minulé roky bola súčasťou Eventu rallye súťaž Motoride Enduro Challenge, no tentokrát dostanú možnosť zasúťažiť si všetci účastníci podujatia. TTT je orientačná súťaž, kde sa hľadajú na základe vopred nezverejnených roadbookov body v okolí. Nie je k tomu potrebné GPS, ale len dobrá mapa, roadbook od organizátora a kúsok šťastia. Na svoje si tak prídu nielen offroaďáci, ale aj cestne orientovaní turisti. Body budú totiž rozmiestnené v širokom okolí, dokonca aj na poľskej strane Pienapu. Cieľom je nazbierať čo najviac bodov v stanovenom čase, prejsť vytýčené trasy, zodpovedať doplnkové otázky a popri tom vidieť krásy severného Slovenska.

- Pripravené budú prezentácie rôznych výrobkov spoločnosti Touratech, ako je napr. inovatívne oblečenie Companero, komunikačné systémy, prilby Schuberth, alebo turistické oblečenia Terra East a Sierra Nevada. Samozrejme pripravené budú viaceré veľkosti a záujemci ich budú môcť vyskúšať.

- Pre tých, čo si budú chcieť počas víkendu oddýchnuť sú pripravené atrakcie miestneho regiónu, ako napr. splavovanie Dunajca na pltiach alebo pre odvážnejších rafting.

- Celé sa to odohrá v areáli kempu Goralský dvor, ktorý je zárukou príjemného prostredia a tradičnej goralskej kuchyne. Samozrejmosťou je upravený areál vhodný pre stanovanie,avšak k dispozíciiu sú aj chatky.

Travel Event 2011 sa začne v piatok 27.mája a potrvá do nedele rána 29.mája 2011.

Bližšie info o podujatí nájdete na www.touratech.sk

Mapa:

Predchádzajúce ročníky Travel Eventu:

10.06.2010 - Tomáš Hajduch - Awia Čitatelia: 14633 [Šport - Rally]

-

Reportáž Touratech Travel Event + Motoride Enduro Challenge 2010

Tak a je za nami ďalší ročník TT Eventu a orientačnej Rally v Levočských vrchoch. Po mesiaci dažďov sa na jeden víkend vyčasilo, aby sme zažili neuveriteľnú akciu v Haligovciach a od pondelka znovu začalo pršať... Kto v Haligovciach bol, určite neoľutoval!!!

 

11.06.2009 - Tomáš Hajduch - Awia Čitatelia: 16368 [Mototuristika - Východné Slovensko - Moto-akcia]

-

Touratech Travel Event 2009 + Motoride Enduro Challenge

Stretko priaznivcov turistiky s bohatým programom okorenené prvou navigačnou rally na Slovensku. Tak toto všetko sa dialo v Levočskej Doline uplynulý víkend.

 

12.05.2008 - Tomáš Hajduch - Awia Čitatelia: 12373 [Mototuristika - Východné Slovensko - Moto-akcia]

-

Touratech Travel Meeting 2008 - stretnutie v raji

A to doslova, v raji Slovenskom. Posledný víkend patril v Horskom hoteli Pusté Pole turistom a dobrodruhom, ktorí na dvoch kolesách objavujú svet ale aj fanúšikom Jara Katriňáka a rally súťaží.

 

Pridané: 12.05.2011 Autor: Tomáš Hajduch - Awia pošli na vybrali.sme.sk

Súvisiace články:

Ďalšie články tohto autora:

Hodnotenie: (9 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (28)  [Verzia pre tlač] Tlač
HD-11-2020-main-v1

Body a Trasy v tomto článku:

Galéria ku článku:

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria