Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Dobre

ISSN 1336-6491 | Online: 722 | Redakcia

motoride.sk :: Články | Videá | Tipy | Foto | Klub | Inzercia | Firmy | Fórum | Kalendár

Motozem.sk MOTOQUAD

Anketa:

Ako na núdzové brzdenie v krízovej situácii?

Spolu odpovedi: 5974
Intenzívne brzdím oboma brzdami: 60% (3597)
Brzdím iba prednou brzdou aby som nedostal šmyk: 40% (2377)

Pre vás:

Povinné zmluvné poistenie - vyber si najlepšiu cenu!

Hodnotenie: (2 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (8)  [Verzia pre tlač] Tlač

Predstavenie: GPS Navigácia TomTom Rider EU LifeTime

 Zdieľať

Pridané: 10.06.2014 Autor: Redakcia Motoride.sk
Čitatelia: 6377 [Novinky - PR článok]

GPS navigácia TomTom Rider EU LifeTime s ktorou sa do cieľa sa dostanete rýchlejšie, pretože vám poskytne viac ako len základnú mapu.

Navrhnutý pre motocykle

  • Ovládateľný v rukaviciach, vodeodolná obrazovka. Displej ovládateľný v rukaviciach okamžite reaguje na dotyk a je určený pre jazdu v každom počasí.
  • Volanie handsfree. Zariadenie TomTom RIDER je možné pripojiť k telefónu, takže môžete pri jazde využiť volanie handsfree cez Bluetooth®.
  • Pokyny prenášané prostredníctvom Bluetooth®. Vďaka pokynom prostredníctvom Bluetooth® prenášaným priamo do prilby alebo slúchadiel môžete ruky nechať tam, kde ich potrebujete.
  • Modul pre nabíjanie na motocykli. Nemusíte sa starať o nabíjanie alebo dobíjanie batérie. Náš Modul pre nabíjanie na motocykli umožňuje napájať zariadenie TomTom RIDER za jazdy.
  • Viditeľnosť na slnku. Viditeľnosť na slnku pri našej obrazovke vám umožní vybrať si v rôznu dennú dobu z rôznych farebných variantov podsvietenia. Viditeľnosť bude vždy vysoká, či už ste na ceste v pravé poludnie alebo neskoro popoludní.
  • Dodávka vrátane univerzálneho, vibráciám odolného, držiaku RAM. Zariadenie je na motocykel pripevnené dostatočne robustným držiakom, ktorý odoláva náročným podmienkam. Tento držiak vyrába svetový dodávateľ montážneho príslušenstva RAM.
  • Vypínanie a zapínanie spolu so zapaľovaním motocykla. Zariadenie TomTom RIDER sa vypína a zapína spoločne so zapaľovaním motocykla. Čo je veľmi pohodlné a TomTom Rider je tak vždy pripravený k jazde.

Naplánovať trasu

Lifetime mapy - doživotná aktualizácia máp zadarmo

Jazdite vždy s najnovšou mapou. Do cieľa sa priblížite vždy rýchlejšie lifetime mapami. V priebehu životnosti produktu môžete do svojho zariadenia každý rok stiahnuť najmenej 4 plné aktualizácie máp. Získate tak všetky aktualizácie cestnej siete, adries a bodov záujmu.

Bezplatné denné opravy máp

Bezplatné denné opravy máp od komunity TomTom Map Share. Staňte sa súčasťou komunity 21 miliónov vodičov a budete vždy cestovať podľa máp s najnovšími opravami. Pripojte sa k webovej stránke www.tomtom.com a získavajte bezplatné opravy máp každý deň.

Technológia TomTom IQ Routes

Každé zariadenie TomTom obsahuje najväčšiu svetovú databázu skutočného trvania ciest. To znamená, že získate najrýchlejšie trasy a najpresnejšie časy príchodu. Je to génius!

Rýchlostné radary TomTom

Vaše zariadenie obsahuje pozície rýchlostných radarov, vrátane hlásenia od ostatných užívateľov. Poskytuje aj ďalšie upozornenia, napríklad na pevné rýchlostné radary a kontroly priemernej rýchlosti na ceste pred vami. Ušetrí vám peniaze za pokuty za prekročenie rýchlosti a pomôže vám cestovať bezpečne a v pokoji.

Dokonalé navádzanie jazdnými pruhmi

Prehľadne ukazuje, do ktorého jazdného pruhu sa máte pred križovatkou zaradiť, aby ste neprešli odbočku. Aj na tých najzložitejších diaľničných uzloch budete vďaka realistickému 3D znázorneniu križovatky v pokoji a bezpečí.

GPS Navigácia TomTom Rider EU LifeTime

Naplánujte si vzrušenie

Kľukaté cesty

Užívajte si zákruty, náklony a adrenalín pohybu na motocykli. Funkcia "kľukaté cesty" vám ponúka výber trasy s najväčším počtom zákrut, takže sa môžete vyhnúť nudným priamym úsekom.

Body záujmu

Nájdite tie najlepšie body záujmu - vrátane tých pre motorkárov. Od najbližšieho odpočívadla po najkrajšiu vyhliadku, od najlacnejšieho motela po najšťavnatejší hamburger. Máte vlastné skvelé nápady? Prispejte do komunity zdieľaním svojich vlastných bodov záujmu.

Správa itinerára

Nahrajte trasy a vydajte sa na cestu

Vďaka funkcii "uložiť a vyraziť" sa môžete inšpirovať od vodičov, ktorí sa vyznajú. S jej pomocou môžete na internete nájsť inšpiráciu u iných vodičov, uložiť ich trasy do svojho zariadenia TomTom RIDER a upraviť si ich. A čo je najlepšie, môžete využiť viac ako 10 000 bodov na trase. Tak kam chcete ísť?

Itinerár

Vo funkcii "itinerár" môžete uložiť všetky svoje obľúbené cesty a spomienky. Alebo ich môžete využiť na naplánovanie novej trasy s trasovými bodmi. Zakaždým, keď niekam vyjdete alebo nájdete novú obľúbenú cestu, môžete si trasu uložiť - aby ste sa po nej mohli zase prejsť alebo sa trebárs len pozrieť.

Správa trás v počítači prostredníctvom funkcie Tyre®

Vďaka správe trás v počítači prostredníctvom Tyre® sa môžete rýchlo vydať na dobrodružnú cestu. Pomocou Tyre® môžete vyhľadávať, vytvárať a upravovať trasy v počítači a potom ich ukladať do svojho zariadenia. Zdieľajte svoje návrhy s ostatnými v podobe máp alebo počkajte, až sa stretnete a môžete ich zdieľať priamo zo zariadenia TomTom Rider.

Záznamy trás

Zaznamenajte svoju trasu od začiatku do konca, s každou spontánnou obchádzkou a bodom na trase. Záznam trasy zaistí, že sa vždy dokážete vrátiť na nové obľúbené cesty a podeliť sa o ne s priateľmi.

Zdieľanie súborov prostredníctvom Bluetooth®

Stretnite nových priateľov a udržte si tie staré kamarátstva. Podeľte sa o svoju cestu cez Bluetooth® akonáhle vyrazíte alebo sa stretnete na ceste.

Ponuku Tom Tom Rider EU Lifetime nájdete na www.vzdy.sk. Základný model stojí 399.00 €.

Video: TomTom RIDER: GPS navigácia pre motorkárov

Pridané: 10.06.2014 Autor: Redakcia Motoride.sk Zdieľať

Súvisiace články:

Ďalšie články tohto autora:

Hodnotenie: (2 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (8)  [Verzia pre tlač] Tlač

Galéria ku článku:

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria