Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Dobre

ISSN 1336-6491 | Online: 1281 | Redakcia

motoride.sk :: Články | Videá | Tipy | Foto | Klub | Inzercia | Firmy | Fórum | Kalendár

Správy z Hellas Rally 2017::

11:23 - Podľa najčerstvejších správ z Grécka, na dnešnej skrátenej špeciálke Štefan Svitko predbehol na trati Klymčiwa a je už v cieli. Na prvom mieste 26 sekúnd pred Farresom.

11:20 - Celkové poradie po 2 dňoch:
1. Farres
2. Štefan Svitko
3. Klymčiw
18. Martin Benko
58. Richard Špánik
73. Ján Zaťko
80. Anton Zboran
85. Vlado Oboňa
97. Martin Landl
116. Peter Rečičár
128. Jozef Oprchal

Pozri sj aj správy z Croatia Rally 2017, ktorá súbežne prebieha.
VR46 - motosvet.sk

Anketa:

Tvoja prvá motorka bola:

Spolu odpovedi: 16414
Nová: 46% (7582)
Jazdená: 54% (8832)

Pre vás:

Povinné zmluvné poistenie - vyber si najlepšiu cenu!

Hodnotenie: (5 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (5)  [Verzia pre tlač] Tlač

Vyberte kráľa customov Harley-Davidson! Battle of the Kings 2016 štartuje

pošli na vybrali.sme.sk

Pridané: 26.03.2016 Autor: Redakcia Motoride.sk
Čitatelia: 2528 [Novinky - Súťaž]

THE BATTLE OF THE KINGS 2016 - 13 dealerských prestavieb z regiónu CEE – O víťazstvo bojujú aj Slováci

Dealerské prestavby motocykla H-D Iron 883 sú hotové a Harley-Davidson práve zahájil hlasovanie v 2. ročníku súťaže Battle of the Kings. To bude v prvom kole prebiehať od 15. marca do 18. apríla na špeciálnej stránke, kde laická verejnosť zvolí 5 najlepších customov. Z nich potom odborná verejnosť vyberie víťaza, čiže Kráľa Customov, ktorý bude vyhlásený 15. mája. V regióne strednej a východnej Európy vzniklo v 13 dealerstvách 13 customov, na ktorých dealeri H-D ukázali svoju zručnosť, nápad, kreativitu a umenie individualizácie. Do súťaže sa zapojili aj slovenskí dealeri. Obmedzený čas aj rozpočet prakticky neznamenal pre tvorcov takmer žiadne limity a tak je každá z prestavieb úplne originálna, jedinečná, má vlastný štýl a dokazuje, že v dealerstvách H-D pracujú skutoční majstri svojej profesie. Teraz už je všetko v rukách laickej i odbornej verejnosti, ktorá rozhodne.

Harley-Davidson Sportster® XL883N Iron prestavaný v Harley-Davidson Bratislava
Harley-Davidson Sportster® XL883N Iron prestavaný v Harley-Davidson Bratislava

Motocykel Sportster® XL883N Iron prestavaný v Harley-Davidson Bratislava už získal prvé ocenenie na tohtoročnej výstave Motocykel 2016. Umiestnil sa na 1. mieste v kategórii prestavieb H-D. „Je to klasický Café Racer, u ktorého sme kládli dôraz viac na obratnosť a rýchlosť, ktorú jazdec ocení pri presunoch na krátke vzdialenosti. Podarilo sa nám vytvoriť ideálneho spoločníka do mestskej premávky a víťazstvo na výstave nás samozrejme veľmi potešilo,“ priznáva Branislav Šimek z Harley-Davidson Bratislava.

Za všetkými novými modelmi Iron 883 sú dni a týždne driny, od prvotného hľadania inšpirácie, nápadov a návrhov, cez nákresy až po samotné úpravy v podobe klampiarskych, zváračských a lakovníckych prác. Na každej prestavbe je vidieť nasadenie, nápad aj zručnosť a takmer nekonečné množstvo individualizácií, ktoré Harley-Davidson dokáže ponúknuť prostredníctvom svojej dílerskej siete.

„V rámci 2. ročníka Battle of the Kings vznikli zaujímavé a veľmi inšpiratívne prestavby. Osobne som nič iné nečakal, pretože viem, že vo všetkých dealerstvách H-D pracujú ľudia s obrovskými skúsenosťami, ktorí denne upravujú motocykle svojim zákazníkom. Vďaka ich invencii, umu a citu pre detail dokážu každému majiteľovi H-D pomôcť vyjadriť jeho vlastný postoj a individualitu a práve to je jeden z kúskov mozaiky,“ hovorí Martin Heřmanský, Country Manager Harley-Davidson pre strednú a východnú Európu.

Harley-Davidson Sportster® XL883N Iron prestavaný v Harley-Davidson Bratislava
Harley-Davidson Sportster® XL883N Iron prestavaný v Harley-Davidson Bratislava

Princíp súťaže

Víťaz regionálneho kola Battle of the Kings bude známy 15. mája a následne postúpi do veľkého finále. To sa uskutoční o mesiac neskôr, 15. júna, na festivale Wheels & Waves vo francúzskom Biarritzu, kde rozhodne odborná verejnosť.

Pripomeňme, že 2. ročník Battle of the Kings vychádza z úspešnej minuloročnej súťaže, v ktorej sa celkovým víťazom stala prestavba H-D Praha, ktorá porazila viac ako 150 dealerstiev z celej Európy. V tomto roku sa „čistým plátnom“ pre prestavby stal jeden z najnovších modelov rady Dark Custom, Iron 883, ktorý môže byť skvelým štartovacím strojom pre mladších jazdcov, ženy alebo začiatočníkov. Či dokáže H-D Praha svoj úspech zopakovať aj tento rok a hlasy verejnosti ju opäť vynesú na trón Kráľa Customov, prípadne, či do boja zasiahne niektoré zo slovenských dealerstiev, sa dozvieme v nasledujúcich týždňoch.

Hlasovať za svojho favorita v Battle of the Kings 2016 je možné na customkings.harley-davidson.com/cs_CZ/.

Pridané: 26.03.2016 Autor: Redakcia Motoride.sk pošli na vybrali.sme.sk

Súvisiace články:

Ďalšie články tohto autora:

Hodnotenie: (5 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (5)  [Verzia pre tlač] Tlač

Body a Trasy v tomto článku:

Galéria ku článku:

Galéria

Galéria

Adamoto T9 125

ktm-gp-vstupenka-05-2017

Tričko Motoride.sk

Tričko a šiltovka pre všetkých priaznivcov servera MotoRide...
Zasielanie tovaru obnovené!

Tričko

Šiltovka motoride.sk.
Šiltovka

Vtip

Pridal: Peter67
Chcete zarábať veľa peňazí ???
Chcete cestovať po celom svete ???
Tak to páľte do p..e.
My potrebujeme montážnych robotníkov!!!

Ďalšie vtipy »