Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Dobre

ISSN 1336-6491 | Online: 979 | Redakcia

motoride.sk :: Články | Videá | Tipy | Foto | Klub | Inzercia | Firmy | Fórum | Kalendár

Anketa:

Ako na núdzové brzdenie v krízovej situácii?

Spolu odpovedi: 1770
Intenzívne brzdím oboma brzdami: 60% (1057)
Brzdím iba prednou brzdou aby som nedostal šmyk: 40% (713)

Pre vás:

Povinné zmluvné poistenie - vyber si najlepšiu cenu!

Diskusia Diskusia k článku (0)  [Verzia pre tlač] Tlač

Plášte Mitas ET-01 budú vo výbave nových trial motocyklov značky Gas Gas

pošli na vybrali.sme.sk

Pridané: 19.07.2017 Autor: Redakcia Motoride.sk
Čitatelia: 2856 [Novinky - Predstavujeme]

Mitas, člen skupiny Trelleborg Group, sa stal dodávateľom pneumatík pre prvú výbavu trial motocyklov španielskeho výrobcu GasGas. Mitas bude GasGas dodávať plášťa ET-01 na nové modely motocyklov, konkrétne Trial Contact ES a Trial School. Tieto modely sú prvé, ktoré budú obúvať plášťa Mitas ET-01 priamo z výroby.

Ksenija Bitenc, riaditeľka produktovéj oblasti motocyklové plášte a duše, uviedla: "Mitas a GasGas vybudovali dobre fungujúce partnerstvo. Pre nás je veľkou cťou, že si GasGas zvolil práve Mitas ako dodávateľa na prvý výbavu svojich dvoch nových modelov trial motocyklov. Mitas posilňuje spoluprácu s GasGas tiež v Severnej Amerike, kde sa ako partner zúčastňuje akcie GasGas Test Ride Tour 2017."

Pre motocykle GasGas Trial Contact ES a Trial School dodá Mitas plášťe ET-01 2.75-21 (predné), ET-01 4.00-18 X-PRO (zadná) a ET-01 4.00-18 (zadná). Podľa priania jazdcov môžu byť plášte Mitas ET-01 užívajú bez duše alebo s dušou.

Pneumatika Mitas ET-01 - trial
Pneumatika Mitas ET-01 - trial

Plášť Mitas ET-01 2.75-21 je vhodný pre jazdu na upravených, tak neupravených cestách. Je navrhnutý pre použitie v trial závodoch, ale hodí sa aj pre preteky enduro, kde klasické mimocestné plášťe nie sú povolené.

Plášť Mitas ET-01 4.00-18 X-PRO je najnovšia trial závodné pneumatika, ktorá disponuje novou konštrukciou kostry a veľmi mäkkú zmesou behúňa, čo jej prepožičiava veľmi dobrý záber a celkovo výborné jazdné vlastnosti na širokej škále povrchov.

Plášť Mitas ET-01 4.00-18 je vhodný pre amatérske trial pretekárov a pre tréningové účely.

Viac informácií o produktoch Mitas nájdete na www.mitas-moto.com.

Pneumatika Mitas ET-01 - trial
Pneumatika Mitas ET-01 - trial

Pridané: 19.07.2017 Autor: Redakcia Motoride.sk pošli na vybrali.sme.sk

Súvisiace články:

Ďalšie články tohto autora:

Diskusia Diskusia k článku (0)  [Verzia pre tlač] Tlač

Galéria ku článku:

Galéria

Galéria

Moto Morini

Tričko Motoride.sk

Tričko a šiltovka pre všetkých priaznivcov servera MotoRide...
Zasielanie tovaru obnovené!

Tričko

Šiltovka motoride.sk.
Šiltovka

Vtip

Pridal: hruso25
Přijde voják do cizinecké legie v poušti. Jeho nadřízený ho tam provádí a říká: "Tady je jídelna, tady jíme a tady je společenská místnost, sem se chodíme dívat na televizi." A voják se ptá: "A jak je to tady se ženskejma, máte tu nějaký?" "No, ženský tu nejsou, ale od toho máme tamhle v ohradě velbloudici." "Fuj, to nikdy!" A tak žije voják v poušti, je tam měsíc, dva měsíce a už je pořádně nadrženej a tak jde za velitelem, jestli by mu nepůjčil klíč od tý ohrady s tou velbloudicí. Tak tam jde a za hodinu přijde pořádně pokopanej a pokousanej a ptá se velitele: "To mi řekněte, jak to s tou velbloudicí děláte?" "No, sednem na ni a jedem za ženskejma do města."

Ďalšie vtipy »