Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Dobre

ISSN 1336-6491 | Online: 2257 | Redakcia

motoride.sk :: Články | Videá | Tipy | Foto | Klub | Inzercia | Firmy | Fórum | Kalendár

Motozem.sk

Anketa:

Ako na núdzové brzdenie v krízovej situácii?

Spolu odpovedi: 26749
Intenzívne brzdím oboma brzdami: 60% (16102)
Brzdím iba prednou brzdou aby som nedostal šmyk: 40% (10647)
Diskusia Diskusia k článku (0)  [Verzia pre tlač] Tlač

Harley-Davidson predstavuje nové výkonné motocykle radu Grand American Touring, Cruiser a CVO

 Zdieľať

Pridané: 26.01.2022 Autor: Redakcia Motoride.sk
Čitatelia: 5495 [Testy a predstavenia - Predstavujeme]

Harley-Davidson pridáva do svojej ponuky motocyklov 2022 vysoký výkon a customový štýl a predstavuje osem nových modelov. Všetky sú poháňané motorom Milwaukee-Eight® 117, najvýkonnejším sériovo montovaným agregátom v ponuke Harley-Davidson. Medzi nové modely patrí Street Glide® ST a Road Glide® ST v rade Grand American Touring, výkonnejší model Low Rider® S a nový Low Rider ST® v rade Cruiser a štyri superprémiové modely z ponuky Harley-Davidson® CVO™ (Custom Vehicle Operations™).

Seriál článkov - Novinky 2022:

| Seriál článkov: Novinky 2022 |

“V rámci nášho zamerania na silné segmenty, vrátane Grand American Touring a Cruiser, je produktový rad 2022 navrhnutý s ohľadom na silu a výkon. Každý z týchto nových modelov disponuje skvelým výkonom motora Milawukee-Eight 117. Je určený pre jazdcov, ktorí chcú len to najväčšie a najlepšie, a zakladajú si na našej pozícii najžiadanejšej motocyklovej značky na svete,” hovorí Jochen Zeitz, predseda predstavenstva, prezident a CEO spoločnosti Harley-Davidson.

Harley-Davidson 2022 ST modely
Harley-Davidson 2022 ST modely

Modely Street Glide ST & Road Glide ST

Harley-Davidson Street Glide ST 2022
Harley-Davidson Street Glide ST 2022

Harley-Davidson zvyšuje výkon baggerov a posúva cieľavedomý štýl víťazných pretekárskych motocyklov MotoAmerica King of the Baggers aj na bežné cesty. V týchto hot-rod baggeroch sa snúbi sila motora V-Twin Milwaukee Eight 117 s novými tmavými a bronzovými povrchovými úpravami. Pre jazdcov, ktorí chcú rezať zákruty s dostatkom pohodlia, sú modely ST vybavené kompletnou výbavou Harley-Davidson Grand American Touring, vrátane bŕzd Brembo® s prepojeným systémom Reflex™ a ABS. Ďalej je tu informačný a zábavný systém Boom!™ Box GTS s farebným dotykovým dispejom a navigáciou, tempomat a LED svetlomety Daymaker®. Model Street Glide ST je doplnený ikonickou kapotážou Harley-Davidson Batwing. Model Road Glide ST má aerodynamickú kapotáž so žraločím výrazom s pevným uchytením na ráme a dvoma svetlometmi.

Harley-DavidsonRoad Glide ST 2022
Harley-DavidsonRoad Glide ST 2022

Modely Low Rider S a Low Rider ST

Modely Low Rider S a nový Low Rider ST ponúkajú obratné ovládanie a výkon podvozku Harley-Davidson® Softail® so silnou pohonnou jednotkou V-Twin Milwaukee-Eight® 117.

Harley-DavidsonLow Rider S a Low Rider ST 2022
Harley-DavidsonLow Rider S a Low Rider ST 2022

“Naši zákazníci nás veľmi inšpirujú a Low Rider ST sa zrodil vďaka tomu, že sme videli neuveriteľné stavby na motocyklových výstavách po celom svete,” hovorí Brad Richards, viceprezident pre Design v spoločnosti Harley-Davidson. “Prevzali sme ikonický dizajn Harley-Davidson z osemdesiatych rokov a dali mu novú identitu s moderným výrazom. Pridajte motor Milwaukee-Eight 117, vyššie odpruženie a vysoko posadené sedlové brašne a dostanete dynamický vizuálny balíček a dramatický výkonnostný ráz novinky Low Rider ST.”

Harley-Davidson Low Rider S a  Low Rider ST 2022
Harley-Davidson Low Rider S a Low Rider ST 2022

Model Low Rider S 117 predstavuje výkonnostnú špičku pre jazdcov, ktorí vyznávajú výkon na prvom mieste. Model Low Rider ST ponúka univerzálne vlastnosti s pevnými brašňami a novou kapotážou s pevným uchopením na ráme motocykla, navyše s voliteľným audio systémom Harley-Davidson powered by Rockford Fosgate.

Harley-Davidson Low Rider S a  Low Rider ST 2022
Harley-Davidson Low Rider ST 2022
Harley-Davidson Low Rider ST 2022
Harley-Davidson Low Rider S 2022

Harley-Davidson CVO (Custom Vehicle Operations)

Prémiové továrenské zákazkové modely z limitovanej série Harley-Davidson® Custom Vehicle Operations™ (CVO™) ponúkajú tým najnáročnejším jazdcom úplne nový výnimočný motocykel, ktorý je vrcholom štýlu a dizajnu od tej najžiadanejšej motocyklovej značky na svete. Exkluzívne farby a povrchové úpravy sú v tak precíznom prevedení, aké nemá v motocyklovom ani automobilovom svete obdoby. Všetky používajú pohonnú jednotku Milawukee-Eight 117. Štandardná výbava zahŕňa prémiový systém Harley-Davidson® Audio powered by Rockford Fosgate®, náhlavnú súpravu do prilby Boom!™ Audio 30K Bluetooth® a sadu technológií Harley-Davidson Cornering Rider Safety Enhancements, ktoré majú za úlohu dávať jazdcovi väčšiu istotu v nepriaznivých podmienkach a pomáhajú mu zvládnuť neočakávané situácie. Každý model CVO ponúka pre rok 2022 úplne nové voliteľné farebné kombinácie.

Harley-Davidson CVO Street Glide 2022
Harley-Davidson CVO Street Glide 2022

Model CVO Street Glide je superprémiový bagger pre jazdcov, ktorí radi jazdia vo veľkom štýle. Klasická silueta kapotáže Batwing doplnená úchvatnými detailmi lakovania a materiálov, prémiové audio a sila motora Milwaukee-Eight 117 robia z tohto motocykla neobyčajný stroj.

Model CVO Road Glide je určený pre jazdcov, ktorí si chcú prerážať cestu mohutnou kapotážou so žraločím výrazom a charakteristickými dvojitými LED svetlometmi s nespútaným výkonom motora Milwaukee-Eight 117. Výkonný audio systém, exkluzívne 21 palcové predné koleso, úžasný zákazkový lak a mimoriadna pozornosť venovaná detailom vytvárajú dokopy veľmi atraktívny celok.

Harley-Davidson CVO Road Glide 2022
Harley-Davidson CVO Road Glide 2022

Model CVO Road Glide Limited je doslova nabitý luxusom, komfortom na dlhé cesty, štýlom a výkonom. Prémiové audio, vyhrievané sedadlá a rukoväte riadidiel a aerodynamická kapotáž so žraločím výrazom modelu Road Glide robia z tohto motocykla dokonalého predstaviteľa radu Harley-Davidson Touring.

Harley-Davidson CVO Road Glide Limited 2022
Harley-Davidson CVO Road Glide Limited 2022

Model CVO Tri Glide je superprémiový trike ponúkajúci osobitý štýl, silný výkon, pohodlie pre ďaleké cesty a navyše istotu troch kolies. CVO Tri Glide je vybavený prvotriednym audio systémom, luxusnými komfortnými prvkami a úžasným spracovaním a dôrazom na detail. Jeho podvozok je od základov postavený špeciálne pre trojkolesovú konštrukciu.

Harley-Davidson CVO Tri Glide 2022
Harley-Davidson CVO Tri Glide 2022

Sada technológií Harley-Davidson Cornering Rider Safety Enhancements

Štandardnou výbavou modelov CVO a Grand American Touring (okrem modelu Road King), vrátane modelov Street Glide ST a Road Glide ST, je sada technológií Harley-Davidson Cornering Rider Safety Enhancements, ktorá pomáha jazdcovi udržať požadovanú dráhu v zákrute. Tento balíček technológií prináša nasledujúce vylepšenia:

  • Elektronicky prepojené brzdy
  • Systém Cornering ABS
  • Cornering kontrola trakcie s voľbou rôznych režimov
  • Kontrola preklzu zadného kolesa
  • Asistent pre rozjazd do kopca
  • Sledovanie tlaku v pneumatikách (TPMS)

Harley-Davidson Low Rider ST 2022
Harley-Davidson Low Rider ST 2022

Pridané: 26.01.2022 Autor: Redakcia Motoride.sk Zdieľať

Seriál článkov - Novinky 2022:

| Seriál článkov: Novinky 2022 |

Súvisiace články:

Ďalšie články tohto autora:

Diskusia Diskusia k článku (0)  [Verzia pre tlač] Tlač
Motozem

Galéria ku článku:

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria