Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Dobre

ISSN 1336-6491 | Online: 1509 | Redakcia

motoride.sk :: Články | Videá | Tipy | Foto | Klub | Inzercia | Firmy | Fórum | Kalendár

Motozem.sk

Anketa:

Ako na núdzové brzdenie v krízovej situácii?

Spolu odpovedi: 16126
Intenzívne brzdím oboma brzdami: 56% (9098)
Brzdím iba prednou brzdou aby som nedostal šmyk: 44% (7028)
Hodnotenie: (2 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (4)  [Verzia pre tlač] Tlač

Stanovisko Divízie dovozcov a výrobcov motocyklov pri ZAP SR k situácii na tohtoročnej výstave Motocykel 2022

 Zdieľať

Pridané: 07.03.2022 Autor: Redakcia Motoride.sk
Čitatelia: 15359 [Bleskovky - Novinky]

Divízia dovozcov a výrobcov motocyklov pri ZAP SR nás požiadala o zverejnenie stanoviska k situácii na výstave Motocykel 2022.

Všetci 14-ti členovia Divízie dovozcov a výrobcov motocyklov Zväzu automobilového priemyslu Slovenskej republiky sa v tomto roku na výstave Motocykel 2022 nezúčastnia. Dôvody sú viaceré. Aktuálna pandemická situácia na Slovensku je stále veľmi nejasná a ťažko predpovedateľná. Treba pochopiť fakt, že výstava sa na národnej úrovni u každej značky pripravuje mesiace a rozhodnutie o tom či ísť, alebo nie, muselo padnúť už koncom roka 2021. Zvládnuť zložité plánovanie výstavného stánku, logistiku s motocyklami, či zabezpečiť dostatočné zastúpenie zamestnancami sa jednoducho nedá zo dňa na deň. Ešte aj v tejto dobe nie je jasné kedy nastane vrchol Omikron vlny, ktorý nám komplikuje bežnú prevádzku v predajných miestach. V takejto situácii nedokáže žiadna značka zabezpečiť zodpovedajúcu prezentáciu produktov, na akú boli návštevníci výstavy Motocykel zvyknutí. Preto sme požiadali vedenie Incheby o preloženie výstavy na rok 2023, no nestalo sa tak. Osobne ma to mrzí, pretože výstava bola veľmi dobre navštevovaná a u našich zákazníkov vyhľadávaná akcia, ktorá pomyselne odštartovala moto sezónu. No z hľadiska bezpečnosti a ochrany zdravia či už zamestnancov jednotlivých členov, ale hlavne návštevníkov je toto jediná možnosť, ktorú vidíme.

Marek Malatinec, predseda Divízie dovozcov a výrobcov motocyklov pri ZAP SR (Zväzu automobilového priemyslu SR) v zastúpení spoločností:

BMW Slovenská republika s.r.o. – BMW MOTORRAD
Meteor Motor Tech SR s.r.o. – INDIAN Motorcycle, ZERO Motorcycle
HONDA Slovakia -Honda Motor Europe Ltd. Slovensko,organizačná zložka – HONDA
Harley-Davidson Czech Republic s.r.o. – HARLEY-DAVIDSON
Journeyman Slovakia s.r.o. – CFMOTO
Yamaha Motor Europe N.V., o.z. SK - YAMAHA
SUZUKI Slovensko o.z. – SUZUKI
U.M.S., s.r.o – KAWASAKI a KYMCO
Nevima group s.r.o. – KEEWAY, BENELLI
KTM CEE s.r.o. – KTM, HUSQVARNA, GAS-GAS
MOPED SLOVAKIA s.r.o. – SYM, LAMBRETTA, BRIXTON
FABER MOTO SK s.r.o. - PIAGGIO, VESPA, APRILIA a MOTO GUZZI
TRIUMPH MOTORCYCLES SLOVAKIA s.r.o – Triumph

Zväz automobilového priemyslu Slovenskej republiky
Zväz automobilového priemyslu Slovenskej republiky

Pridané: 07.03.2022 Autor: Redakcia Motoride.sk Zdieľať

Súvisiace články:

Ďalšie články tohto autora:

Hodnotenie: (2 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (4)  [Verzia pre tlač] Tlač
Advertisement

Galéria ku článku:

Galéria

HD-11-2023-side

Tričko Motoride.sk

Tričko a šiltovka pre všetkých priaznivcov servera MotoRide...
Zasielanie tovaru obnovené!

Tričko

Šiltovka motoride.sk.
Šiltovka

Vtip

Pridal:
Pidze za otcom 5-ročny syn a pyta še, čo je politika. -Jak by som ci to vyšvetlil.,- rozdumuje ocec. "Popač synu, to je jak u nas doma: Ja som kapitalizmus, ja zarabiam peneži a nošim jich domu. Mamka, to je vlada.Tota mi peneži zobere, daco sebe a co ostane ,rozdzeli podľa vlastnoho uvažeňa. Naša služka, to je robotnicka trieda.Tota robi a my ju placime. Dzedko, to s odbory. Ten dava pozor, žeby robotnicka trieda nebola vykorisťovana. Ty sam si ľud. Pre tebe to šicko šicke robime A tvujj maly braček, tak to je naša spoločna buducnojsc. Rozumeš tomu?" Chlapčik še dluho zaduma a potom hutori: "zateľ ište neznam. Necham sebe to cez noc pejsc cez hlavu." V noci še prebudzi pre zapach, zatože joho maly bracik še pokakal. Zajdze teda do izby rodičoch.Tam špi len matka a neda še zobudzic.Chlapec idze potom do izby služky a tam vidzi otca, jak sebe so služku akurat paradne uživa. Ani jeden sebe malej postavičky nevšimne. Chlapček še smutne otoči a za rohom vidzi dzedka, jak so zaujmom sleduje cez oblak oca so služku.Ani dzedko sebe ho nevšimne.Chlapček še rozplače a idze sebe lehnuc. Rano še ho ocec pyta: "Ta už znaš, čo je to tota politika?" Chlapec mu smutne odpoveda:"Už to znam, ale je to kus inšak, jak ši mi to včera vyšvetľoval" "A jak je to ,vyšvetli mi to prošim ce?" "No, kapitalizmus zneuživa robotnicku triedu. Odbory še tomu nečinne prižiraju, zatieľ , co vlada tvardo špi. Ľud je šickym ukradnuty a naša spoločna buducnosc leži v sračkoch!"

Ďalšie vtipy »