Anketa:
Vaše najnovšie videá:
Tichá spomienka - Diskusné fórum - Nehody
Sú chvíle v živote strážnych anjelov, keď nedokážu pohotovo reagovať prípadne nestihnú dôjsť na určené miesto včas. Preto sa nespoliehajte na šťastie či náhodu a jazdite vždy tak, aby ste vedeli pohotovo reagovať a bezpečne zastaviť.
Nech je toto fórum miestom tichej spomienky na tých, ktorí nedošli do cieľa, ale aj miestom varovania pre tých, ktorí sa chcú učiť na vlastných chybách.
Pravidlá správania sa na diskusnom fóre motoride.sk
Pridaj novú diskusiuTichá spomienka - Diskusné fórum - Nehody

Tichá spomienka
Viem, že toto nepatrí do rubriky Nehody, ale myslím, že mi to prepáčite, aj to bol veľmi mlady motorkár. |
Re: Tichá spomienka
R.I.P. taký mladý človek |
Re: Tichá spomienka
Síce nám ho to nevráti, ale vďaka... inak mohli ste ho dosť často vidieť posledné dva roky na zlatom čopríku "číňanovi" v okolí Galanty, Trnavy a Nitry. Údajne "to" bolo aj vo včerajšom spravodajstve na Markíze ... |
Re: Tichá spomienka
smutné ... |
Re: Tichá spomienka
|
Re: Tichá spomienka
Som mamina mŕtveho motorkára a preto viem, čo prežívajú jeho rodičia. Vyjadrujem úprimnú sústrasť. Budú sa musieť s tým naučiť žiť, viem o čom hovorím. mamina |
Re: Tichá spomienka
Ťažko sa to číta, ešte ťažšie píše. Úprimnú sústrasť a veľa síl rodine.. |