Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Dobre

ISSN 1336-6491 | Online: 538 | Redakcia

motoride.sk :: Články | Videá | Tipy | Foto | Klub | Inzercia | Firmy | Fórum | Kalendár

Anketa:

Ako na núdzové brzdenie v krízovej situácii?

Spolu odpovedi: 1043
Intenzívne brzdím oboma brzdami: 59% (617)
Brzdím iba prednou brzdou aby som nedostal šmyk: 41% (426)

Pre vás:

Povinné zmluvné poistenie - vyber si najlepšiu cenu!

RALLY KOPANICE 2019 - Enduro - Kalendár Moto-Akcí Pridaj akciu

pošli na vybrali.sme.sk

Enduro - RALLY KOPANICE 2019

Kedy:12.07.2019 15:00 až 14.07.2019 12:00
Kde:Krajné, areál TJ Rovnosť Krajné
Kto:www.RallyKopanice.sk (rallykopanice) vás pozýva
Kontakt: RallyKopanice@gmail.com
3. ročník navigačného výjazdu motocyklov v regióne myjavských kopaníc sa uskutoční od 12.-14.júla 2019.

INFORMÁCIE PRE REGISTRÁCIU :


Organizátori Rally Kopanice 2019 pre Vás pripravili na tento rok jednodňovú rally v krásnom prostredí myjavských Kopaníc.

Termín akcie: 12. – 14. Júl, 2019

Miesto (depo): futbalový areál v obci Krajné (GPS 48.694687, 17.689219)

CHARAKTER AKCIE:
Športové motocyklové podujatie Rally Kopanice, je výjazd určený pre všetky motocykle, ktoré sú prispôsobené k orientačnej jazde podľa grafického itinerára (roadbooku), doplnené zariadením odmeriavacim vzdialenosť (tripmastrom) a spôsobilé jazdy po pozemných komunikáciach i vo voľnom teréne.

Koncepcia motopodujatia je prioritne stanovená ako orientačný výjazd po kopaničiarskom kraji. Na trase výjazdu nie je vytvorený žiaden okruh, na ktorom by sa opakovane merali časové údaje jazdcov.

TRASA VÝJAZDU:
Trasa vedie po nespevnených cestách a bežných verejných pozemných komunikáciach, kde je každý jazdec považovaný za účastníka cestnej premávky s povinnosťou dodržiavať pravidlá cestnej premávky a ostatné všeobecne záväzne právne predpisy. Trasa nevedie mimo poľných, lesných, poľnohospodárskych ciest.

Trasu výjazdu usporiadateľ vyberá tak, aby nedošlo ku „kolízii“ s majiteľmi pozemkov, k porušeniu legislatívy, nevhodnému zaťaženiu životného prostredia a enviromentu.

BEZPEČNOSŤ:
Každý jazdec sa zúčastňuje výjazdu dobrovoľne a na vlastnú zodpovednosť. V prípade dopravnej nehody, zranenia či iného postihnutia spôsobeného športovou činnosťou si nebude nárokovať žiadne odškodnenie od usporiadateľa. Usporiadateľ sa zaisťuje zabezpečiť mobilnú záchrannú asistenčnú službu zo zdravotníckou asistenciou. Počas podujatia sa bude každý účastník riadiť pokynmi usporiadateľa a ním poverených činovníkov (organizátor, traťový komisár…).

Každý jazdec je povinný:

– informovať usporiadateľa keď bude ohrozený život alebo zdravie a poskytnúť pomoc každému účastníkovi v takejto situácii

– nahlásiť usporiadateľovi iného jazdca, ktorý má na trati problémy, ktoré mu pravdepodobne zabránia v dokončení výjazdu,

– zúčastňovať sa rozpráv zo strany usporiadateľa a dodržiavať jeho pokyny.

Účastník navigačného výjazdu sa môže registrovať do jednej z dvoch kategórií.

Kategória RACE:
Je určená pre pokročilejších jazdcov, zvládajúcich jazdu vo voľnom offroad teréne, schopných prekonať nielen prírodné prekážky, ale i rôzne výjazdy, zjazdy a brody potokov. Počas cca 180 km výjazdu absolvujete min. tri rýchlostné skúšky. Nutnou súčasťou motocykla je navigačná technika (roadbook a tripmaster), podľa ktorej sa koriguje a naviguje smer výjazdu. Odporúčame zhliadnuť www.rallykopanice.sk/video/navigacna-technika-v-praxi...

Účastník obdrží grafický itinerár (papierová rolka navijajúca sa do roadbooku), využívajúci len obrázkové schémy, nie GPS súradnice ani azimuty. Elektronické ani iné formy itinerárov nebudú poskytované.

Kategórie RACE je rozdelená do tried:

Open – do 600 ccm, ľahké endurá a cross
1V600 – jednovalce od 600ccm (sem patrí aj KLE500)
2V600 – dvojvalce do 1000ccm
2V1000 – dvojvalce od 1000ccm a viac, / hmotnosť nad 240k
PROGRAM KATEGÓRIE RACE:
12.7.2019
12:00-22:00 – otvorenie depa, registrácia: evidencia, úhrada štartovného, výdaj tracker + itinerár + čip (naproti vratnej zálohe), technická prebierka motocyklov a výbavy jazdca.

19:00 – výdaj večera

22:00 – povinná rozprava / inštruktáž

13.7.2019

6:45 – výdaj raňajok

7:30 – postupné štartovanie jazdcov z rampy na futbalovom ihrisku TJ Slovan Krajné

18:00 – výdaj večera

22:00 – vyhlásenie výsledkov, dekorovanie víťazov jednotlivých tried kategórie RACE

14.7.2019

Balenie, rozlúčka s účastníkmi

TECHNICKÉ PODMIENKY:
Organizátor si vyhradzuje právo podrobiť každý motocykel a výbavu jazdca administratívnou a technickou prebierkou. Motocykel musí spĺňať tieto kritériá:

platná technická kontrola (dobrý technický stav, doplnené prevádzkové kvapaliny, bez úniku prevádzkových náplní)
spĺňať hlukový limit, v koncovke musí byť tlmič hluku (db killer), nadmerne hlučné motocykle neprejdú technickou prebierkou a nebude im umožnený štart
funkčné obe brzdy, nie nadmerne opotrebované brzdové obloženie
funkčné svetlomety a brzdové osvetlenie, lekárnička
motocykel musí byť možné naštartovať vlastným štartérom
pneumatiky určné do terénnych podmienok s „ostrým“, nie nadmerne opotrebovaným vzorom – dezénom, pneumatiky pre cestné enduro typu TKC 80, E 09, K60 Scout a pod. nebudú akceptované
správne umiestnené štartovné číslo pridelené usporiadateľom a pripevnená tabuľka s evidenčným číslom (ŠPZ)
platný Technický preukaz – Osvedčenie o evidencii, preukázať platné Zákonné poistenie (PZP)
motocykel musí byť na prebierke čistý
Jazdec a jeho vybavenie musí spĺnať tieto kritériá:

MX motocyklová pevná obuv, t.j. čižmy s pevnou ochranou členka
pevné ochranné prvky kolien, ramenien, laktí, hrude a chrbáta (MX chráničová košela)
prilba s funkčným zapínaním a homologizáciou pre prevádzku v cestnej premávke, povolené sú aj prilby vyklápacie či motokrosové
motocyklové rukavice (odporúčané sú rukavice s protektormi na hánky), ak motorka nemá chrániče rúk, sú protektory na rukaviciach povinné
občiansky preukaz, vodičský preukaz, medzinárodný preukaz zdravotnej poisťovne

CENA:
Cena pre kategóriu RACE je 94 EUR a zahŕňa: GPS tracker, itinerár, zázemie bivaku, darček, 2x večera s nápojom, 2x raňajky s nápojom, pitný režim počas preteku, uzavretý areál so sprchou a dostatočným počtom WC, lekárska záchranná služba a prípadný odťah do depa. Registrácia je platná až uhradením nevratnej zálohy vo výške 44 EUR a to do 14 dní odo dňa odoslania registračného formulára. Zostávajúca časť registračného poplatku vo výške 50 EUR je splatná V HOTOVOSTI na mieste počas technických prebierok motocyklov. O zmenu účastníka je možné požiadať emailom, najneskôr však do 9.7.2019 a to bezplatne a bez nároku na vrátenie už uhradenej zálohy. Finančné vysporiadanie si zabezpečia vzájomne pôvodný a nový účastník. Zmena účastníka musí byť schválená a potvrdená organizátorom!

Kategória Tourist:
Pripravený je výjazd dĺžky cca 200km. Bude zvládnuteľný a je tvorený hlavne pre cestovné endurá, pre tých jazdcov (spolujazdcov), ktorí sa nezľaknú, keď skončí asfalt. Odporúčame použiť adekvátne pneumatiky, vhodné aj do terénu (TKC 80, E07, E09, E10, K60 Scout ) s nie nadmerne opotrebovaným dezénom. V tejto kategórii nepretekáme s časom, cieľom je ukázať Vám krásne pohľady na Kopanice, pričom „stupeň terénu“, budú tvoriť šotoliny, existujúce lesné a poľnohospodárske cesty a spevnené cestičky. V prípade dažďa alebo podmáčania pôdy pred samotným výjazdom, možu mať niektoré úseky vyššiu náročnosť prejazdu, teda offroad skúsenosť jazdca v takomto prostredí je žiaduca a vhodné pneu sú výhodou. Jazdec dostane grafický itinerár vo formáte A4 (tzv. „na večerníčka“). Využívané sú len obrázkové schémy (nie GPS súradnice ani azimuty).

PROGRAM KATEGÓRIE TOURIST:
12.7.2019

12:00-22:00 – otvorenie depa, registrácia: evidencia, úhrada štartovného, výdaj itinerára (vratná záloha 10 eur), prebierka motocyklov

21:00 – povinná rozprava / inštruktáž

13.7.2019

6:45 – výdaj raňajok

8:00–9:30 – dokončenie registrácie

10:00 – postupné štartovanie jazdcov z rampy na futbalovom ihrisku TJ Slovan Krajné

18:00 – výdaj večere

21:30 – vyhlásenie výsledkov, dekorácia, voľná zábava

14.7.2019

Balenie, rozlúčka s účastníkmi

TECHNICKÉ PODMIENKY:
Organizátor si vyhradzuje právo podrobiť každého jazdca a motocykel administratívnou prebierkou, kde musí spĺňať tieto kritériá:

platná technická kontrola – STK, lekárnička
preukázať osvedčenie o technickom preukaze, zákonné poistenie (PZP) – zelenú kartu, vodičský preukaz, preukaz (medzinárodný) zdravotnej poisťovne
CENA:
Cena pre kategóriu TOURIST je 40 EUR a zahŕňa itinerár, 1x večera (13.7.2019) a 1x nápoj, pitný režim, zázemie bivaku, lekárska záchranná služba a prípadný odťah do depa. Registrácia je platná až uhradením nevratnej zálohy vo výške 20 EUR a to do 14 dní odo dňa odoslania registračného formulára. Zostávajúca časť registračného poplatku vo výške 20 EUR je splatná V HOTOVOSTI na mieste počas technických prebierok motocyklov. O zmenu účastníka je možné požiadať emailom, najneskôr však do 9.7.2019 a to bezplatne a bez nároku na vrátenie už uhradenej zálohy. Finančné vysporiadanie si zabezpečia vzájomne pôvodný a nový účastník. Zmena účastníka musí byť schválená a potvrdená organizátorom!

REGISTRAČNÉ FORMULÁRE:
Registrácia kategórie RACE
Registrácia kategórie TOURISTPretek je súčasťou seriálu Rally Cup 2019:
Foto: Rally Cup 2019 - seriál Rally pretekov pre...

Diskusia:

OO Sleduj diskusiu Pridaj nový príspevok 
11.06.2019 13:46

Rally Kopanice 2019

INFORMÁCIE PRE REGISTRÁCIU :


Organizátori Rally Kopanice 2019 pre Vás pripravili na tento rok jednodňovú rally v krásnom prostredí myjavských Kopaníc.

Termín akcie: 12. – 14. Júl, 2019

Miesto (depo): futbalový areál v obci Krajné (GPS 48.694687, 17.689219)

CHARAKTER AKCIE:
Športové motocyklové podujatie Rally Kopanice, je výjazd určený pre všetky motocykle, ktoré sú prispôsobené k orientačnej jazde podľa grafického itinerára (roadbooku), doplnené zariadením odmeriavacim vzdialenosť (tripmastrom) a spôsobilé jazdy po pozemných komunikáciach i vo voľnom teréne.

Koncepcia motopodujatia je prioritne stanovená ako orientačný výjazd po kopaničiarskom kraji. Na trase výjazdu nie je vytvorený žiaden okruh, na ktorom by sa opakovane merali časové údaje jazdcov.

TRASA VÝJAZDU:
Trasa vedie po nespevnených cestách a bežných verejných pozemných komunikáciach, kde je každý jazdec považovaný za účastníka cestnej premávky s povinnosťou dodržiavať pravidlá cestnej premávky a ostatné všeobecne záväzne právne predpisy. Trasa nevedie mimo poľných, lesných, poľnohospodárskych ciest.

Trasu výjazdu usporiadateľ vyberá tak, aby nedošlo ku „kolízii“ s majiteľmi pozemkov, k porušeniu legislatívy, nevhodnému zaťaženiu životného prostredia a enviromentu.

BEZPEČNOSŤ:
Každý jazdec sa zúčastňuje výjazdu dobrovoľne a na vlastnú zodpovednosť. V prípade dopravnej nehody, zranenia či iného postihnutia spôsobeného športovou činnosťou si nebude nárokovať žiadne odškodnenie od usporiadateľa. Usporiadateľ sa zaisťuje zabezpečiť mobilnú záchrannú asistenčnú službu zo zdravotníckou asistenciou. Počas podujatia sa bude každý účastník riadiť pokynmi usporiadateľa a ním poverených činovníkov (organizátor, traťový komisár…).

Každý jazdec je povinný:

– informovať usporiadateľa keď bude ohrozený život alebo zdravie a poskytnúť pomoc každému účastníkovi v takejto situácii

– nahlásiť usporiadateľovi iného jazdca, ktorý má na trati problémy, ktoré mu pravdepodobne zabránia v dokončení výjazdu,

– zúčastňovať sa rozpráv zo strany usporiadateľa a dodržiavať jeho pokyny.

Účastník navigačného výjazdu sa môže registrovať do jednej z dvoch kategórií.

Kategória RACE:
Je určená pre pokročilejších jazdcov, zvládajúcich jazdu vo voľnom offroad teréne, schopných prekonať nielen prírodné prekážky, ale i rôzne výjazdy, zjazdy a brody potokov. Počas cca 180 km výjazdu absolvujete min. tri rýchlostné skúšky. Nutnou súčasťou motocykla je navigačná technika (roadbook a tripmaster), podľa ktorej sa koriguje a naviguje smer výjazdu. Odporúčame zhliadnuť www.rallykopanice.sk/video/navigacna-technika-v-praxi...

Účastník obdrží grafický itinerár (papierová rolka navijajúca sa do roadbooku), využívajúci len obrázkové schémy, nie GPS súradnice ani azimuty. Elektronické ani iné formy itinerárov nebudú poskytované.

Kategórie RACE je rozdelená do tried:

Open – do 600 ccm, ľahké endurá a cross
1V600 – jednovalce od 600ccm (sem patrí aj KLE500)
2V600 – dvojvalce do 1000ccm
2V1000 – dvojvalce od 1000ccm a viac, / hmotnosť nad 240k
PROGRAM KATEGÓRIE RACE:
12.7.2019
12:00-22:00 – otvorenie depa, registrácia: evidencia, úhrada štartovného, výdaj tracker + itinerár + čip (naproti vratnej zálohe), technická prebierka motocyklov a výbavy jazdca.

19:00 – výdaj večera

22:00 – povinná rozprava / inštruktáž

13.7.2019

6:45 – výdaj raňajok

7:30 – postupné štartovanie jazdcov z rampy na futbalovom ihrisku TJ Slovan Krajné

18:00 – výdaj večera

22:00 – vyhlásenie výsledkov, dekorovanie víťazov jednotlivých tried kategórie RACE

14.7.2019

Balenie, rozlúčka s účastníkmi

TECHNICKÉ PODMIENKY:
Organizátor si vyhradzuje právo podrobiť každý motocykel a výbavu jazdca administratívnou a technickou prebierkou. Motocykel musí spĺňať tieto kritériá:

platná technická kontrola (dobrý technický stav, doplnené prevádzkové kvapaliny, bez úniku prevádzkových náplní)
spĺňať hlukový limit, v koncovke musí byť tlmič hluku (db killer), nadmerne hlučné motocykle neprejdú technickou prebierkou a nebude im umožnený štart
funkčné obe brzdy, nie nadmerne opotrebované brzdové obloženie
funkčné svetlomety a brzdové osvetlenie, lekárnička
motocykel musí byť možné naštartovať vlastným štartérom
pneumatiky určné do terénnych podmienok s „ostrým“, nie nadmerne opotrebovaným vzorom – dezénom, pneumatiky pre cestné enduro typu TKC 80, E 09, K60 Scout a pod. nebudú akceptované
správne umiestnené štartovné číslo pridelené usporiadateľom a pripevnená tabuľka s evidenčným číslom (ŠPZ)
platný Technický preukaz – Osvedčenie o evidencii, preukázať platné Zákonné poistenie (PZP)
motocykel musí byť na prebierke čistý
Jazdec a jeho vybavenie musí spĺnať tieto kritériá:

MX motocyklová pevná obuv, t.j. čižmy s pevnou ochranou členka
pevné ochranné prvky kolien, ramenien, laktí, hrude a chrbáta (MX chráničová košela)
prilba s funkčným zapínaním a homologizáciou pre prevádzku v cestnej premávke, povolené sú aj prilby vyklápacie či motokrosové
motocyklové rukavice (odporúčané sú rukavice s protektormi na hánky), ak motorka nemá chrániče rúk, sú protektory na rukaviciach povinné
občiansky preukaz, vodičský preukaz, medzinárodný preukaz zdravotnej poisťovne

CENA:
Cena pre kategóriu RACE je 94 EUR a zahŕňa: GPS tracker, itinerár, zázemie bivaku, darček, 2x večera s nápojom, 2x raňajky s nápojom, pitný režim počas preteku, uzavretý areál so sprchou a dostatočným počtom WC, lekárska záchranná služba a prípadný odťah do depa. Registrácia je platná až uhradením nevratnej zálohy vo výške 44 EUR a to do 14 dní odo dňa odoslania registračného formulára. Zostávajúca časť registračného poplatku vo výške 50 EUR je splatná V HOTOVOSTI na mieste počas technických prebierok motocyklov. O zmenu účastníka je možné požiadať emailom, najneskôr však do 9.7.2019 a to bezplatne a bez nároku na vrátenie už uhradenej zálohy. Finančné vysporiadanie si zabezpečia vzájomne pôvodný a nový účastník. Zmena účastníka musí byť schválená a potvrdená organizátorom!

Kategória Tourist:
Pripravený je výjazd dĺžky cca 200km. Bude zvládnuteľný a je tvorený hlavne pre cestovné endurá, pre tých jazdcov (spolujazdcov), ktorí sa nezľaknú, keď skončí asfalt. Odporúčame použiť adekvátne pneumatiky, vhodné aj do terénu (TKC 80, E07, E09, E10, K60 Scout ) s nie nadmerne opotrebovaným dezénom. V tejto kategórii nepretekáme s časom, cieľom je ukázať Vám krásne pohľady na Kopanice, pričom „stupeň terénu“, budú tvoriť šotoliny, existujúce lesné a poľnohospodárske cesty a spevnené cestičky. V prípade dažďa alebo podmáčania pôdy pred samotným výjazdom, možu mať niektoré úseky vyššiu náročnosť prejazdu, teda offroad skúsenosť jazdca v takomto prostredí je žiaduca a vhodné pneu sú výhodou. Jazdec dostane grafický itinerár vo formáte A4 (tzv. „na večerníčka“). Využívané sú len obrázkové schémy (nie GPS súradnice ani azimuty).

PROGRAM KATEGÓRIE TOURIST:
12.7.2019

12:00-22:00 – otvorenie depa, registrácia: evidencia, úhrada štartovného, výdaj itinerára (vratná záloha 10 eur), prebierka motocyklov

21:00 – povinná rozprava / inštruktáž

13.7.2019

6:45 – výdaj raňajok

8:00–9:30 – dokončenie registrácie

10:00 – postupné štartovanie jazdcov z rampy na futbalovom ihrisku TJ Slovan Krajné

18:00 – výdaj večere

21:30 – vyhlásenie výsledkov, dekorácia, voľná zábava

14.7.2019

Balenie, rozlúčka s účastníkmi

TECHNICKÉ PODMIENKY:
Organizátor si vyhradzuje právo podrobiť každého jazdca a motocykel administratívnou prebierkou, kde musí spĺňať tieto kritériá:

platná technická kontrola – STK, lekárnička
preukázať osvedčenie o technickom preukaze, zákonné poistenie (PZP) – zelenú kartu, vodičský preukaz, preukaz (medzinárodný) zdravotnej poisťovne
CENA:
Cena pre kategóriu TOURIST je 40 EUR a zahŕňa itinerár, 1x večera (13.7.2019) a 1x nápoj, pitný režim, zázemie bivaku, lekárska záchranná služba a prípadný odťah do depa. Registrácia je platná až uhradením nevratnej zálohy vo výške 20 EUR a to do 14 dní odo dňa odoslania registračného formulára. Zostávajúca časť registračného poplatku vo výške 20 EUR je splatná V HOTOVOSTI na mieste počas technických prebierok motocyklov. O zmenu účastníka je možné požiadať emailom, najneskôr však do 9.7.2019 a to bezplatne a bez nároku na vrátenie už uhradenej zálohy. Finančné vysporiadanie si zabezpečia vzájomne pôvodný a nový účastník. Zmena účastníka musí byť schválená a potvrdená organizátorom!

REGISTRAČNÉ FORMULÁRE:
Registrácia kategórie RACE
Registrácia kategórie TOURIST

Dôvod úpravy:

Upravené 1 krát. Naposledy upravil rallykopanice (11.06.2019 13:52)


11.06.2019 17:31

Rally Kopanice 2019

demmoo
 Edvenčr 

Ikona

Dokedy je možné sa registrovať?


11.06.2019 18:11

Rally Kopanice 2019

Re: demmoo: voľných je zhruba 5-7 miest. Registrácia je platná až zaplateným registračného poplatku a počet účastníkov je limitovaný (okrem iného) z dôvodu zabezpečenia istého komfortu ubytovaných v depe.


11.06.2019 18:58

Rally Kopanice 2019

demmoo
 Edvenčr 

Ikona

Tak som sa teda nechal zedrat z kože a zaplacil..
Radšej dôjdem už štvrtok nech mám dobré miesto pri záchodoch.. [dobre]


11.06.2019 19:15

Rally Kopanice 2019

Re: demmoo: alebo pri mrchovišti :-)


11.06.2019 20:16

Rally Kopanice 2019

picaso
 Edvenčr 

A prist v sobotu na blind zaplatit a odviezt sa v triede tourist ? Nedobry napad ?


11.06.2019 21:21

Rally Kopanice 2019

Re: picaso: ano, nie moc dobry napad. Akcia sa pripravuje vyse pol roka - od trasy, uradov, zabezepcenie stravy, zachrannych zloziek, dobrovolnikov... To vsetko je nastavene na urcity pocet ludi. Kopec veci sa riesi s niekolko tyzdennym predstihom... Asi vies o com hovorime.


11.06.2019 21:54

Rally Kopanice 2019

picaso
 Edvenčr 

Viem viem. Rozumiem . Tak nabuduce :-~


11.06.2019 22:13

Rally Kopanice 2019

janoval
Darca Krvi  Edvenčr 

Ikona

Re: picaso: poziciam ti dvacku?


11.06.2019 22:58

Rally Kopanice 2019

picaso
 Edvenčr 

Nejde o penaze . Ide o cas . Blokovat niekomu miesto lebo mozno stihnem je chujova robota .


12.06.2019 20:43

Rally Kopanice 2019

raptor
Darca Krvi  Turista 

Ikona

picaso prid aj tak... ja idem a velmi sa tesim
ked by si aj hned nepretekal mozes udrziavat taborak :-)))


13.06.2019 19:03

Rally Kopanice 2019

picaso
 Edvenčr 

Re: raptor: pre teba raptak sa posnazim


14.06.2019 7:34

Rally Kopanice 2019

Trasu výjazdu usporiadateľ vyberá tak, aby nedošlo ku „kolízii“ s majiteľmi pozemkov, k porušeniu legislatívy, nevhodnému zaťaženiu životného prostredia a enviromentu.
Trasa vedie po nespevnených cestách a bežných verejných pozemných komunikáciach, kde je každý jazdec považovaný za účastníka cestnej premávky s povinnosťou dodržiavať pravidlá cestnej premávky a ostatné všeobecne záväzne právne predpisy. Trasa nevedie mimo poľných, lesných, poľnohospodárskych ciest.

vsetko sa navzajom vylucuje :-D


14.06.2019 7:53

Rally Kopanice 2019

demmoo
 Edvenčr 

Ikona

Dopitchi, tento tu chýbal... I-GRR


14.06.2019 8:37

Rally Kopanice 2019

janoval
Darca Krvi  Edvenčr 

Ikona

Re: pirates: zober maxiskuter a dojdi pojazdit ;-)


14.06.2019 8:38

Rally Kopanice 2019

janoval
Darca Krvi  Edvenčr 

Ikona

Re: demmoo: ked tam ides ty, tak ja nejdem :-~


14.06.2019 9:48

Rally Kopanice 2019

demmoo
 Edvenčr 

Ikona

Janko, tentoraz idem jazdiť, tak večer veľmi slušne >:-)


14.06.2019 11:14

Rally Kopanice 2019

janoval
Darca Krvi  Edvenčr 

Ikona

Re: demmoo: :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D [ciel]


04.07.2019 15:03

Rally Kopanice 2019

Burizon
 Edvenčr 

Ikona

Teraz pozerám že podujatie podporuje Toi-Toi.
Aká by to bola paráda, keby že sa ešte našiel sponzor s názvom na In Sun?
:-D


05.07.2019 22:11

Rally Kopanice 2019

Asfalt
 Turista 

Ikona

Na kopanice sa veľmi teším, mám pár otázok:
Koľko KM bude mať trať?
Bude aj tento rok roadbook v angličtine? (dúfam že nie)
Koľko bude políčok v roadbooku (cca)?


11.07.2019 0:57

Rally Kopanice 2019

Re: Asfalt: Trať nad 200km ale zaleží aj od počasia, či nebudú nejaké obmedzenia. Roadbook bude štandard ako minulé ročníky ale dostaneš papier s vysvetlivkami značiek, plus rozprava kde sa môžeš spýtať. Počet políčok... nechaj sa prekvapiť :-)


11.07.2019 15:18

Rally Kopanice 2019

tryskac
 Kávičkár 

Ikona

síce nejdem jazdiť, ale budem v piatok pracovne na kopaniciach, tak by som rád prišiel pozrieť. Beriete niekto detváky, či má význam aby som so sebou zobral 12 r. chalana?


14.07.2019 20:13

Rally Kopanice 2019

Krátky sumár súťažného dňa na Rally Kopanice 2019

[

Video: Rally Kopanice 2019 - sumár dňa 13.7.2019

]


Pridať príspevok môže len registrovaný používateľ, člen Motoride Klubu.

UM motorcycles

Suzuki V-strom 1050 2020

Tričko Motoride.sk

Tričko a šiltovka pre všetkých priaznivcov servera MotoRide...
Zasielanie tovaru obnovené!

Tričko

Šiltovka motoride.sk.
Šiltovka

Vtip

Pridal: nadejnymotorkar
....Vyměním vojetýho pionýra za nevojetou pionýrku...

Ďalšie vtipy »