Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Dobre

ISSN 1336-6491 | Online: 890 | Redakcia

motoride.sk :: Články | Videá | Tipy | Foto | Klub | Inzercia | Firmy | Fórum | Kalendár

Živé sledovanie Dakar 2018::

» Dakar 2018 - 14. etapa

18:09 - V autách vyhráva svoj druhý Dakar Carlos Sainz na Peugeote, v kamiónoch patrí titul Kamazu a Eduardovi Nikolajevovi.

16:27 - Tak jazdcov máme v cieli: 1. Kevin Benavides vyhráva poslednú etapu Dakaru, naviac v rodnej krajine a získava druhé miesto. Druhý v etape Toby Price si zaistil 3. miesto celkovo. Matthias Walkner jazdiaci na istotu prišiel do cieľa so stratou 5m38s a stáva sa víťazom Dakaru 2018!

Sumoto Brno MOTOQUAD www.foxracing.sk DS auto Indian - www.klasikmoto.sk VR46 - motosvet.sk choppermania.sk

Anketa:

Tvoja prvá motorka bola:

Pre vás:

Povinné zmluvné poistenie - vyber si najlepšiu cenu!

Hodnotenie: (26 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (43)  [Verzia pre tlač] Tlač

Poznáš už mesačník Motoride info?

pošli na vybrali.sme.sk

Pridané: 20.05.2007 Autor: Redakcia Motoride.sk
Čitatelia: 8848 [Novinky - Čo nového v tlači]

Pravdepodobne si ho už čítal. Ak nie, tak dúfame, že čoskoro budeš.

Seriál článkov - Motoride Info:

| Seriál článkov: Motoride Info |

Úvodné nulté číslo sme vybalili koncom marca na výstave Motocykel 2007 v Bratislave. Tam sa ho rozchytalo vyše 3500 kusov, zvyšok skončil vo vybraných bratislavských a košických predajniach, či trnavskej otváračke sezóny.

Dôležité je, že mesačník Motoride info je zadarmo. Vychádza vždy začiatkom kalendárneho mesiaca, zatiaľ má 32 plnofarebných strán formátu A5 a náklad 5000 ks. Jeho cieľom je byť čo najbližšie k motorkárovi - je teda distribuovaný do motorkárskych predajní, pubov, servisov, na zrazy a športové podujatia. Vždy, keď ho na týchto miestach uvidíš, môžeš si ho zobrať zadarmo.

Obsah je podobný tejto stránke - testy, cestopisy, novinky, občianska inzercia, šport a svoje miesto tu majú aj body záujmu či nová rubrika Rozhovor na ulici. V nej chceme spovedať ľudí, ktorí sú aspoň niečím výnimoční, nech je to v ktoromkoľvek smere.

Nasledujúce prvé číslo je už nejaký ten piatok na svete. Ešte teplé sa dostalo do uvítacích igelitiek na Red Barons Moto Country & Rock Feste v Senci, hneď potom sa vyskytlo aj na Kings Ride v Jelke a Tajnom preteku na východe. Rozoslali sme ho aj na vyše sto miest po celom Slovensku, kde sa pohybujú motorkári - pozri si mapku.

 Mapka výskytu Motoride info
Mapka výskytu Motoride info

Našiel si už Motoride info? Zaujalo ťa? Čo si o ňom myslíš? Odpovedz nám v tejto ankete alebo nám napíš maila s návrhmi.

Momentálne tvrdo pracujeme na novom čísle. Malo by sa nám podariť natlačiť doň naše dojmy z lietania na brnenskom okruhu v rámci Yamaha dňa a Honda dňa, po ktorom sme sa zúčastnili aj jedného dielu seriálu Czech endurance cup. Okrem toho sme otestovali aj dosť vydarenú dvojičku Kawasaki Versys a ER-6n a vyskúšali aj novinku Honda VT750 Shadow Spirit. Určite bude o čom čítať!

 Obálka Motoride info
Obálka Motoride info

 Prvá časť testu
Prvá časť testu

 Prvá časť cestopisu
Prvá časť cestopisu

 Predposledná strana
Predposledná strana

Pridané: 20.05.2007 Autor: Redakcia Motoride.sk pošli na vybrali.sme.sk

Seriál článkov - Motoride Info:

| Seriál článkov: Motoride Info |

Súvisiace články:

Ďalšie články tohto autora:

Hodnotenie: (26 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (43)  [Verzia pre tlač] Tlač

Adamoto KTM

Motoshop Žubor.sk

Tričko Motoride.sk

Tričko a šiltovka pre všetkých priaznivcov servera MotoRide...
Zasielanie tovaru obnovené!

Tričko

Šiltovka motoride.sk.
Šiltovka

Vtip

Pridal: HDPOLICE

Přečtěte si vyprávění o statečnosti ženy s malým revolverem, jakou prokázala z očí do očí vůči floridskému aligátorovi. Jaký malý kalibr ji zachránil? Byla to Beretta Jetfire… Ale nechejme ji příběh vyprávět vlastními slovy:

"Šla jsem se svým manželem, se kterým jsem v rozvodovém řízení, po břehu kanálu na okraji města Fort Lauderdale (oblast známá výskytem aligátorů) a diskutovali jsme otázky majetkového vyrovnání. Najednou z kalné vody vyběhl 5metrový aligátor a řítil se na nás se široce rozevřenou tlamou s ostrými zuby. Musela to být samice, která zde měla své
hnízdo s vejci.

Kdybych s sebou neměla svou malou pistoli značky ráže 6,35 mm, už bych zde nebyla. Stačil ale jeden výstřel do kolena mého exmanžela,… Aligátor se ho zmocnil a odtáhl ho z cesty do vody. Mohla jsem zrychlenou chůzí odejít. Musím říci, že je to skutečně výborná zbraň. Zachránila mne, a když k tomu připočtu i ušetřené výlohy za soud a rozvodového advokáta, nemohu jí dostatečně blahořečit."

Ďalšie vtipy »