Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Dobre

ISSN 1336-6491 | Online: 566 | Redakcia

motoride.sk :: Články | Videá | Tipy | Foto | Klub | Inzercia | Firmy | Fórum | Kalendár

tatramoto-sidem-03-2019 DS auto Sumoto Brno

Anketa:

Mal by sa podľa teba Dakar vrátiť do Afriky?

Spolu odpovedi: 1665
Áno, to sú terény kam patrí: 60% (996)
Nie, južná amerika je super: 40% (669)

Pre vás:

Povinné zmluvné poistenie - vyber si najlepšiu cenu!

Hodnotenie: (1 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (4)  [Verzia pre tlač] Tlač

Výročné modely k 110. výročiu Harley-Davidson, design Hard Candy Custom a upravený Street Bob

pošli na vybrali.sme.sk

Pridané: 01.09.2012 Autor: Redakcia Motoride.sk
Čitatelia: 6898 [Novinky - Predstavujeme]

Harley-Davidson sa vrhne do modelového roku k 110. výročiu s radom jedinečných amerických motocyklov, ktoré zahŕňajú vybrané modely vo výročnom prevedení a upravený Dyna® Street Bob®.

 CVO™ Breakout™
CVO™ Breakout™

Video: Harley-Davidson CVO Softail Breakout 2013

Harley-Davidson Custom Vehicle Operations (CVO)TM prichádza s dvoma novými modelmi CVO™ Breakout™, vysokovýkonným modelom Softail® so vzrušujúcimi možnosťami farebného prevedenia a CVO™ Road King®, ktorý je vybavený vylepšeným čelnom štítom s vetraním a vysoko výkonným audio systémom.

 CVO™ Road King®
CVO™ Road King®

Ďalšou novinkou pre rok 2013 je uvedenie designu Hard Candy Custom™. Jedná sa síce o novinku, tento design je však pevne zakorenený v ére prvých chopperov konca 60-tych rokov. Novinka je charakteristická metalickou vločkovitou farbou, žiarivým chrómom a štýlovými detailmi príslušenstva, výbavy a oblečenia. Tri z farebných kombinácií Hard Candy Custom budú ponúkané ako možná kombinácia pre päť vybraných motocyklov Harley-Davidson pre modelový rok 2013.

 Hard Candy Custom™
Hard Candy Custom™

Viac ako sto rokov skúseností, znalostí a vášeň pre jazdu sa skrýva za každým z modelov 2013.

Najvýznamnejšie novinky Harley-Davidson pre rok 2013:

Deväť modelov Harley-Davidson je ponúkaných v špeciálnej edícii na 110. výročie, každý je sériovo očíslovaný a vyznačuje sa charakteristickým lakom a pamätným bronzovým znakom na palivovej nádrži. Ich počet sa líši model od modelu a je striktne limitovaný, aby sa zaručila exkluzivita. Tieto modely budú k dispozícii s kompletným továrni dostupným príslušenstvom už v štandardnej výbave.

Harley-Davidson® Street Bob® získava v roku 2013 drsnejšií profil s novo stmaveným trojitým držiakom a hnaciou jednotkou, skráteným zadným blatníkom a zadnými svetlami. Tento drsný model Dyna v štýle bobber má sólo sedlo a riadidlá mini-ape montované na nových držiakoch, čo umožňuje ešte lepšiu customizáciu tohto modelu. Nové farby zahŕňajú vločkovitý lak Hard Candy Custom a ďalšie farebné kombinácie.

 Harley-Davidson® Street Bob®
Harley-Davidson® Street Bob®

Hard Candy Custom sa vracia k trendu, ktorý vzišiel z garáží. Laky ako Hard Candy Big Red Flake, Hard Candy Lucky Green Flake a Hard Candy Coloma Gold Flake môžu byť objednané už ako základná výbava a použité ako podklad pre ďalšie customizácie. Vždy aspoň jedna z farebných Hard Candy Custom kombinácií bude ponúkaná u týchto modelov: Seventy-Two™, Street Bob®, Softail® Deluxe a Forty-Eight™. Téma Hard Candy Custom obohatila aj oblasť doplnkov a motocyklového oblečenia.

 Hard Candy Custom
Hard Candy Custom

Rad CVO™ 2013, ktorý obsahuje prémiové customy limitovanej výroby, víta nový motocykel CVO™ Breakout®. Jedná sa o drsný Softail® model, ktorý posunul výrobu lakov na novú úroveň s jeho dvoma farebnými variantmi, ktoré sú charakteristické ručne leštenými oceľovými časťami na palivovej nádrži a blatníkoch. CVO™ Road King® prichádza s prvotriednym Road King® audio systémom inštalovaným priamo v továrni a novým odnímateľným čelným štítom s vetraním. CVO™ Ultra Classic® Electra Glide® a CVO™ Road Glide® Custom so žraločím výrazom sa v roku 2013 vracia v novom šate.

 CVO™ Ultra Classic® Electra Glide®
CVO™ Ultra Classic® Electra Glide®

 CVO™ Road Glide® Custom
CVO™ Road Glide® Custom

Všestranná rada Harley-Davidson® Sportster® obsahuje päť modelov a navyše Sportster® 1200 Custom vo výročnej edícii. Nové farby a grafika sú ponúkané u všetkých Sportster® modelov.

Tradičná „hard tail“ rada Harley-Davidson Softail® zahŕňa šesť modelov, vrátane modelu Softail® Slim™, v štýle bobber z 50-tych rokov, ktorý bol predstavený začiatkom roka 2012. Fat Boy® modelového roku 2013 sa vyznačuje pochrómovanými kolesami so vzorom Bullet Hole v štandardnej výbave. Rad Softail® navyše zahŕňa Heritage Softail® a Fat Boy® Special v špeciálnej výročnej edícii.

Päť touringov Harley-Davidson®, od nadupanej a vylepšenej Street Glide®, po plne vybavenú Electra Glide® Ultra Limited, je pripravených vydať sa na cestu v nových farbách a s novou grafikou. Výročná edícia Road King® je pre rok 2013 dostupná v limitovanom počte.

 Road King Anniversary Edition
Road King Anniversary Edition

Ľahko ovládateľná rada Dyna® zahŕňa upravený Street Bob a štyri ďalšie modely a navyše Super Glide® Custom v špeciálnej výročnej edícii.

Agresívny rad Harley-Davidson® V-Rod® zahrnuje Night Rod® Special a V-Rod Muscle®, pre rok 2013 sú oba modely dostupné v nových farbách.

Pridané: 01.09.2012 Autor: Redakcia Motoride.sk pošli na vybrali.sme.sk

Súvisiace články:

Ďalšie články tohto autora:

Hodnotenie: (1 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (4)  [Verzia pre tlač] Tlač

Galéria ku článku:

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria