Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Dobre

ISSN 1336-6491 | Online: 1696 | Redakcia

motoride.sk :: Články | Videá | Tipy | Foto | Klub | Inzercia | Firmy | Fórum | Kalendár

Motozem.sk

Anketa:

Ako na núdzové brzdenie v krízovej situácii?

Spolu odpovedi: 25133
Intenzívne brzdím oboma brzdami: 61% (15215)
Brzdím iba prednou brzdou aby som nedostal šmyk: 39% (9918)
Hodnotenie: (2 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (3)  [Verzia pre tlač] Tlač

go-BIKE-go motorBIKE TRIP okolo Európy - august 2014

 Zdieľať

Pridané: 05.08.2014 Autor: gobikego
Čitatelia: 3797 [Mototuristika - Európa - Cestopis]

motorBIKE TRIP okolo Európy august 2014 / 28 dní / 8 krajín / 1 svet / 8,000 KM / 2 kolesá / 2 cestovatelia/motorkári go-BIKE-go je projekt 2 nadšených motorkárov /cestovateľov, ktorí 3.augusta vyrážajú na mesačný výlet okolo Európy.

Rozhodli sme sa, že TOTO LETO by sme radi preskúmali EURÓPU.

Počas 28 DNÍ, precestujeme 8 KRAJÍN a prejazdíme 8,000 km a viac. Počas cesty získame mnoho skúseností, spoznáme nových ľudí, vypočujeme si rôzne príbehy, objavíme zaujímavé miesta a mestá, navštívime majáky, uvidíme úžasné umenie/históriu/kultúru a budeme si užívať slnka a cesty.

CESTUJEME PRE:

Dobrodružstvo & kultúru & príbehy & jedlo a chute & inšpiráciu & majáky & nové skúsenosti & lásku & život & smiech & šťastné dni a mnoho viac…

Za sebou máme už niekoľko malých ciest po Anglicku či po Európe. Avšak táto cesta, tento trip je pre nás výzva a úžasná príležitosť spoznať a precestovať Európu. Po malých/veľkých výletoch po Anglicku sme sa rozhodli vyraziť na dobrodružnú cestu niekam ďalej. Obidvaja milujeme cestu a pôžitok z jazdy, radi objavujeme a cestujeme. Lebo cestovanie nie je o tom, kam ísť, ale ako uvidieť svet.

go-BIKE-go motorBIKE TRIP okolo Európy - august 2014

KTO SME?

motorBIKE NADŠENEC Peter & MILOVNÍČKA MAJÁKOV Iva

Alebo tí, ktorí objavujú svet zo sedadla motorky (Yamaha FZ1 NA) a (možno) sú závislí od cestovania

IVA: Mám fialový bicykel, s ktorým jazdím po meste sem a tam. Teraz však sedím na zadnom sedadle Peťovej motorky a užívam si jazdu a cestovanie. A je to úžasné. Za posledný rok sme precestovali celé južné pobrežie Anglicka s (mojím) cieľom vidieť všetky majáky. Milujem majáky. Dávajú nádej zablúdeným pocestným. Toto leto budem pokračovať v nachádzaní ďalších a ďalších majákov aj v Európe, až kým neprejdem celý svet. Som zberateľ a milovník majákov, fotím ich a objavujem…a pri každom vždy poviem len jedno slovo: "vau!" Hľadám svoje miesto na zemi, a možno toto leto, tento trip sa mi to konečne podarí :) "Ak ste maják, nemôžete sa schovať. Ak sa skrývate sami za seba. Nemôžete byť maják"

go-BIKE-go motorBIKE TRIP okolo Európy - august 2014

PETER: Keď som bol malý, hrával som sa so starou motorkou v otcovej kôlni. Bola to Jawa 250 a predstavoval som si, aké to je cestovať a vyraziť niekam. Moja prvá ozajstná motorka bola Honda Varadero XL1000V a s ňou som vyrazil aj na môj prvý výlet z Bournemouthu v UK na Slovensko domov. Na ceste som bol iba ja, moja motorka a neskutočný pocit slobody a voľnosti. To bola moja prvá cesta, keď sa sny z detstva stali skutočnosťou. A od tej chvíli som cestoval viac a viac a zistil som, že to je to, čo naozaj chcem robiť. Jednoducho milujem ten pocit z jazdy, kde cesta je nekonečná a objavujete všetko okolo seba.

KAM IDEME?

Sme pripravení vyraziť na cestu okolo Európy. ...Wau! ... Odchádzame na začiatku už 3.augusta z anglického mesta Bournemouth, smerom na západné a južné pobrežie Francúzska, kde na fotkách zachytíme všetky majáky, ktoré tam stoja :) Ďalej sa poberieme okolo celého pobrežia, okolo Talianska a jeho vnútrozemia, cez rakúske Alpy smerom na Bratislavu, východ Slovenska (kde sa zúčastnime celoslovenského zjazdu motoriek na Zemplínskej Šírave). Späť sa vyberieme po severnom pobreží - Česko, Nemecko, Holandsko, Belgicko a naspäť do Bournemouthu. Na ceste budeme 28 dní a prejazdíme 8000 km a viac...

Mapa go-BIKE-go motorBIKE TRIP okolo Európy - august 2014

ČO ROBÍME?

Cestujeme & užívame si jazdu & objavujeme a spoznávame & píšeme & fotíme & milujeme to

go-BIKE-go motorBIKE TRIP okolo Európy - august 2014

AKO TO ROBÍME?

...s láskou a s veľkou veľkou radosťou v srdci... cestujeme, lebo sme slobodní, cestujeme, lebo chceme vidieť a vedieť viac... a možno na druhý rok si zajazdíme na slávnej Route 66 v USA (náš veľký tajný sen :):)

Našu CESTU & PRÍBEHY & DOBRODRUŽSTVA & FOTKY sleduj na našej stránke TU:
go-bike-go.com alebo FB: www.facebook.com/goBIKEgoMotorBikeTrip

Vidíme sa na ceste!
Peter + Iv.

go-BIKE-go motorBIKE TRIP okolo Európy - august 2014

Pridané: 05.08.2014 Autor: gobikego Zdieľať

Súvisiace články:

Hodnotenie: (2 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (3)  [Verzia pre tlač] Tlač

Galéria ku článku:

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria