Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Dobre

ISSN 1336-6491 | Online: 2891 | Redakcia

motoride.sk :: Články | Videá | Tipy | Foto | Klub | Inzercia | Firmy | Fórum | Kalendár

Motozem.sk

Anketa:

Ako na núdzové brzdenie v krízovej situácii?

Spolu odpovedi: 27250
Intenzívne brzdím oboma brzdami: 60% (16335)
Brzdím iba prednou brzdou aby som nedostal šmyk: 40% (10915)
Hodnotenie: (6 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (13)  [Verzia pre tlač] Tlač

Pozri 2x - podpora kampane Motoscena.sk a Motoride.sk a výstava Motocykel 2015

 Zdieľať

Pridané: 02.03.2015 Autor: Redakcia Motoride.sk
Čitatelia: 10425 [Bleskovky - Novinky]

Kampaň ktorú sme odštartovali minulý rok chceme podporiť čo najviac aj pred začiatkom tejto sezóny. Apelujeme na firmy vystavujúce na bohato navštevovanej výstave Motocykel 2015, pripravujeme jednu spoločnú akciu a samozrejme sa pokúsime dostať kampaň čo najviac medzi širokú verejnosť.

Prvou fázou bola ako sme ju nazvali „nálepková fáza“, kde si ľudia hneď od začiatku vyžadovali nálepky na autá či motorky s logom tejto kampane.

Hoci sa našlo zopár firiem, ktoré sa tieto samolepky snažilo predávať a vytvárať si na nich zisk, väčšina firiem ktoré sa do tejto akcie zapojili ich s radosťou rozdávalo a neustále ich aj ponúka.

Samozrejme výroba samolepiek nie je zdarma a preto každej firme ktorá sa do tejto kampane zapojila nesmierne ďakujeme.

Radi by sme v tomto trende pokračovali a aj my chceme na Výstavu Motocykel priniesť do našich stánkov Motoride.sk a Motoscena.sk aspoň pár stoviek týchto samolepiek, ešte predtým, ako spustíme druhú fázu o ktorej Vás budeme informovať.

Keďže dopyt je ešte stále obrovský a chceme Vám zdarma priniesť čo najväčšie množstvo samolepiek, apelujeme aj na firmy ktoré budú na výstavisku aby nás informovali o tom, či budú mať v svojom stánku k dispozícii tieto samolepky.

Pre naše stánky máme k dispozícii zatiaľ asi 1000 samolepiek, čo je asi pre množstvo ktoré sa na Výstavisku Incheba premelie málo.

Preto ak chcete podporiť akciu, budeme radi ak si zakúpite niektoré z oblečení z Motoscena support shopu na webe: www.motozona.sk a celý zisk z predaja použijeme na tlač samolepiek, ktoré následne rozdáme.


Viac info o kampani:

pozri2x.motoride.sk a tiež Pozri2x stránku kampane na Facebooku.

Pre firmy:

Ak ste firma, ktorá by chcela nejaké množstvo vytlačiť zdarma, prosíme tiež o kontakt.

Ako sa zapojiť?

Je to veľmi jednoduché. Zapojiť sa môžeš tak že na svoje auto/motorku umiestniš v zadnej časti nálepku kampane. Nálepky sú dostupné v dvoch rozmeroch: 10 x 10 cm a 16 x 4,5 cm a sú navrhnuté tak, aby si ich pozreli ľudia napríklad počas státia na semaforoch či v zápche. Ako sa vraví, ak sa za každým nad obsahom vodič zamyslí a uvidí nálepku aj viackrát za deň, účinku sa to určite neminie.

Ako pomôcť viac? No a potom už len šíriť info o kampani cez svojich známych, motorkárov, kolegov v práci. Ponúknuť nálepku aj im. Samozrejme šíriť informácie aj cez čoraz viac populárne sociálne siete, šíriť fotografie miest a áut, ktoré už nálepku majú atď. Aj pre tieto účely sme vytvorili špeciálnu microsite pozri2x.motoride.sk a tiež Pozri2x stránku kampane na Facebooku.

Tešíme sa na Vás v našich stánkoch na Výstave Motocykel 2015.

Dolaďujeme posledné veci ohľadom druhej fázy tejto kampane a určite Vás budeme čoskoro informovať.

Pridané: 02.03.2015 Autor: Redakcia Motoride.sk Zdieľať

Súvisiace články:

Ďalšie články tohto autora:

Hodnotenie: (6 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (13)  [Verzia pre tlač] Tlač

Galéria ku článku:

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria