Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Dobre

ISSN 1336-6491 | Online: 958 | Redakcia

motoride.sk :: Články | Videá | Tipy | Foto | Klub | Inzercia | Firmy | Fórum | Kalendár

Sumoto Brno

Anketa:

Mal by sa podľa teba Dakar vrátiť do Afriky?

Spolu odpovedi: 250
Áno, to sú terény kam patrí: 68% (169)
Nie, južná amerika je super: 32% (81)

Pre vás:

Povinné zmluvné poistenie - vyber si najlepšiu cenu!

Hodnotenie: (6 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (13)  [Verzia pre tlač] Tlač

Navigačná technika na XL rally Fiľakovské Kľačany so zľavou od Touratech SK

pošli na vybrali.sme.sk

Pridané: 22.10.2015 Autor: Landal
Čitatelia: 3751 [Technika - Elektrika]

Aj druhý ročník kľačianskej orientačnej rally bude hobby pretek. Bude možné ho absolvovať bez špeciálnej techniky, napríklad s itinerárom nalepeným na nádrži a s palubným počítadlom kilometrov. Je však nepochybné, že pocit z orientačnej rally je oveľa lepší s rally technikou. A jej základnými prvkami sú roadbook a tripmaster.

Viacerí z Vás budú pred nadchádzajúcou sezónou zvažovať, aký darček si „vymodlikať“ cez zimu. Touratech SK sa rozhodol podporiť XL Rally Fiľakovské Kľačany 2016 špeciálnou ponukou pre registrovaných jazdcov.

Kľačany style evo1
Kľačany style evo1

Tento článok zverejňujem ešte pre spustením registrácie, aby prípadní záujemcovia neskôr nenadávali. Registrácia na pretek bude spustená začiatkom decembra.

Každý pretekár zaregistrovaný na pretek do 31.01.2016 získa nárok na kúpu produktov podľa zoznamu za uvedené zľavnené ceny, ak uskutoční objednávku do 28.02.2016. Každý pretekár má nárok na 1 ks zo samostatných produktov, alebo 1 ks rally set.

Všetky produkty sú štandardne skladom na centrálnom sklade v Nemecku a lehota dodania by nemala presiahnuť 14 dní. Poďme teda k technike.

Touratech Roadbook
Touratech Roadbook

Roadbook od Touratech vyniká kompaktnosťou a nízkou váhou. To bol dôvod, pre ktorý som si ho pred rokmi sám obstaral. Katalógová cena je 306,- Eur, po zľave 250,- Eur.

Touratech IMO 100R50rallye
Touratech IMO 100R50rallye

Tripmaster od Touratech nesie označenie IMO a ovláda sa priamo na „krabičke“ alebo samostatným trojtlačítkovým ovládačom. Kupovať na rally IMO bez diaľkového ovládača nemá logiku, preto budem uvádzať cenu spolu za IMO+ovládač. Katalógová cena 507,- Eur, po zľave 430,- Eur.

Touratech Rally set
Touratech Rally set

Rally set obsahuje roadbook, IMO a namiesto trojtlačítkového ovládača pätlačítkový, ktorým sa ovláda zároveň IMO aj roadbook. Katalógová cena setu 793,- Eur, po zľave 680,- Eur.

Ak budete mať záujem využiť uvedené zľavy, stačí pri objednávke uviesť poznámku XL rally. Predajca si sám overí u organizátora preteku splnenie podmienok.

Rally zdar!

Pridané: 22.10.2015 Autor: Landal pošli na vybrali.sme.sk

Súvisiace články:

Ďalšie články tohto autora:

Hodnotenie: (6 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (13)  [Verzia pre tlač] Tlač
Advertisement

Galéria ku článku:

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria