Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Dobre

ISSN 1336-6491 | Online: 733 | Redakcia

motoride.sk :: Články | Videá | Tipy | Foto | Klub | Inzercia | Firmy | Fórum | Kalendár

Anketa:

Ako na núdzové brzdenie v krízovej situácii?

Spolu odpovedi: 1713
Intenzívne brzdím oboma brzdami: 60% (1022)
Brzdím iba prednou brzdou aby som nedostal šmyk: 40% (691)

Pre vás:

Povinné zmluvné poistenie - vyber si najlepšiu cenu!

Diskusia Diskusia k článku (171)  [Verzia pre tlač] Tlač

Aké bude 4. stretnutie MotoRide-ákov?

pošli na vybrali.sme.sk

Pridané: 07.04.2005 Autor: Peter Fischer
Čitatelia: 11087 [Mototuristika - Európa - Moto-akcia]

V poradí štvrté stretnutie priaznivcov tohto servera sa neuskutoční na domácej pôde, ale vo východných Čechách. Z toho sa dá vytušiť mototuristický zámer tejto akcie...

Počas víkendu 19. – 21.8. sa našou malou základňou stane kemp Hluboký v mestečku Holice, ktoré leží asi 20 km juhovýchode od Hradca Králové (orientačne 250 km z BA, 260 zo ZA a 520 z KE).

Okolie ponúka k videniu viac než sa dá stihnúť za jeden víkend a tak sobotný výjazd do Orlických hôr bude určite celodenná a vyčerpávajúca záležitosť. V pláne máme navštíviť Africké múzeum Dr. Emila Holuba, drevený pohyblivý betlehém v Třebechoviciach a delostreleckú pevnosť Dobrošov, zachovanú z čias druhej svetovej vojny. Medzitým samozrejme spáchame obed a ak bude čas, tak uvidíme aj vodnú nádrž Rozkoš a zámok v Častoloviciach aj s priľahlou minizoo. Turistov určite poteší, že možno nás príde pozrieť český (pôvodom slovinský) veľkocestovateľ Igor Brezovar.
Bližšie informácie doplníme, keď budú isté a aktuálne.

 Pechotný veliteľský zrub N-S 72 Můstek, časť delostreleckej pevnosti Dobrošov
Pechotný veliteľský zrub N-S 72 Můstek, časť delostreleckej pevnosti Dobrošov

Pre nováčikov a zábudlivcov ešte tri linky k predošlým ročníkom:

Vzhľadom na mototuristické zameranie tejto akcie chceme upozorniť, že tu nenájdeš žiadne zrazové súťaže, striptíz ani podobné veci. Nocľah (3-5 lôžkové chatky, dvojlôžkové sudy aj stany) bude potrebné rezervovať si vopred.

Tešíme sa na tvoju účasť.

Pridané: 07.04.2005 Autor: Peter Fischer pošli na vybrali.sme.sk

Súvisiace články:

Ďalšie články tohto autora:

Diskusia Diskusia k článku (171)  [Verzia pre tlač] Tlač

Moto Morini

Tričko Motoride.sk

Tričko a šiltovka pre všetkých priaznivcov servera MotoRide...
Zasielanie tovaru obnovené!

Tričko

Šiltovka motoride.sk.
Šiltovka

Vtip

Pridal: hruso25
Přijde voják do cizinecké legie v poušti. Jeho nadřízený ho tam provádí a říká: "Tady je jídelna, tady jíme a tady je společenská místnost, sem se chodíme dívat na televizi." A voják se ptá: "A jak je to tady se ženskejma, máte tu nějaký?" "No, ženský tu nejsou, ale od toho máme tamhle v ohradě velbloudici." "Fuj, to nikdy!" A tak žije voják v poušti, je tam měsíc, dva měsíce a už je pořádně nadrženej a tak jde za velitelem, jestli by mu nepůjčil klíč od tý ohrady s tou velbloudicí. Tak tam jde a za hodinu přijde pořádně pokopanej a pokousanej a ptá se velitele: "To mi řekněte, jak to s tou velbloudicí děláte?" "No, sednem na ni a jedem za ženskejma do města."

Ďalšie vtipy »