Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Dobre

ISSN 1336-6491 | Online: 525 | Redakcia

motoride.sk :: Články | Videá | Tipy | Foto | Klub | Inzercia | Firmy | Fórum | Kalendár

Anketa:

Ako na núdzové brzdenie v krízovej situácii?

Spolu odpovedi: 1437
Intenzívne brzdím oboma brzdami: 60% (856)
Brzdím iba prednou brzdou aby som nedostal šmyk: 40% (581)

Pre vás:

Povinné zmluvné poistenie - vyber si najlepšiu cenu!

Diskusia Diskusia k článku (15)  [Verzia pre tlač] Tlač

3. Stretnutie MotoRide-ákov

pošli na vybrali.sme.sk

Pridané: 23.07.2004 Autor: Tomáš Hajduch - Awia
Čitatelia: 19464 [Mototuristika - Východné Slovensko - Moto-akcia]

Tak a je tu čas na ďalšie stretnutie všetkých priaznivcov servera motoride.sk. Tentoraz sa miesto stretnutia na žiadosť niektorých z Vás posúva mierne na východ. Takže sa uvidíme v Dolnej Strehovej...

Po prvom ročníku, ktorý sme zorganizovali spolu s Pantherákmi v Rajeckých Tepliciach a druhom ročníku s podporou Pantera na Počúvadle, sme tento rok vybrali tip od Rejdia a to kemp v Dolnej Strehovej.

Samozrejme pokračujeme v tradícii malého nenáročného víkendového stretnutia, ktorého hlavným cieľom je pojazdiť na motorkách ďalší kút našej krajiny. Tí čo sa už zúčastnili niektorého z predchádzajúcich stretnutí vedia o čo ide. Vy ostatní si radšej prečítajte články o oboch akciách:

Termín:

13. až 15. 8. 2004

Miesto:

Autokemping Dolná Strehová. Pozrite mapu v galérii k tomuto článku.

Obec Dolná Strehová leží v severnej časti Ipeľskej kotliny. Obec je pre široké okolie známa termálnymi prameňmi a kúpaliskom, ktoré má dennú kapacitu až 3000 rekreantov. Termálne kúpalisko sa rozkladá na ploche 6 ha a teplota vody termálnych prameňov je 36 stupňov. Päť bazénov (športový, rekreačný, sedací a dva detské) ponúka letné radosti dovolenkárom už od skorého leta. Kúpalisko je otvorené denne od 8,00 do 20,00 hod.

 Termálne kúpalisko
Termálne kúpalisko

Ubytovanie:

Ubytovacie kapacity sú dobré, nachádzajú sa tu chatky, UNIMO-bunky, turistická ubytovňa PRAMEŇ, kemp. V areáli kúpaliska sú vybudované stravovacie zariadenia. Samozrejme ostáva podmienka z predchádzajúcich ročníkov, a to, že akcia musí prebehnúť v rámci slušnosti, takže dodržiavanie nočného kľudu a žiadne nočné strieľanie do výfukov a podobne.

Čo sa týka kempovania s majiteľom kempu je dohodnutá rezervácia súvislej plochy, aby sme mali stany pokope. Tí čo majú záujem o ubytovanie v chatkách, alebo v ubytovni PRAMEŇ by si mali svoje miesto čím skôr rezervovať. Luky dohodol super cenu ubytovania 150Sk/osoba/deň vrátane kúpania do 20:00.

Ceny ubytovania:

2 lôžková izba v ubytovni – 400Sk/deň
4 lôžková izba v ubytovni – 750Sk/deň
Zrubová chata – 950Sk/deň
Bunka – 600Sk/deň
Osoba v stane – 30Sk/deň
Stan – 40Sk/deň
Kúpanie – 45 Sk/deň
Parkovanie motorka – 10 Sk/deň

Rezervácie ubytovania:

p. Drozdová tel.: 047/4897211

Predbežný program:

13.8 - Individuálny príchod na stretnutie ubytovanie a voľná zábava
14.8 – Celodenný výlet do okolia. Každý účastník dostane itinerár navrhnutej trasy aj s predpokladaným časovým plánom. Na trase bude niekoľko zastávok pri zaujímavých atrakciách.
15.8 – Odchod na Honda Bike Day 4, akciu, ktorá by sa mala konať na letisku v Dolnom Hričove. Súčasťou akcie by mal byť aj šprint a súťaž o kaskadéra roka. Po akcii sa rozlúčime a poberieme sa každý svojim smerom ...

Výjazd

Čiže nejde o žiaden zraz, ale o stretnutie. Hlavným programom je jazdenie na moto v sobotu a večerná voľná zábava. Táto akcia je maximálne otvorená a preto nepotrebujete žiadne prihlášky, takisto neplatíte žiadne vstupné, len náklady na ubytovanie, stravu benzín a podobne... Predsa len by sme chceli vedieť aspoň približne aká bude účasť, preto ak máte záujem sa tejto akcie zúčastniť dajte nám o tom vedieť:

Prihlasovací formulár:

Pozn.: Ubytovanie si rezervuje každý účastník individuálne.

Pridané: 23.07.2004 Autor: Tomáš Hajduch - Awia pošli na vybrali.sme.sk

Súvisiace články:

Ďalšie články tohto autora:

Diskusia Diskusia k článku (15)  [Verzia pre tlač] Tlač

Body a Trasy v tomto článku:

Galéria ku článku:

Galéria

UM motorcycles

Suzuki V-strom 1050 2020

Tričko Motoride.sk

Tričko a šiltovka pre všetkých priaznivcov servera MotoRide...
Zasielanie tovaru obnovené!

Tričko

Šiltovka motoride.sk.
Šiltovka

Vtip

Pridal: Jeff
Smutný východniar píše z ďalekého Chomutova pismo frajerke:
Pisala ši, že napišeš a nepišeš. Ta čom pišeš, že napišeš, kedz nepišeš. Ta kedz pišeš, že napišeš, ta napiš a nepiš, že napišeš a nepišeš!

Ďalšie vtipy »