Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Dobre

ISSN 1336-6491 | Online: 1178 | Redakcia

motoride.sk :: Články | Videá | Tipy | Foto | Klub | Inzercia | Firmy | Fórum | Kalendár

Motozem.sk

Anketa:

Ako na núdzové brzdenie v krízovej situácii?

Spolu odpovedi: 16128
Intenzívne brzdím oboma brzdami: 56% (9098)
Brzdím iba prednou brzdou aby som nedostal šmyk: 44% (7030)
Hodnotenie: (18 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (100)  [Verzia pre tlač] Tlač

Ukončenie sezóny v Trnave sa nekoná!

 Zdieľať

Pridané: 06.10.2007 Autor: campa
Čitatelia: 7140 [Novinky - Oznam]

Pozor, každoročná akcia zvaná Ukončenie sezóny sa tento rok v Trnave neuskutoční.

A dôvod? Len ten najlepší. Na staronovej ploche pre vás staviame ďalšie predajne a spoločnosť Bikerscentrum vie, že nedokáže pre stavebné práce v našom centre tak pripraviť plnohodnotné ukončenie sezóny.

Keďže nechceme byť nič dlžní, energiu ktorú ušetríme, investujeme do otvorenia novej sezóny 2008. Okrem skvelej veľkolepej otváracej akcie nového Bikerscentra zažijete aj napríklad koncert Desmodu, ale bude toho viac a necháme si to ako prekvapenie na budúci rok.

V tomto a novom roku sa na vás teší tím motorkárov Bikerscentra Trnava.

Pridané: 06.10.2007 Autor: campa Zdieľať

Ďalšie články tohto autora:

Hodnotenie: (18 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (100)  [Verzia pre tlač] Tlač
Advertisement

HD-11-2023-side

Tričko Motoride.sk

Tričko a šiltovka pre všetkých priaznivcov servera MotoRide...
Zasielanie tovaru obnovené!

Tričko

Šiltovka motoride.sk.
Šiltovka

Vtip

Pridal:
Pidze za otcom 5-ročny syn a pyta še, čo je politika. -Jak by som ci to vyšvetlil.,- rozdumuje ocec. "Popač synu, to je jak u nas doma: Ja som kapitalizmus, ja zarabiam peneži a nošim jich domu. Mamka, to je vlada.Tota mi peneži zobere, daco sebe a co ostane ,rozdzeli podľa vlastnoho uvažeňa. Naša služka, to je robotnicka trieda.Tota robi a my ju placime. Dzedko, to s odbory. Ten dava pozor, žeby robotnicka trieda nebola vykorisťovana. Ty sam si ľud. Pre tebe to šicko šicke robime A tvujj maly braček, tak to je naša spoločna buducnojsc. Rozumeš tomu?" Chlapčik še dluho zaduma a potom hutori: "zateľ ište neznam. Necham sebe to cez noc pejsc cez hlavu." V noci še prebudzi pre zapach, zatože joho maly bracik še pokakal. Zajdze teda do izby rodičoch.Tam špi len matka a neda še zobudzic.Chlapec idze potom do izby služky a tam vidzi otca, jak sebe so služku akurat paradne uživa. Ani jeden sebe malej postavičky nevšimne. Chlapček še smutne otoči a za rohom vidzi dzedka, jak so zaujmom sleduje cez oblak oca so služku.Ani dzedko sebe ho nevšimne.Chlapček še rozplače a idze sebe lehnuc. Rano še ho ocec pyta: "Ta už znaš, čo je to tota politika?" Chlapec mu smutne odpoveda:"Už to znam, ale je to kus inšak, jak ši mi to včera vyšvetľoval" "A jak je to ,vyšvetli mi to prošim ce?" "No, kapitalizmus zneuživa robotnicku triedu. Odbory še tomu nečinne prižiraju, zatieľ , co vlada tvardo špi. Ľud je šickym ukradnuty a naša spoločna buducnosc leži v sračkoch!"

Ďalšie vtipy »