Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Dobre

ISSN 1336-6491 | Online: 1000 | Redakcia

motoride.sk :: Články | Videá | Tipy | Foto | Klub | Inzercia | Firmy | Fórum | Kalendár

Motozem.sk

Anketa:

Ako na núdzové brzdenie v krízovej situácii?

Spolu odpovedi: 7803
Intenzívne brzdím oboma brzdami: 59% (4603)
Brzdím iba prednou brzdou aby som nedostal šmyk: 41% (3200)
Hodnotenie: (11 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (13)  [Verzia pre tlač] Tlač

Projekt 67 Miriam Závacká - záver sezóny 2012

 Zdieľať

Pridané: 15.12.2012 Autor: Mirka67
Čitatelia: 4784 [Šport - Motocross]

Sezóna 2012 nám skončila, počasie sa postaralo o to, že dostať sa na motorku v našich zemepisných šírkach intenzívnejšie bude veľmi ťažké.

Pochádzam totiž z Popradu, kde už teploty v noci sú niekoľko stupňov pod nulou a vravieva sa, že máme iba dve ročné obdobia – Zimu a Strašnú Zimu, pričom pomaly, ale isto už prišlo práve to druhé. Preto sa v dnešných dňoch pripravujem práve na tú „Strašnú Zimu“. Nemyslite si, že teraz budem leňošiť a nič nerobiť, práve naopak, čaká ma zimná kondičná príprava v posilňovni, ktorú absolvujem už tradične každú zimu. Posilňovanie ma veľmi baví  takže to pre mňa bude určite príjemné a hlavne si uvedomujem, že je to lepšie pre mňa a moju výdrž. 

Sezóna 2012 pre mňa bola určite výnimočná. Okrem bežného jazdenia na tréningoch a závodoch a opätovnej účasti na WMX v Šenkviciach som absolvovala aj sústredenie v Senici, ktoré pre mňa osobne bolo asi najdôležitejšou udalosťou sezóny, no najmä sa táto sezóna niesla v znamení predstavenia mňa a môjho jazdenia verejnosti ako tu, na motoride, tak aj v iných médiách. Mojou osobnou novinkou tohto mesiaca je aj úspešné zvládnutie skúšok na vodičský preukaz na auto, čo si myslím že bude mať počas nasledujúcej sezóny pre mňa veľa výhod. Budem tak môcť ísť viac trénovať, aj v čase keď môj tatík bude v robote. Počas zimy sa budem samozrejme pripravovať aj na maturitu, ktorá ma neobíde tento školský rok a ak sa podarí, budúci rok by som rada išla študovať na niektorú vysokú školu.

Ale to už sme trochu odbočili, takže späť k motocrossu. Cez zimu moju Hanku čaká väčšia údržba, aj keď zatiaľ neviem presne napísať v akom rozsahu, ale určite to budú ložiská v kolesách, reťazový kit,  čo sa týka motora určite ventily, piestna sada, hlava valca, kľuka a určite veľa ďalších súčiastok.

Na záver tohto krátkeho zhrnutia mojej sezóny chcem poďakovať najmä všetkým svojim sponzorom za to, že ma počas sezóny podržali a dodali mi veľa dôležitých veci ako pre mňa, tak aj pre moju Hanku, aby to na trati aj nejako vyzeralo. Hlavne sa jedná o gumy, oleje, oblečenie, plasty, polepy, súčiastky do motora a našli sa aj takí, ktorí ma podporili finančne aj napriek tejto ťažkej dobe, čo si veľmi vážim. Samozrejme som veľmi vďačná aj za priestor v médiách, najmä tu na motoride a už teraz vám všetkým môžem sľúbiť, že ako zo zimnej kondičnej prípravy, tak aj počas nasledujúcej sezóny vás budem pravidelne informovať o mojich úspechoch a jej priebehu.

Teším sa na ďalšiu sezonu. :)

Mirka

Pridané: 15.12.2012 Autor: Mirka67 Zdieľať

Súvisiace články:

Ďalšie články tohto autora:

Hodnotenie: (11 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (13)  [Verzia pre tlač] Tlač

Galéria ku článku:

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria