Anketa:
SYM prináša trojicu nových skútrov na sezónu 2015
ZdieľaťPridané: 18.09.2014 Autor: Redakcia Motoride.sk
Čitatelia: 13461 [Novinky - Predstavujeme]
Značka SYM, známa najmä širokou ponukou skútrov, ju rozšírila o 3 nové modely v aktuálne najpredávanejšej kubatúre 125 cc. Keďže ide o 3 celkom odlišné skútre, určite si v nich každý niečo nájde.
Seriál článkov - Novinky 2015:
Predchádzajúci | Seriál článkov: Novinky 2015 | Nasledujúci
SYM CROX 125
Prvou z noviniek je SYM CROX 125 – úplne nový dizajn nadchne nielen offroadových fanatikov. Zaujme najmä vďaka dvom predným guľatým svetlám. SYM do každého nového modelu integruje LED denné svietenie a nechýba preto ani tu. Nekryté riaditko, chrániče na ruky, veľký predný brzdový kotúč, offroadové pneumatiky, to všetko sú prvky, ktoré umocňujú agresivitu celkového vzhľadu skútra.
Samozrejme nechýba úložný priestor pod sedadlom. Prístrojovka poskytuje základné údaje doplnené o otáčky motora a navyše je možné vybrať si zo 16 rôznych farieb podsvietenia displeja. CROX je dostupný vo farbách červená, biela a modrá a tiež vo verzii s cestnými pneumatikami.
SYM FIDDLE III 125:
![]() |
SYM FIDDLE III 125 je pokračovateľom úspešnej série. Dizajn je v obľúbenom štýle retro, s niekoľkými chromovými doplnkami. Oživením skútra je LED denné svietenie zabudované v predných smerovkách. FIDDLE III 125 dostal úplne nový motor so zvýšeným výkonom 7,3 kW a zníženou spotrebou. Poteší aj väčšia palivová nádrž, ktorá v kombinácii s úspornejšou prevádzkou zabezpečí dlhší dojazd.
Skúter má dva uzamykateľné odkladacie priestory – pod sedadlom a pred nohami. FIDDLE III je dostupný v kombináciách farieb modrá/biela a čierna/zlatá.
SYM SYMPHONY SR 125
SYM SYMPHONY SR 125 je dizajnovo odvodený od JET4. SYMPHONY SR je vybavený 16-kami diskami, ktoré sú vhodné najmä do mestskej premávky a na nekvalitné cesty. Dlhé sedadlo poskytuje dostatok priestoru pre jazdca aj spolujazdca. Dva úložné priestory spolu s rovnou podlahou zvyšujú jeho užitočnosť na každodenné používanie. O bezpečnosť sa starajú dve kotúčové brzdy, vpredu s priemerom 226 mm.
Vzduchom chladený motor, rovnaký aký používa CROX 125 poskytuje dostatočný výkon 6,5 kW. SYMPHONY SR 125 je dostupný vo farbách biela a šedá matná. Na rok 2015 je pripravená verzia s motorom so zvýšeným výkonom 7,3 kW.
Pridané: 18.09.2014 Autor: Redakcia Motoride.sk Zdieľať
Seriál článkov - Novinky 2015:
Predchádzajúci | Seriál článkov: Novinky 2015 | Nasledujúci
Súvisiace články:
- Radosť z jazdy v meste aj na okreskách - Sym Joyride Evo 125 2013 - eNeM
- Honda Forza 125 2015 - matox
- Novinky 2015: Yamaha NMAX 125 - zeON
- Yamaha NMAX 125 - každodenný život je súčasťou balenia (porovnanie s Hondou PCX) - datadive
- Video: Vyskúšali sme nové Vespy 125 a 150 s novou trojventilovou v uliciach Ríma - Awia
- Silný mestský predátor - Honda Forza 125 (2023) vo verzii Special edition - Muli
- Test novinky Piaggio Medley 125 S 2016 - Ifk0
- Inovované Piaggio Liberty - nový štýl aj technológie - Redakcia
- Štýlový skúter Honda SH MODE 125 - zeON
- Yamaha D´elight - štýlový skúter v kategórii do 125 ccm - zeON
Ďalšie články tohto autora:
- Dámy a páni, prichádza tak trochu iný Harley - CVO Road Glide RR
- Dunlop predstavuje inovované hyperšportové SportSmart MK4
- Nové Piaggio Beverly 310 (2025)
- Fotoreport: Výstava Motocykel 2025, Incheba Bratislava
- Fotoreport: výstava Motocykl 2025, Praha
- Inovované Piaggio Liberty - nový štýl aj technológie
- Dax, Monkey a Super Cub C125 dostávajú nové farby, príslušenstvo pre rok 2025 + rozhovor s konštruktérom
- Harley-Davidson predstavil novinky 2025: Street Glide Ultra, cestnejšiu Pan America 1250 ST a šesť inovovaných cruiserov
- Indian rozširuje rad Chief a prináša úplne nový motor PowerPlus 112
- Customs of Slovakia 2025 – 15. výročie 13.-16. marec 2025 Incheba Bratislava
- ... zobraz všetky články od tohto autora