Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Dobre

ISSN 1336-6491 | Online: 525 | Redakcia

motoride.sk :: Články | Videá | Tipy | Foto | Klub | Inzercia | Firmy | Fórum | Kalendár

VR46 - motosvet.sk

Anketa:

Tvoja prvá motorka bola:

Pre vás:

Povinné zmluvné poistenie - vyber si najlepšiu cenu!

Hodnotenie: (5 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (23)  [Verzia pre tlač] Tlač

Unikli fotky inovovaného BMW F800GS 2018

pošli na vybrali.sme.sk

Pridané: 20.04.2017 Autor: Peter Herghott Fischer
Čitatelia: 4894 [Novinky - Oznam]

Na svetlo sveta prenikli fotky, na ktorých je inovované "malé" GS. Z nich je dosť jasné, že nejde len o kozmetické zmeny, ale väčšie konštrukčné zásahy.

Unikli fotky inovovaného BMW F800GS
Unikli fotky inovovaného BMW F800GS

Najmarkantnejšími zmenami sú, že výfuk a reťaz si vymenili strany - výfuk bude napravo a reťaz naľavo, tak je to užívateľsky vhodnejšie. Aj nádrž sa premiestnila na svoje tradičné miesto, teda už nebude pod sedlom.

Z fotiek sa dá vyčítať, aj keď s istými ťažkosťami, že kartre motora sú tiež upravené. Keďže sa už menila vývodová strana a výfuk, je pravdepodobné, že aj vo vnútri prebehli určité zmeny - možno nárast objemu a podobne. Celkom dobre viditeľné sú však vypletané kolesá, ktoré by podľa všetkého mali byť po novom bezdušové.

Zaujímavé je, že na fotkách je vedľa tejto tajnej novinky aktuálne F800GS Adventure, čo dovoľuje priame porovnanie rozmerov. Je úplne jasné, že nové malé GS bude útlejšie. Má aj novú prístrojovku a bohatšie ovládače, ktoré môžu znamenať viac elektronických funkcií.

Konkrétny motocykel na fotkách je prepchatý fabrickou telemetriou. Pri radičke je vidieť aj quickshifter - ak nie je náhodou iba súčasťou tejto telemetrie, je možné, že sa ho dočkáme aj v sériovej podobe. Predpokladáme, že tá bude predstavená na niektorej z jesenných veľkých výstav.

Zdroj: morebikes.co.uk.

Unikli fotky inovovaného BMW F800GS
Vľavo tajná novinka, vpravo aktuálne F800GS Adventure

Pridané: 20.04.2017 Autor: Peter Herghott Fischer pošli na vybrali.sme.sk

Súvisiace články:

Ďalšie články tohto autora:

Hodnotenie: (5 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (23)  [Verzia pre tlač] Tlač

Galéria ku článku:

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Letná akcia v Bikers Centre

Vyhraj Harley-Davidson Iron 883 za jedinú esemesku!

Nové moto videá:

Tričko Motoride.sk

Tričko a šiltovka pre všetkých priaznivcov servera MotoRide...
Zasielanie tovaru obnovené!

Tričko

Šiltovka motoride.sk.
Šiltovka

Vtip

Pridal: FesterNZ
Traja kamaráti vylovia zlatú rybku. Ako to tak býva, každý dostane tri želania:
Prvý hneď vyhŕkne: "Chcel by som miliardu euro!". V sekunde mu zapípa mobil a na účte v banke má miliardu euro, tridsaťpäť centov.
Druhý sa zamyslí a povie: "Chcel by som byť najbohatší človek na svete!". Bums, v ruke drží certifikát o tom, že jeho netto hodnota je niekoľko sto miliárd eur.
Tretí sa uškrnie a hovorí: "Ja by som chcel, aby sa moja ľavá ruka vkuse točila dozadu." Rybka sa začuduje, ale okej, ruka sa mu krúti dokola.
"Počúvam druhé želania", hovorí rybka.
"Chcem mať za ženu tú najväčšiu šupu na svete!". Tak sa aj stane, zrazu je okolo neho omotaná strašná buchta a zamilovane na neho pozerá.
Druhý premýšľa a hovorí: "Chcel by som byť tak charizmatický a šarmantný, aby ma chcela každá žena na svete." . Tak je. Prvého žena sa v momente otočí na neho a žmurkne.
Tretí sa potmehúdsky usmieva a hovorí: "Chcem, aby moja pravá ruka vkuse rotovala dopredu!" Rybka si poškrabe plutvičkou hlavu, ale budiž, týpkovi sa točia ruky jak ventilátor.
Rybka prehovorí: "Dobre si to rozmyslite, toto je vaše posledné želanie!"
Prvý si pošrkiabe bradu a hovorí: "Chcem mať železnú imunitu, nikdy nič zlomené a byť úplne zdravý do konca života". Bum, jeho jebáky zmizli, skolióza nikde, zahodí okuliare a vybavené.
Druhý: "Chcel by som naveky mať 29 rokov, aby som nezostarol ani deň!"
Tretí sa udrbáva a hovorí: "Chcel by som, aby sa mi furt kyvkala hlava dopredu-dozadu jak retardovanému ďatľovi!".
Rybka už ani nepremýšľa a splní mu to, zatočí sa a zmizne.
Po rokoch sa všetci traja stretnú a referujú si, ako sa im žije.
Prvý neskrýva nadšenie: "Chalani, som zahojený na X generácií dopredu, vrátane najširšej rodiny. Doteraz som ani nezakašlal a tuto Ivana je v posteli jedna nenásytná štetka!!!"
Druhý pokýve hlavou: "Ja som založil niekoľko desiatok charít a ani sa to neodrazilo na mojich peniazoch. Pomáham svetu a som aj tak najbohatší široko ďaleko, plus ma ľudia lúbia. A hej, Ivana je celkom šupa v posteli, môžem potvrdiť..."
Obaja pozrú na tretieho, ktorý vchádza do miestnosti, kýve rukami jak ringišpíl a mykajúc hlavou hovorí:
"Chalani, ja som to asi dojebal... "

Ďalšie vtipy »