Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Dobre

ISSN 1336-6491 | Online: 1244 | Redakcia

motoride.sk :: Články | Videá | Tipy | Foto | Klub | Inzercia | Firmy | Fórum | Kalendár

Motozem.sk

Anketa:

Ako na núdzové brzdenie v krízovej situácii?

Spolu odpovedi: 15553
Intenzívne brzdím oboma brzdami: 56% (8747)
Brzdím iba prednou brzdou aby som nedostal šmyk: 44% (6806)
Hodnotenie: (3 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (6)  [Verzia pre tlač] Tlač

Spoločnosť Faber Moto získava výhradnú distribúciu motocyklov Piaggio Group na Slovensku

 Zdieľať

Pridané: 10.03.2021 Autor: Redakcia Motoride.sk
Čitatelia: 8117 [Novinky - Oznam]

Do skupiny Piaggio Group patria značky Piaggio, Vespa, Aprilia a Moto Guzzi. Od tohto roka ich exkluzívnu distribúciu na Slovensku získava spoločnosť Faber Moto SK.

Piaggio Group sa rozhodla zveriť exkluzívnu distribúciu svojich motocyklov, medzi ktoré patrí aj veľmi obľúbená Vespa, spoločnosti Faber Moto SK, historicky spätou so slávnou československou motocyklovou značkou JAWA.

„Mám veľkú radosť, že naša rodinná firma Faber získala dôveru pre distribúciu talianskych motoriek spoločnosti Piaggio Group na Slovensku a nadväzuje tak na svoje začiatky, kedy bola spätá so slávnou československou motocyklovou značkou JAWA v päťdesiatych rokoch minulého storočia. Ako výhradný dovozca vstupujeme na slovenský trh, aby sme fanúšikom jednej stopy ponúkli široký sortiment kvalitných motocyklov legendárnych talianskych značiek,” hovorí Josef Faber, riaditeľ spoločnosti Faber Moto.

Aktuálne rozširujeme a skvalitňujeme súčasnú sieť autorizovaných predajcov nami zastupovaných značiek Piaggio, Vespa, Aprilia, Moto Guzzi, aby sme mohli našim zákazníkom poskytovať najvyššiu úroveň predajných a popredajných služieb,” dodáva Adam Žert, Country manager Faber Moto SK.

Spoločnosť Faber je jednotkou na rakúskom trhu s takmer 30-percentným trhovým podielom a je hrdým partnerom Piaggio už od roku 1964. Po vstupe na český trh v roku 2017 firma takmer zdvojnásobila nárast predaja, a to zo 770 kusov v prvom roku na 1268 predaných motocyklov v roku 2020. Za úspechom spoločnosti stojí profesionálny prístup k zákazníkom, partnerský vzťah k zamestnancom a výhody z obchodných synergií, ktoré zákazníci pocítia v lepšej skladovej dostupnosti motocyklov, náhradných dielov a príslušenstva. Momentálne sa spoločnosť Faber zameriava na rýchle vybudovanie partnerskej dílerskej siete tak, aby do konca februára bola schopná dodať motocykle k zákazníkom. Prípadní záujemcovia sa môžu obrátiť e-mailom na Adama Žerta: a.zert@faber-moto.cz

Bližšie informácie na: www.faber-moto.sk

Aprília Tuono 660 2021

O Faber moto

Táto rodinná firma bola založená v roku 1948, Josefom Faberom prevzatím rakúskeho výhradného zastúpenia českej značky Jawa. Nastavuje trendy v oblasti prímestskej i rekreačnej mobility. Bola historicky prvým rakúskym dovozcom japonských výrobkov, vďaka exkluzívnej zmluvy so spoločnosťou Honda. Od 1964 Faber prebral výhradný dovoz tradičných talianskych jednostopových vozidiel značiek Piaggio, Vespa a Gilera. Tým položil základy pre úspešný obchodný vzťah, ktorý postupne expandoval do Čiech a aktuálne aj na Slovensko.

O Piaggio Group

Piaggio Group bola založená v roku 1884, je najväčším európskym výrobcom skútrov a motocyklov a jedným zo svetových lídrov v tomto odbore. Má 3 divízie a do jej portfólia patria aj dvojkolesové vozidlá, skútre a motocykle s objemom od 50 cm3 do 1 400 cm3. V roku 2019 sa predalo 399 600 vozidiel. Medzi koncernové značky patria: Piaggio (s modelmi skútrov Liberty, Beverly, Medley, MP3), Vespa, Aprilia (ktorá súťaží v Majstrovstvách MotoGP s tímom Aprilia Racing), Moto Guzzi, Gilera a Derbi. Zaoberá sa aj ľahkými úžitkovými vozidlami, ako aj svojou robotickou divíziou.

Moto Guzzi V7 Special 2021
Moto Guzzi V7 Special 2021

Pridané: 10.03.2021 Autor: Redakcia Motoride.sk Zdieľať

Súvisiace články:

Ďalšie články tohto autora:

Hodnotenie: (3 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (6)  [Verzia pre tlač] Tlač
Advertisement

Galéria ku článku:

Galéria

Galéria

HD-11-2023-side

Tričko Motoride.sk

Tričko a šiltovka pre všetkých priaznivcov servera MotoRide...
Zasielanie tovaru obnovené!

Tričko

Šiltovka motoride.sk.
Šiltovka

Vtip

Pridal:
Pidze za otcom 5-ročny syn a pyta še, čo je politika. -Jak by som ci to vyšvetlil.,- rozdumuje ocec. "Popač synu, to je jak u nas doma: Ja som kapitalizmus, ja zarabiam peneži a nošim jich domu. Mamka, to je vlada.Tota mi peneži zobere, daco sebe a co ostane ,rozdzeli podľa vlastnoho uvažeňa. Naša služka, to je robotnicka trieda.Tota robi a my ju placime. Dzedko, to s odbory. Ten dava pozor, žeby robotnicka trieda nebola vykorisťovana. Ty sam si ľud. Pre tebe to šicko šicke robime A tvujj maly braček, tak to je naša spoločna buducnojsc. Rozumeš tomu?" Chlapčik še dluho zaduma a potom hutori: "zateľ ište neznam. Necham sebe to cez noc pejsc cez hlavu." V noci še prebudzi pre zapach, zatože joho maly bracik še pokakal. Zajdze teda do izby rodičoch.Tam špi len matka a neda še zobudzic.Chlapec idze potom do izby služky a tam vidzi otca, jak sebe so služku akurat paradne uživa. Ani jeden sebe malej postavičky nevšimne. Chlapček še smutne otoči a za rohom vidzi dzedka, jak so zaujmom sleduje cez oblak oca so služku.Ani dzedko sebe ho nevšimne.Chlapček še rozplače a idze sebe lehnuc. Rano še ho ocec pyta: "Ta už znaš, čo je to tota politika?" Chlapec mu smutne odpoveda:"Už to znam, ale je to kus inšak, jak ši mi to včera vyšvetľoval" "A jak je to ,vyšvetli mi to prošim ce?" "No, kapitalizmus zneuživa robotnicku triedu. Odbory še tomu nečinne prižiraju, zatieľ , co vlada tvardo špi. Ľud je šickym ukradnuty a naša spoločna buducnosc leži v sračkoch!"

Ďalšie vtipy »