Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Dobre

ISSN 1336-6491 | Online: 1279 | Redakcia

motoride.sk :: Články | Videá | Tipy | Foto | Klub | Inzercia | Firmy | Fórum | Kalendár

Motozem.sk

Anketa:

Ako na núdzové brzdenie v krízovej situácii?

Spolu odpovedi: 15136
Intenzívne brzdím oboma brzdami: 56% (8489)
Brzdím iba prednou brzdou aby som nedostal šmyk: 44% (6647)
Diskusia Diskusia k článku (0)  [Verzia pre tlač] Tlač

Harley-Davidson® European Bike Week® znova ožil v roku 2021

 Zdieľať

Pridané: 14.09.2021 Autor: Redakcia Motoride.sk
Čitatelia: 2917 [Novinky - Reportáž]

Najslávnejší európsky motocyklový festival navštevovaný tisíckami jazdcov a priaznivcov značky Harley-Davidson privítal tisíce motorkárov z celej Európy pri nádhernom rakúskom jazere Faaker See v Korutánsku.

Vzhľadom k tomu, že prioritou spoločnosti je bezpečnosť a ochrana zdravia pred ochorením COVID, bola celá akcia upravená tak, aby sa konala výhradne vonku a len počas dňa. Naviac zahŕňala certifikované bezpečnostné kontroly všetkých osôb na vstupoch do areálu Harley-Davidson Village. Za návrat po vynútenej ročnej prestávke spôsobenej pandémiou v roku 2020 si podujatie vyslúžilo veľkú pochvalu od jazdcov aj miestnych úradov.

Kolja Rebstock, regionálny viceprezident Harley Davidson pre Európu, Stredný východ a Afriku: „Bolo úžasné znova sledovať aktívnych jazdcov, ktorí sa spoločne zúčastnili nášho podujatia a priviezli jedinečný zvuk Harley-Davidsonov späť do krásneho regiónu Korutánsko. Ikonický festival Harley-Davidson bol po novom koncipovaný tak, aby ponúkol vonkajší, denný život s bohatou ponukou produktov a zameriaval sa na lákavé lifestylové zážitky, vrátane kompletného modelového radu našich motocyklov pre rok 2021. Rád by som sa poďakoval všetkým jazdcom, ktorí sa sem vydali, našim partnerom v Korutánsku a miestnej komunite za úžasnú pohostinnosť, ktorej sa nám dostalo. Tešíme sa, že sa všetci vrátia do Faaku na European Bike Week v roku 2022!“

Christian Poglitsch, starosta obce Finkenstein: „European Bike Week pri jazere Faak prebehol veľmi dobre - atmosféra bola skvelá! Tiež som počul od motorkárov s Harleymi, že boli radi, že sa akcia za daných okolností mohla vôbec uskutočniť. Všetci jazdci na Harleyoch sa už tešia na budúci rok, kedy sa vráti European Bike Week vo svojej pôvodnej podobe, ktorý bol už ohlásený, a ja sa samozrejme teším tiež. Záverom by som chcel vyzdvihnúť obzvlášť skvelú disciplínu a veľmi pozitívny prístup našich priateľov zo spoločnosti Harley-Davidson.“

European Bike Week 2021
European Bike Week 2021

Medzi najvýznamnejšie udalosti a miesta patrili:

Harley-Davidson Expo Zone – expozícia každý deň privítala tisíce návštevníkov, ktorí si vyskúšali najnovšie motocykle Harley-Davidson všetkých modelových radov: športové, elektrické, cruisery, Adventure Touring a Grand American Touring. Pritom sme zvolili koncept, ktorý zaistil bezpečné sociálne odstupy.

Pan America Experience bola navrhnutá ako exkluzívna dvojhodinová predĺžená predvádzacia jazda v malebnom prostredí okolitých hôr, prvá verejná príležitosť pre zákazníkov v regióne vyskúšať si vlastnosti tohto neuveriteľného nového motocykla, a bola plne obsadená po celý týždeň.

Sportster S - Prvé verejné jazdy nového dynamického a výkonného modelu Sportster S takisto prekonali očakávania.

Serial-1 eBicycle Experience poskytol zákazníkom v Rakúsku prvú príležitosť osobne vyskúšať elektrické bicykle Serial 1 eBicycle 2021 v príjemnom prostredí a taktiež možnosť individuálnych jázd na trase pri jazere. Tento nový zážitok bol húfne vyhľadávaným a pozitívne prijímaným doplnkom Európskeho týždňa cyklistiky.

O spoločnosti Harley-Davidson

Harley-Davidson, Inc. je materská spoločnosť firiem  Harley-Davidson Motor Company a Harley-Davidson Financial Services. Naša vízia: Tvorba legendárnych produktov a vedúca úloha v našom odvetví vďaka inováciám, rozvoju a emóciám. Naša misia: Sme viac, než iba výrobca motocyklov, snažíme sa o nekonečnú cestu za dobrodružstvom. Sloboda v duši. Našou ambíciou je byť aj naďalej tou najžiadanejšou motocyklovou značkou na svete. Harley-Davidson už od roku 1903 definuje podstatu motocyklovej kultúry a ponúka motocyklový životný štýl vďaka ponuke nezameniteľných motocyklov s nekonečnými možnosťami customizácie, podujatí, príslušenstva, oblečenia a značkových doplnkov. Spoločnosť Harley-Davidson Financial Services zabezpečuje financovanie, poistenie a ďalšie programy, ktoré pomáhajú jazdcom vyraziť na cesty www.harley-davidson.sk

Pridané: 14.09.2021 Autor: Redakcia Motoride.sk Zdieľať

Súvisiace články:

Ďalšie články tohto autora:

Diskusia Diskusia k článku (0)  [Verzia pre tlač] Tlač
Advertisement

Galéria ku článku:

Galéria

HD-11-2023-side

Tričko Motoride.sk

Tričko a šiltovka pre všetkých priaznivcov servera MotoRide...
Zasielanie tovaru obnovené!

Tričko

Šiltovka motoride.sk.
Šiltovka

Vtip

Pridal:
Pidze za otcom 5-ročny syn a pyta še, čo je politika. -Jak by som ci to vyšvetlil.,- rozdumuje ocec. "Popač synu, to je jak u nas doma: Ja som kapitalizmus, ja zarabiam peneži a nošim jich domu. Mamka, to je vlada.Tota mi peneži zobere, daco sebe a co ostane ,rozdzeli podľa vlastnoho uvažeňa. Naša služka, to je robotnicka trieda.Tota robi a my ju placime. Dzedko, to s odbory. Ten dava pozor, žeby robotnicka trieda nebola vykorisťovana. Ty sam si ľud. Pre tebe to šicko šicke robime A tvujj maly braček, tak to je naša spoločna buducnojsc. Rozumeš tomu?" Chlapčik še dluho zaduma a potom hutori: "zateľ ište neznam. Necham sebe to cez noc pejsc cez hlavu." V noci še prebudzi pre zapach, zatože joho maly bracik še pokakal. Zajdze teda do izby rodičoch.Tam špi len matka a neda še zobudzic.Chlapec idze potom do izby služky a tam vidzi otca, jak sebe so služku akurat paradne uživa. Ani jeden sebe malej postavičky nevšimne. Chlapček še smutne otoči a za rohom vidzi dzedka, jak so zaujmom sleduje cez oblak oca so služku.Ani dzedko sebe ho nevšimne.Chlapček še rozplače a idze sebe lehnuc. Rano še ho ocec pyta: "Ta už znaš, čo je to tota politika?" Chlapec mu smutne odpoveda:"Už to znam, ale je to kus inšak, jak ši mi to včera vyšvetľoval" "A jak je to ,vyšvetli mi to prošim ce?" "No, kapitalizmus zneuživa robotnicku triedu. Odbory še tomu nečinne prižiraju, zatieľ , co vlada tvardo špi. Ľud je šickym ukradnuty a naša spoločna buducnosc leži v sračkoch!"

Ďalšie vtipy »