ISSN 1336-6491 | Online: 1533 | Redakcia

Intenzívne brzdím oboma brzdami: 60% (15799)
Hodnotenie: (3 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (3)  [Verzia pre tlač] Tlač

WSBK - 9 - Brno

Pridané: 21.07.2008 Autor: Cacao
Čitatelia: 3146 [Šport - SuperBike]

Víkendové Brno sa nieslo v duchu značky Ducati. Bayliss vyhral Pole a nasledovne si vybojoval double.

Troy Bayliss sa prebojoval na najvyšší stupeň po ôsmych menej úspešných závodoch. Líder priebežného poradia získal svoje siedme a ôsme tohtoročné víťazstvo pred 63.000 divákmi. Teamový kolega Michel Fabrizio predviedol skvelý výkon a dvakrát stál na "bedni". V prvej jazde sa do prvej trojky dostal ešte Troy Corser a v druhej jazde ju dopĺňal Max Biaggi.

Po vynikajúcom výsledku v tréningu sa bohužial v prvom preteku nedarilo Jakubovi Smržovi, keď šachovnicovú vlajku nevidel. Svoj výkon sa snažil vykompenzovať v druhom preteku, no jeho snaha stačila "len" na jedenástu priečku.