Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Dobre

ISSN 1336-6491 | Online: 1243 | Redakcia

motoride.sk :: Články | Videá | Tipy | Foto | Klub | Inzercia | Firmy | Fórum | Kalendár

Motozem.sk

Anketa:

Ako na núdzové brzdenie v krízovej situácii?

Spolu odpovedi: 15553
Intenzívne brzdím oboma brzdami: 56% (8747)
Brzdím iba prednou brzdou aby som nedostal šmyk: 44% (6806)
Hodnotenie: (2 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (3)  [Verzia pre tlač] Tlač

Enduro sezóna 2009 začína v Borskom Mikuláši

 Zdieľať

Pridané: 25.03.2009 Autor: Redakcia Motoride.sk
Čitatelia: 4312 [Šport - Enduro]

Len pozvoľna sa zima lúči so svojou vládou, avšak čoraz hlasnejšie sa hlásia o slovo motorky. Tento rok čaká vyznávačov enduro a cross country v období od marca do októbra jedenásť podujatí, pričom na Slovensku sa uskutočnia aj preteky majstrovstiev sveta a Európy.

Úvod sezóny bude patriť country crossu, ktorý organizuje RallyCross klub z Borského Mikuláša v dňoch 28. – 29. marca. Prvé tohtoročné preteky nás teda zavedú až priam do „srdca Záhoria, do obce, situovanej v pieskových priesypoch, opretej o majestátny a tajuplný záhorský bor“. Takto sa aspoň predstavuje Borský Mikuláš návštevníkom svojej webovej stránky.

Tamojšia trať vedie prevažne lesnými cestami s trávnato-pieskovým a miestami čisto pieskovým povrchom, jeden okruh bude mať cca 12 km. V areáli súťaže sa bude nachádzať štart, cieľ, preberanie motocyklov, parkovisko ako i občerstvenie. V tomto priestore treba dodržiavať prísny zákaz jazdy na motocykli, štvorkolke či pitbaiku !. Porušenie tohto zákazu sa bude trestať pokutou 20 €. Jazdci sú okrem toho povinní používať pri údržbe a tankovaní motocyklov ekologické podložky. A nezabudnite! Tento víkend prechádzame opäť na letný čas...

Časový harmonogram

Piatok 27.3.:

17. – 20.00 preberanie jazdcov

Sobota 28.3.:

7.00 – 8.00 preberanie motocyklov M SR dorast, M SR veteránov, hobby a jazdcov s jednorázovou licenciou, 8.00 – 9.00 M SR E1, E2 E3, SP E1, E2, E3.

Štart – 10.00 h: M SR veterán, hobby a M SR dorast, o 13.00 h I. VT (E1, E2, E3, Junior) a II. VT (SP E 1, E2, E3).

Nedeľa 25.3.:

preberanie jazdcov, ktorí neštartovali v prvý deň, od 8.30 do 9.00 h, štart rovnako ako v sobotu.

Vyhlásenie víťazov naplánovali organizátori približne na 16.00 h.

Zdroj: Enduro Aktuál motoride

Pridané: 25.03.2009 Autor: Redakcia Motoride.sk Zdieľať

Súvisiace články:

Ďalšie články tohto autora:

Hodnotenie: (2 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (3)  [Verzia pre tlač] Tlač
Advertisement

Body a Trasy v tomto článku:

HD-11-2023-side

Tričko Motoride.sk

Tričko a šiltovka pre všetkých priaznivcov servera MotoRide...
Zasielanie tovaru obnovené!

Tričko

Šiltovka motoride.sk.
Šiltovka

Vtip

Pridal:
Pidze za otcom 5-ročny syn a pyta še, čo je politika. -Jak by som ci to vyšvetlil.,- rozdumuje ocec. "Popač synu, to je jak u nas doma: Ja som kapitalizmus, ja zarabiam peneži a nošim jich domu. Mamka, to je vlada.Tota mi peneži zobere, daco sebe a co ostane ,rozdzeli podľa vlastnoho uvažeňa. Naša služka, to je robotnicka trieda.Tota robi a my ju placime. Dzedko, to s odbory. Ten dava pozor, žeby robotnicka trieda nebola vykorisťovana. Ty sam si ľud. Pre tebe to šicko šicke robime A tvujj maly braček, tak to je naša spoločna buducnojsc. Rozumeš tomu?" Chlapčik še dluho zaduma a potom hutori: "zateľ ište neznam. Necham sebe to cez noc pejsc cez hlavu." V noci še prebudzi pre zapach, zatože joho maly bracik še pokakal. Zajdze teda do izby rodičoch.Tam špi len matka a neda še zobudzic.Chlapec idze potom do izby služky a tam vidzi otca, jak sebe so služku akurat paradne uživa. Ani jeden sebe malej postavičky nevšimne. Chlapček še smutne otoči a za rohom vidzi dzedka, jak so zaujmom sleduje cez oblak oca so služku.Ani dzedko sebe ho nevšimne.Chlapček še rozplače a idze sebe lehnuc. Rano še ho ocec pyta: "Ta už znaš, čo je to tota politika?" Chlapec mu smutne odpoveda:"Už to znam, ale je to kus inšak, jak ši mi to včera vyšvetľoval" "A jak je to ,vyšvetli mi to prošim ce?" "No, kapitalizmus zneuživa robotnicku triedu. Odbory še tomu nečinne prižiraju, zatieľ , co vlada tvardo špi. Ľud je šickym ukradnuty a naša spoločna buducnosc leži v sračkoch!"

Ďalšie vtipy »