ISSN 1336-6491 | Online: 2345 | Redakcia

Intenzívne brzdím oboma brzdami: 60% (16862)
Brzdím iba prednou brzdou aby som nedostal šmyk: 40% (11425)

Kráľom v Ronde Casey Johnson, Bučenec štvrtý

Pridané: 28.01.2003 Autor: sita
Čitatelia: 5501 [Šport - Motocross]

Slovenský motokrosový reprezentant Tomáš Bučenec obsadil na víkendovom Slovnaft Arenacrosse v brnenskej hale Rondo štvrté miesto v triede do 125 cc. Absolútnym kráľom 3. ročníka tradičného medzinárodného halového motokrosu na hline v hokejovej aréne sa stal Američan Casey Johnson, ktorý vyhral triedu Open i triedu do 125 cc.

BRNO 26. januára (SITA) - Johnson nenašiel v sobotu a v nedeľu ani v jednej finálovej jazde premožiteľa. "Trať bola tohto roku ešte ťažšia, skoky nabrúsenejšie, takže sa bolo potrebné presne odrážať. Škoda, že mi nevyšli lepšie štarty. Do Brna som prišiel z Talianska s narazeným stehnom a ešte v stredu som si poriadne nemohol sadnúť. Aj vzhľadom na to som s celkovými výsledkami spokojný," povedal pre agentúru SITA jazdec Slovnaft Teamu Tomáš Bučenec. Na podujatí štartoval v triede Open ďalší Slovák Ľubor Kaňa, ktorý sa však neprebojoval do žiadnej finálovej jazdy. Nedeľňajšie finálové jazdy poznačila hromadná havária v triede Open, takže jazdci namiesto dvoch pretekov absolvovali iba jednu jazdu na 10 kôl.