Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Dobre

ISSN 1336-6491 | Online: 543 | Redakcia

motoride.sk :: Články | Videá | Tipy | Foto | Klub | Inzercia | Firmy | Fórum | Kalendár

VR46 - motosvet.sk

Anketa:

Tvoja prvá motorka bola:

Pre vás:

Povinné zmluvné poistenie - vyber si najlepšiu cenu!

Hodnotenie: (29 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (299)  [Verzia pre tlač] Tlač

Registrácia na RALLY KOPANICE 2017

pošli na vybrali.sme.sk

Pridané: 27.06.2017 Autor: nasud
Čitatelia: 5833 [Šport - Rally]

V tomto článku uvediem sľúbené informácie o registrácií pre športové motopodujatie RALLY KOPANICE 2017, ktorá je súčasťou Motomix XL Enduro Cup 2017.

Skôr, ako pôjdeme dovolenkovať, stretneme sa na Kopaniciach. Privítame Vás 21. 7. 2017 v areáli futbalového ihriska TJ Slovan v obci Krajné. V piatok sa ponesie v znamení príchodu účastníkov, založenie depa, technických prebierok, príprav a samotnej registrácie. Šikovným bude patriť večer pre relax a voľnú zábavu v bufíku pri pivku, alebo...

Motomix XL Enduro Cup 2017
Motomix XL Enduro Cup 2017

Tým menej pripraveným necháme na všetko čas a priestor, avšak piatkové zaregistrovanie – vykonanie technickej prebierky, pridelenie štartovného čísla s balíčkom pre jazdca ukončíme o 22.00. V tomto čase začne rozprava pre jazdcov s povinnosťou zúčastniť sa jej. Upozorňujem na dôsledné vykonanie technických prebierok motocyklov a výbavy jazdca zo strany organizátora.

Logo Rally Kopanice
Logo Rally Kopanice

Bude pripravený výjazd podľa itinerára aj pre kategóriu jazdcov: Turist, alebo „Quo vadis XL rally“. Táto trasa bude zvládnuteľná nielen pre veľké, ťažké cestovné endurá i vo dvojici na E-07, touranckách, ale i pre tých, ktorý sa nezľaknú, keď skončí asfalt. Zvolíme pre vás taký výjazd, ktorý vám odkryje mnohé krásne pohľady na Myjavské kopanice a najobtiažnejší stupeň terénu budú tvoriť luxusné šotoliny a spevnené kopaničiarske cestičky. Itinerár pre Turist kategóriu bude v A4 formáte, takzvane na večerníčka. Samozrejme neukrátime vás o štartovaciu rampu, vyhodnotenie a dekorovanie.

Orientačný výjazd plánujeme odštartovať v sobotu 22. 7. 2017 od 7.30 hod. kopaničiarskeho času, priamo z depa.

Registrovať sa môžete prostredníctvom formuláru tu na motoride.sk. Registrácia bude spustená 2 dni po zverejnení tohto článku - teda 29.6.2017 10:00.

Registrácia je platná po uhradení celého štartovného 70 eur. Poradie účastníkov bude vytvárané podľa dátumu a času prijatia úhrady na účet organizátora. Registrovaný účastník má právo posunúť miesto náhradníkovi a zároveň získať od neho refundáciu uhradenej časti štartovného.

Štartovné je možné uhradiť na účet: IBAN: SK8102000000002940876693 - SWIFT: SUBASKBX
Majiteľ účtu: meno:Marek Turan,
adresa: SNP 151/70, 91601 Stará Turá
Banka: názov: Všeobecná úverova banka, a.s. ( VÚB, a.s., Myjava)
adresa: Nám. M. R. Štefánika 525/21, 907 01, Myjava

Do správy pre prijímateľa uveďte meno a priezvisko jazdca. Pre kategóriu Turist je výška štartovného stanovená na 25 eur. V prípade úhrady štartovného na mieste si organizátor nárokuje na príplatok vo výške 10 eur (Turist: 5 eur).

Video: Videopozvánka na Rally Kopanice 2017

V cene štartovného je:

  • využitie oploteného depa počas celého víkendu, s možnosťou nočného uzamknutia
  • stanovanie, kempovanie s možnosťou vonkajšej elektriny a zdroju vody
  • toalety a sprchy v šatniach a priestoroch futbalového komplexu
  • v sobotu raňajky a večera s nápojom (kategória Turist, sobotná večera a nápoj)
  • štartovací balíček pre jazdca ( upomienkové predmety, itinerár výjazdu )
  • technicko-záchranná podpora, odvoz motocykla v prípade poruchy do depa
  • zdravotná záchranná zložka k okamžitému zásahu
  • rôzne administrtívne povolenia k uskutočneniu akcie
  • dekorovanie víťazov

Plnohodnotné stravovanie a komplexný pitný režim bude zabezpečovať náš hostiteľ formou ich bufetu nachádzajúceho sa priamo v komplexe. Je dohodnutá rozumná ponuka jedál a v prípade potreby možnosť dvoch výčapov. Cieľom je ponúknuť absolútny komfort, aby ste mali priestor pre prípravu a následne zábavu a nemuseli sa starať o stravu a pitie. Nastavili sme „dedinské“ futbalové ceny a budeme dbať, aby nedošlo k situácii: teraz nemáme, počkajte išli sme doviezť a k studenému jedlu/teplému pivu.

POZOR! Týmto všetkých žiadam o podporu nášho organizačného teamu, ktorý stále nie je dostatočný. Každý z Vás, ktorý viete o čo ide a malli by ste záujem pomôcť, prihláste sa. ĎAKUJEM!

Registrácia:

Zoznam registrovaných pretekárov:

V zozname registrovaných sa nezobrazíte okamžite po odoslaní registrácie, ale až po schválení (skontrolovaní úhrady a pod), neodosielajte registráciu duplicitne!

Pridané: 27.06.2017 Autor: nasud pošli na vybrali.sme.sk

Súvisiace články:

Ďalšie články tohto autora:

Hodnotenie: (29 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (299)  [Verzia pre tlač] Tlač

Galéria ku článku:

Galéria

Galéria

Adamoto T9 125

Kawasaki Banská Bystrica

Tričko Motoride.sk

Tričko a šiltovka pre všetkých priaznivcov servera MotoRide...
Zasielanie tovaru obnovené!

Tričko

Šiltovka motoride.sk.
Šiltovka

Vtip

Pridal: FesterNZ
Traja kamaráti vylovia zlatú rybku. Ako to tak býva, každý dostane tri želania:
Prvý hneď vyhŕkne: "Chcel by som miliardu euro!". V sekunde mu zapípa mobil a na účte v banke má miliardu euro, tridsaťpäť centov.
Druhý sa zamyslí a povie: "Chcel by som byť najbohatší človek na svete!". Bums, v ruke drží certifikát o tom, že jeho netto hodnota je niekoľko sto miliárd eur.
Tretí sa uškrnie a hovorí: "Ja by som chcel, aby sa moja ľavá ruka vkuse točila dozadu." Rybka sa začuduje, ale okej, ruka sa mu krúti dokola.
"Počúvam druhé želania", hovorí rybka.
"Chcem mať za ženu tú najväčšiu šupu na svete!". Tak sa aj stane, zrazu je okolo neho omotaná strašná buchta a zamilovane na neho pozerá.
Druhý premýšľa a hovorí: "Chcel by som byť tak charizmatický a šarmantný, aby ma chcela každá žena na svete." . Tak je. Prvého žena sa v momente otočí na neho a žmurkne.
Tretí sa potmehúdsky usmieva a hovorí: "Chcem, aby moja pravá ruka vkuse rotovala dopredu!" Rybka si poškrabe plutvičkou hlavu, ale budiž, týpkovi sa točia ruky jak ventilátor.
Rybka prehovorí: "Dobre si to rozmyslite, toto je vaše posledné želanie!"
Prvý si pošrkiabe bradu a hovorí: "Chcem mať železnú imunitu, nikdy nič zlomené a byť úplne zdravý do konca života". Bum, jeho jebáky zmizli, skolióza nikde, zahodí okuliare a vybavené.
Druhý: "Chcel by som naveky mať 29 rokov, aby som nezostarol ani deň!"
Tretí sa udrbáva a hovorí: "Chcel by som, aby sa mi furt kyvkala hlava dopredu-dozadu jak retardovanému ďatľovi!".
Rybka už ani nepremýšľa a splní mu to, zatočí sa a zmizne.
Po rokoch sa všetci traja stretnú a referujú si, ako sa im žije.
Prvý neskrýva nadšenie: "Chalani, som zahojený na X generácií dopredu, vrátane najširšej rodiny. Doteraz som ani nezakašlal a tuto Ivana je v posteli jedna nenásytná štetka!!!"
Druhý pokýve hlavou: "Ja som založil niekoľko desiatok charít a ani sa to neodrazilo na mojich peniazoch. Pomáham svetu a som aj tak najbohatší široko ďaleko, plus ma ľudia lúbia. A hej, Ivana je celkom šupa v posteli, môžem potvrdiť..."
Obaja pozrú na tretieho, ktorý vchádza do miestnosti, kýve rukami jak ringišpíl a mykajúc hlavou hovorí:
"Chalani, ja som to asi dojebal... "

Ďalšie vtipy »