Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Dobre

ISSN 1336-6491 | Online: 1528 | Redakcia

motoride.sk :: Články | Videá | Tipy | Foto | Klub | Inzercia | Firmy | Fórum | Kalendár

Motozem.sk

Anketa:

Ako na núdzové brzdenie v krízovej situácii?

Spolu odpovedi: 15913
Intenzívne brzdím oboma brzdami: 56% (8964)
Brzdím iba prednou brzdou aby som nedostal šmyk: 44% (6949)
Diskusia Diskusia k článku (0)  [Verzia pre tlač] Tlač

Aprilia organizuje veľké stretnutie - APRILIA ALL STARS 2022

 Zdieľať

Pridané: 29.04.2022 Autor: Redakcia Motoride.sk
Čitatelia: 2915 [Novinky - Pozvánka]

Takto o týždeň bude na okruhu Marca Simoncelliho v talianskom Misane všetko pripravené na veľké Aprilia oslavy - v sobotu 7. mája sa tam stretnú tisíce fanúšikov so známymi jazdcami. K videniu budú samozrejme aj ich špeciály, aj rôzne Aprilia raritky.

Aprilia organizuje veľké stretnutie - APRILIA ALL STARS 2022

Oficiálny program začne o 9.30 ráno a potrvá do osemnástej, ale ako si vieme pri takýchto talianskych oslavách domyslieť, v uliciach priľahlých mestečiek sa bude žiť až do rána. Aprilia sem prinesie svoje najznámejšie mená: Aleixa Espargaróa, Mavericka Viñalesa a Lorenza Savadoriho, ako aj legendu Maxa Biaggiho. Páni budú, samozrejme, rozdávať aj podpisy. K videniu budú aj ich špeciály RS-GP a RSV4, ako aj Tuono X a staré dvojtaktné pretekárske stroje vrátane Rossiho 125, na ktorej vyhral svoj prvý titul.

Aprilia organizuje veľké stretnutie - APRILIA ALL STARS 2022

Hudobný podmaz zabezpečia lokálne hviezdy Radio DeeJay, M2O, Albertino, Vic a Vittoria Hide.

Návštevníci si budú môcť bezplatne vyskúšať modely RS 660, Tuono 660, Tuareg a Tuono V4 v skupinových jazdách na cestách v okolí okruhu.

Jeden šťastný návštevník vyhrá Tuono 660. Vstup je voľný!

Misano World Circuit Marco Simoncelli

Mapa:

Pridané: 29.04.2022 Autor: Redakcia Motoride.sk Zdieľať

Súvisiace články:

Ďalšie články tohto autora:

Diskusia Diskusia k článku (0)  [Verzia pre tlač] Tlač
Advertisement

Body a Trasy v tomto článku:

Galéria ku článku:

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Veľký predvianočný výpredaj zo zľavami až do 80% v Motoshop Žubor

HD-11-2023-side

Tričko Motoride.sk

Tričko a šiltovka pre všetkých priaznivcov servera MotoRide...
Zasielanie tovaru obnovené!

Tričko

Šiltovka motoride.sk.
Šiltovka

Vtip

Pridal:
Pidze za otcom 5-ročny syn a pyta še, čo je politika. -Jak by som ci to vyšvetlil.,- rozdumuje ocec. "Popač synu, to je jak u nas doma: Ja som kapitalizmus, ja zarabiam peneži a nošim jich domu. Mamka, to je vlada.Tota mi peneži zobere, daco sebe a co ostane ,rozdzeli podľa vlastnoho uvažeňa. Naša služka, to je robotnicka trieda.Tota robi a my ju placime. Dzedko, to s odbory. Ten dava pozor, žeby robotnicka trieda nebola vykorisťovana. Ty sam si ľud. Pre tebe to šicko šicke robime A tvujj maly braček, tak to je naša spoločna buducnojsc. Rozumeš tomu?" Chlapčik še dluho zaduma a potom hutori: "zateľ ište neznam. Necham sebe to cez noc pejsc cez hlavu." V noci še prebudzi pre zapach, zatože joho maly bracik še pokakal. Zajdze teda do izby rodičoch.Tam špi len matka a neda še zobudzic.Chlapec idze potom do izby služky a tam vidzi otca, jak sebe so služku akurat paradne uživa. Ani jeden sebe malej postavičky nevšimne. Chlapček še smutne otoči a za rohom vidzi dzedka, jak so zaujmom sleduje cez oblak oca so služku.Ani dzedko sebe ho nevšimne.Chlapček še rozplače a idze sebe lehnuc. Rano še ho ocec pyta: "Ta už znaš, čo je to tota politika?" Chlapec mu smutne odpoveda:"Už to znam, ale je to kus inšak, jak ši mi to včera vyšvetľoval" "A jak je to ,vyšvetli mi to prošim ce?" "No, kapitalizmus zneuživa robotnicku triedu. Odbory še tomu nečinne prižiraju, zatieľ , co vlada tvardo špi. Ľud je šickym ukradnuty a naša spoločna buducnosc leži v sračkoch!"

Ďalšie vtipy »